Skocz do zawartości

Przyczepa do 15 tys zł


Początkująca

Rekomendowane odpowiedzi

https://www.olx.pl/d/oferta/przyczepa-kempingowa-sprite-450-eb-CID5-IDM7VnC.html 
 

Co myślicie? W 2019 sprowadzona z Anglii i użytkowana przez sprzedającego i standardowo sucha, szczelna 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 115
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

10 minut temu, Początkująca napisał:

https://www.olx.pl/d/oferta/przyczepa-kempingowa-sprite-450-eb-CID5-IDM7VnC.html 
 

Co myślicie? W 2019 sprowadzona z Anglii i użytkowana przez sprzedającego i standardowo sucha, szczelna 

Stanu technicznego po tych zdjęciach się nie odważę komentować.

Natomiast dla mnie minusem by było że ogrzewanie elektryczne jest. Dla mnie to był mus, żeby był gaz, choć na dziko raczej nie jeżdżę, to czasem się zdarzy przespać gdzieś w drodze, i co wtedy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja raczej z elektrycznego będę korzystać, nie jestem przekonana do gazowego tym bardziej wiekowego grzejnika. Ja korzystam z kempingów, nie wiem czy w zimę będę jeździła przyczepą, tak myśle, że od wiosny do jesieni. Zawsze zabieram śpiwory w razie co :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.olx.pl/d/oferta/przyczepa-kempingowa-hobby-zadbana-doinwestowana-przedsionek-gratis-CID5-IDJKW10.html 
 

 

wyglada fajnie, sprzedający ma ją odkąd zaczęła się pandemia 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje się troszkę drogo jak za ten rocznik. Można by się zdecydować pod warunkiem, że stan jest dobry. 

Po zdjęciach wydaje mi się że to jest  model 440.

Nie mam doświadczenia, ale niektórzy narzekają na tą podnoszoną umywalkę w łazience. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Początkująca napisał:

Ale układ ma super :D miejsce do siedzenia i do spania, ale tak jak mówisz cena trochę wysoka za nią

Jak nie masz daleko to jedź obejrzeć. Ale jedna uwaga - bez napalania się na kupno...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Początkująca napisał:

Kurde prawie 500km 

To chyba nie...

Lepiej po prostu pooglądaj kilka przyczep w okolicy - treningowo. Przeglądanie ogłoszeń za dużo nie nauczy.

No i jeszcze jedna uwaga. Idzie zima. Przy takich temperaturach nie czuć zapachu wilgoci w środku. Moim zdaniem wiosna jest lepsza pod tym względem. Oczywiście wiosna ceny mogą być wyższe, choć ostatnio to nie wiadomo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dysponujesz czasem, to w jakąś sobotę zaplanuj wycieczkę do dużego handlarza,
!!!!! tylko kasę zostaw w domu !!!!!!
jedź i obejrzyj układy wnętrza, wykończenie ścian i sufitu
Zobacz jak zmieniał się środek i wyposażenie na przełomie lat 90/00
Sama zdecydujesz co ci się podoba a co nie, zwróci uwagę wchodząc do przyczepy czy podłoga jest sztywna czy się ugina, czym pachnie w środku,
Takie szczegóły sporo mogą powiedzieć o budzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Początkująca napisał:

Patrzyłam na oferty między 10-15 tys i tragedia :D zastanawiam się czy za 20 coś sensownego znajdę, na nowa niestety nie stać mnie :D 

Spóźniłaś się niestety o jakieś półtora roku. Ja niestety też, ale już mam...

Obserwuj Białogard. Oni raczej droższe przyczepy maja, ale czasami coś w okolicy 20tyś im się też trafi. Jakiś miesiąc temu nawet widziałem Hobby za chyba 19tyś, albo coś koło tego.

Jeśli mieszkasz tak jak w podpisie to do nich nawet byś miała w miarę nie za daleko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obserwuj non stop olx coś w końcu trafisz i sprawdzaj też tańsze przyczepy a dlaczego? a no dlatego że możesz trafić jak my czyli wyczaiłem przyczepę świeżutko sprowadzoną że Szwecji i od razu pojechałem oczywiście wcześniej oglądałem inne żeby mieć porównanie i kupiłem w śmiesznych pieniądzach hobby. Facet w ogóle nie ma pojęcia o karawaningu zero wiedzy w ogóle się tym nie interesuje dostał tą cepke w ramach długu od swojego kolegi i sprzedał ją tak tanio i tak na niej zarobił nawet tego nie krył. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.