Skocz do zawartości

Przyczepa do 15 tys zł


Początkująca

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, zastanawiam się czy można kupić przyczepę w tym budżecie zadbana bez niespodzianek w postaci pleśni itp. Po głowie mi chodzą Angielki bo ładne, dobrze wyposażone i dmc nie mają dużego. Może jest ktoś na grupie co będzie chciał sprzedać swoją na wiosnę? :) pozdrawiam serdecznie :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 115
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Taka cena (około 16 tyś zł) około 5 lat temu gwarantowała dosyć spory wybór. Teraz do tych samych przyczep trzeba dołożyć do kwoty z tematu około 7 tyś. Taka moja obserwacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, można ( zakładając że powinna mieć kasetowe WC)

Ale....
- Nie w Polsce - Aktualnie u nas w tej cenie, i z ogłoszenia, kupisz skarbonkę,

- natomiast jeśli zadowolisz się starszym rocznikiem i nie musisz mieć miliona metrów kwadratowych, to w np Holandii można znaleźć w serwisach przyczepy marki KIP, ceny za koniec lat 80 i początek 90-tych zaczynają się od 3000 euro bez namiotu/markizy, dojdą oczywiście koszty sprowadzenia jej do nas......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Początkująca napisał:

Cześć, zastanawiam się czy można kupić przyczepę w tym budżecie zadbana bez niespodzianek w postaci pleśni itp. Po głowie mi chodzą Angielki bo ładne, dobrze wyposażone i dmc nie mają dużego. Może jest ktoś na grupie co będzie chciał sprzedać swoją na wiosnę? :) pozdrawiam serdecznie :)

Powiem wprost mają nawet podejrzanie niskie ... 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Początkująca napisał:

jak coś to mogę wrzucać tu link potencjalnej przyczepy :D 

Wrzucaj. W tym przedziale cenowym wcale nie musi być tragedii, ale Ty musisz mieć realne oczekiwania. 

O angielkach Poczytaj, tu remonty są na najszerszą skalę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, filipert napisał:

O angielkach Poczytaj, tu remonty są na najszerszą skalę. 

No właśnie przeraża mnie to, że są delikatniejsze i przeciekanie to norma, ponoć roczniki od 2000 sa lepsze a ile w tym prawdy to nie wiem. Zauważyłam już, że w tym budżecie nie mogę być wybredna tylko jak sucha i układ taki jak chce to tylko brać :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, filipert napisał:

Wrzucaj. W tym przedziale cenowym wcale nie musi być tragedii, ale Ty musisz mieć realne oczekiwania. 

O angielkach Poczytaj, tu remonty są na najszerszą skalę. 

Ja mam angielkę z 2003 r i życzę każdemu by taką przyczepę  w takim stanie jak moja kupił. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, grzerog napisał:

Ja mam angielkę z 2003 r i życzę każdemu by taką przyczepę  w takim stanie jak moja kupił. 

Nie zapeszaj lepiej. Jest nawet watek poświęcony takim przekonaniom ;)

Ale oczywiście, wszystko zależy jak była przyczepa użytkowana i bywają na pewno dobre angielskie przyczepy, tylko, że sprowadzenie takiej, nie za bardzo się opłaca handlarzom. 

Zawsze czepiam się łączenia dachu i uszczelnienia oraz budowy ścian, model "europejski" po prostu jest w stanie dłużej wytrzymać przy identycznym użytkowaniu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Początkująca napisał:

No ja handlarzy raczej chce unikać, najlepiej od osoby prywatnej co ma jakieś pojęcie o swojej przyczepie :D 

Niekoniecznie to się sprawdza.  U  handlarza maż ten luksus, że możesz porównać kilka przyczep na placu. Jak jedziesz do jednej to już oglądasz tylko tą jedyną i nie masz porównania. Ja oglądałem tam gdzie coś mi się podobało i ostatecznie wyszło od handlarza. Widziałem zaniedbane przyczepki u użytkowników. Szczególnie ostatni okres sprawia, że dużo osób sprzedaje przyczepkę po jednym dwóch sezonach użytkowania, więc niekoniecznie jest wygłaskana przez ostatnie dziesięć lat. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Początkująca napisał:

No ja handlarzy raczej chce unikać, najlepiej od osoby prywatnej co ma jakieś pojęcie o swojej przyczepie :D 

Witam

Pooglądaj oferty na kleinanzeige , wystawione w ostatnim czasie. Postanowiłem troszkę samemu popatrzyć. Będzie ciężko ale coś znajdziesz. Tak tylko poglądowo pod twoją Insignię :

https://www.ebay-kleinanzeigen.de/s-anzeige:angebote/preis:2500:4000/wohnwagen/k0

https://www.ebay-kleinanzeigen.de/s-anzeige/wohnwagen-knaus-suedwind-440/1932896635-220-1863

https://www.ebay-kleinanzeigen.de/s-anzeige/wohnwagen-lmc-muensterland-luxus-490-p/1936766772-220-1567

https://www.ebay-kleinanzeigen.de/s-anzeige/wohnwagen-buerstner/1936593637-220-6836

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.