Skocz do zawartości

Rozmowy, propozycje, sugestie i inne takie tam.


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 123
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Pragnę poinformować wszystkich którzy przybędą wcześniej na zlot że w dniu dzisiejszym ustaliłem cenę pobytu na cenę zlotową. W dniu 28 sierpnia na terenie ośrodka (nie na polu kempingowym) odbędą się gminne dożynki (goście kempingu mile widziani).

 

 

Kolejna sprawa to zabranie na zlot "materiałów" przydatnych do przygotowania wiktuałów do chrztu zlotowego (sami wiecie o co chodzi) :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co z pieczątką do klepania certyfikatów ?

 

Nurkowanie w walonkach polega na tym że nabieram do nich wody i nurkuje do dna . Na dnie wylewam wodę i walonki wynoszą mnie na powierzchnię . Ot i cała filozofia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co z pieczątką do klepania certyfikatów ?

 

Będziesz miał Rysiaczku . :)

Wiem o jaką Ci chodzi , więc postaram się ją zamówić .

Po odbiorze zaprezentuję .

 

PS - To będzie coś takiego . ;( Tylko napis inny :)

 

[ Dodano: Wto 17 Sie, 2010 19:15 ]

Pieczątka już jest odebrana !!! ;(:ok:;(

Mamy drewniane "kopyto" :)

Teraz trzeba tylko kogoś z krzepą do rąbania pieczątką po certyfikatach .

Może kogoś z poczty!?!?!? ;(

 

Foty jeszcze nie mam bo czekam na tuszkę .

Jak będzie komplet to odbiję pokazowo .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie moi mili, jest taka propozycja, aby w dniu 03-09-2010 o godz 16, udać się na spektakl miejscowego teatru , na pełne humoru przedstawienie wypełnione po brzegi doskonałym warsztatem aktorskim w wykonaniu Jadwigi i Tadeusza Kutów. Warunkiem wzięcia udziału jest zebranie się min. osiemdziesięciu osobowej grupy chętnych, cena biletu to 35 zł od osoby. Spektakl ten byłby specjalnie grany tylko dla nas

Proszę o dopisywanie się do listy poprzez wklejanie z jednoczesnym podliczaniem.

 

Akissjg 2 osoby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem jak najbardziej za kulturą tetralną , ale piątek to dzień kiedy to dopiero bedą praktycznie wszyscy zlotowicze . Sporo dojedzie dopiero 2 sierpnia . Chciałbym poznać kilka nowych twarzy , pogadać , bo po to się spotykamy . Nie neguję słusznej kulturalnej linii , kino , teatr , zostawiam sobie na długie jesienne wieczory . Jest to tylko moje prywatne zdanie ale ja po prostu chciałbym te ostatnie kilka dni lata spędzić przy ognisku z przyjaciółmi . Wedle naszego niepisanego prawa , każdy na Zlocie robi to co chce ! :mlot:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo widzisz Edziu ! Lato ma swoje prawa , dziewczyny chodzą bez majtek a ja bez skarpetek . Jacka i tak nie przebiję gdyż on zabawił się w wodnika spontanicznie . Włożył serce i duszę w swoją kąpiel . Dlatego jego wyczyn to już legenda. A ja to zrobię tylko z premedytacją . Ale , ma być piękna upalna pogoda więc uważam że kąpielówki wystarczą i nie będę musiał moczyć kufajki.

 

Już za tydzień o tej porze będę pomykał z ogonkiem ! :hop1:

 

UWAGA ! Jeżeli ktoś chce mieć komplet zdjęć i filmów z naszych spotkań i Zlotów , proszę o przywiezienie dysku zewnętrznego. Jest tego już ok. 35 GB.

Bardzo mile będą także widziane Wasze migawki i wspomnienia z różnych eskapad , spotów , plenerów . :)

 

Edziu ! Na dożynki pójdziemy w strojach arabów i będziemy coś bełkotać pod nosem . Ciekawa jaka będzie reakcja ?! :):hop1::)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA

 

Proszę Was szanowni zlotowicze, o zachowanie szczególnej uwagi na skrzyżowaniu (Karpacz-Miłków-Kowary) tuż przed kempingiem, gdyż jest to bardzo niebezpieczny punkt. Pomimo bardzo dobrej widoczności pionowych i poziomych znaków STOP z dróg podporządkowanych dochodzi tam do częstych wypadków :ok: .

 

Jak dojechać:

jadąc drogą Jelenia Góra - Karpacz dojeżdżamy do skrzyżowania Kowary - Miłków tu skręcamy w lewo wjeżdżamy na most i zaraz po nim ostro w lewo dojazd do kempingu :( . Na drodze dojazdowej, zwróćcie uwagę na jedno z pierwszych drzew po prawej stronie, :ok: wystaje lekko na drogę na wysokości większych przyczep czy kamperków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.