Skocz do zawartości

Przyczepa do 15 tys zł


Początkująca

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, labamba63 napisał:

Hej :)

Przyłącze się do tematu. Szukam przyczepy do 1000 DMC. Auto Mercedes w211 z F1 2400kg. Przeznaczenie mieszkanie na działce podczas budowy + wyjazd na wakacje na mazury + możliwość sprzedaży po budowę no może że się zakocham w przyczepie :D

 

Takie wpadły w oko.

https://www.olx.pl/d/oferta/przyczepa-kempingowa-thurn-eicker-zamiana-CID5-IDNdK9s.html

 

https://www.olx.pl/d/oferta/przyczepa-kempingowa-bayerland-vitesse-z-przedsionkiem-CID5-IDKjNN3.html

 

https://www.olx.pl/d/oferta/beyerland-sprite-alpine-sprite-apline-solar-wc-przedsionek-CID5-IDNegph.html

 

https://www.olx.pl/d/oferta/przyczepa-kampingowa-hobby-CID5-IDJMmQt.html

 

https://www.olx.pl/d/oferta/przyczepa-kempingowa-beyerland-350-CID5-IDN2eFz.html

 

Fajnie było by się tam umyć ale jak czytam o angielkach to pewnie będą w słabym stanie.

Ktoś może widział albo ma blisko co powiecie o tych modelach?

Ta pierwsza z linka to kojarzę właściciela z  Facebooka, pytałam się na początku czy ta przyczepa na sprzedaż bo szukał innej to zapierał się nogami rękami, ze nie bo oddaje swojemu ojcu, potem wstawił post ze ją sprzeda za ponad 17 tys widocznie zero odzewu i nie dziwie sie, fakt, że po remoncie, ale nawet wc nie ma i za dużo chce za nią. Za pare dni był już w stanie oddać za około 10 tys i jeszcze pewnie do negocjacji, ogólnie według mnie niezdecydowany. 

Co do hobby to chyba odpuść w tym budżecie bo to byłby cud jeśli ktoś miałby za takie pieniądze zadbana (poczytaj sobie wyżej, byłam niedawno oglądać jedna) podłogi gnijące u nich to norma. 
 

beyerland - ja nawet nie zwracam na nie uwagi bo maja problemy z przednia ściana, tez lubia przeciekać. 
 
Ja całym sercem jestem za angielka ze względu na wygląd i wyposażenie, wiem, ze w tym budżecie to loteria, ale raczej dozbieram i pod koniec roku będę coś szukać w okolicy 25-28tys jak kupować to już coś porządniejszego 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 115
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

10 godzin temu, Początkująca napisał:

Ja całym sercem jestem za angielka ze względu na wygląd i wyposażenie, wiem, ze w tym budżecie to loteria, ale raczej dozbieram i pod koniec roku będę coś szukać w okolicy 25-28tys jak kupować to już coś porządniejszego 

Ja mam angielkę i jestem zadowolony. 

Przy zakupie zwracać uwagę na ściany (od środka), szczególnie w narożnikach i szczególnie z przodu. Miękkie lub wybrzuszone, nawet na małych powierzchniach, całkowicie dyskwalifikują angielkę (chyba, że nastawiasz się na remont i jesteś w stanie określić zakres prac - ale to bardzo trudne, trzeba doświadczenia).

Sprawna, dostarczy dużo radości i satysfakcji :)

Pozdro!

Edytowane przez PanSamochodzik (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, jacekzoo napisał:

Sprawna angielka to podobny oksymoron jak Polski ład ????

Miałem taką przyczepę 6 lat - musiałem sprzedać ze względu na przyrost rodziny :) - jedno wielkie łóżko... Pod względem komfortu, wyposażenia i ergonomii, przyczepy takie jak  - hobby, fendt i adria - to stróżówki... Niestety, od kilu lat używam Hobby - ze względu na łóżko piętrowe dla dzieci w oddzielnej sypialni - i musimy się jeszcze trochę przemęczyć, ale nigdy więcej....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Początkująca napisał:

Co do hobby to chyba odpuść w tym budżecie bo to byłby cud jeśli ktoś miałby za takie pieniądze zadbana (poczytaj sobie wyżej, byłam niedawno oglądać jedna) podłogi gnijące u nich to norma. 

 

10 godzin temu, jacekzoo napisał:

Sprawna angielka to podobny oksymoron jak Polski ład ????

Panie i Panowie "cuda" się zdążają.

A poważnie, to dobrze wiemy, że zarówno Hobby jak i przyczepy z GB, jak i wszystkie inne które mają 30 lat to spore ryzyko zakupowe. W Hobby skopali przednie ściany i narożniki a angielki maja fatalny system łączenia ścian z dachem innym pękają plastikowe przody itd. Jednak nie można założyć, że wszystkie to złomy. Jak sprzedawałem 30-to letniego Dethlefsa, to więcej gwarancji na szczelność bym dał niż fabryczne niektóre marki ;)

Im większy budżet tym można więcej oczekiwać, dziś jak masz 15k i trafi się coś suchego, to, moja rada, bierz w ciemno, bez wybrzydzania. W okolicy 15k widziałem niedawno ogłoszenie o dwóch Hobby którymi bym się zainteresował, jedna kolegi @Mandrol, druga w Białogardzie u Pani Oli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, filipert napisał:

jedna kolegi @Mandrol, druga w Białogardzie u Pani Oli.

Jeśli bym teraz szukał przyczepy w takim budżecie, to pewnie któraś z nich była by moja. Nie sugeruję, żeby brać w ciemno, ale bym włożył trochę więcej wysiłku, żeby którąś z nich obejrzeć, zanim ktoś inny obejrzy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Początkująca napisał:

Ktoś na forum może się skusi :D

Nie zauważyłem tego:

14 minut temu, Początkująca napisał:

Wole jednak dozbierac i kupić coś po sezonie, na razie zostają hotele, trochę żałuje, ze sprzedałam tak szybko niewiadówke, mogłam poczekać, ale już trudno 

Jeśli nie masz "parcia" i jest szansa że za parę miesięcy będzie większy budżet, to może i racja. Z większym budżetem będzie więcej możliwości. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Początkująca napisał:

Wole jednak dozbierac i kupić coś po sezonie, na razie zostają hotele, trochę żałuje, ze sprzedałam tak szybko niewiadówke, mogłam poczekać, ale już trudno 

Przeglądałem ostatnio ogłoszenia i nic nowego/ciekawego nie pojawiło się od pażdziernika. Poczekaj do wiosny, może coś się ruszy. Teraz nikt nic nie ściąga do Polski, chyba, że pojedyncze sztuki w wyższych cenach.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, jacekzoo napisał:

Sprawna angielka to podobny oksymoron jak Polski ład

Co do jednego i drugiego nie masz racji.

18 godzin temu, Początkująca napisał:

Czyli w budżecie 25-28 tys nie ma sensu się ładować? 

Nie jestem w temacie jeżeli chodzi o obecne ceny. Ja swoją kupiłem chwilę przed pandemią. Od tego czasu ceny  poszły znacznie w górę, ale myślę, że w tym budżecie powinnaś kupić sensowną przyczepę. Trzeba jeździć i szukać.

Najważniejsze, żeby dobrze sprawdzić szczelność. Jeżeli gdzieś odchodzi tapeta i widać pod nią czarne, to zapomnij o takiej przyczepie. Ściany muszą być twarde i sztywne, jak nie powiem co :D

Udanego zakupu !

 

Edytowane przez PanSamochodzik (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.