Skocz do zawartości

Rozmowy, propozycje, sugestie i inne takie tam.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was kochani na tym zlocie bedziemy na pewno 4 osoby Ja ,Krzysztof i nasze robaczki 17 letnia Gosiunia i 14 letni Hubert pozdrawiam Was wszystkich serdecznie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 123
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Witam wszystkich forumowiczów a szczególnie organizatora zlotu.Proszę o dopisanie do listy chętnych na VIII zlot załogę w składzie: Gosia i Zbyszek czyli dwie osoby, samochód, przyczepa (bez dzieci i psa :ok::ok::ok: ).

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jolka i Krzycho przybędą,co do naszych pociech - Anetka i Kordian to trudno wyczuć.Nie bardzo chcą jeździć ze "starymi", ale może perspektywa przedłużenia wakacji zrobi swoje.Do zobaczyska. :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witajcie

w związku z sytuacją powodziową w Jeleniej Górze i w okolicach informuję że nie ma żadnych przeciwwskazań aby nasz zlot mógł się odbyć. Sama Kotlina Jeleniogórska nie ucierpiała, pole kempingowe mimo że położone przy rzece Kamienna nie zostało zalane. Na ten moment mogą wystąpić jedynie drobne problemy na drogach dojazdowych oraz szlakach turystycznych w górach.

O rozwoju sytuacji w okolicach będę Was informował.

 

Pozdrawiam Artur.

 

P.S.

Proszę o wcześniejsze informacje od osób które rezygnują z przyjazdu na zlot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bzik: Krótka informacja dotycząca zlotu w najbliższym czasie będzie przekazana od AKISSJG .

Proszę o dokładne śledzenie wątków związanych z tą tematyką - szczególnie CO , GDZIE i KIEDY :miga: .

 

[ Dodano: Nie 08 Sie, 2010 21:20 ]

Artur(AKISJG) !!! Myślę , że warto by było mimo wszystko dla przyjezdnych z daleka zapodać namiary GPS . Można jadąc pierwszy raz z Jeleniej trochę się zakręcić (Miłków pozostaje z boku) . Napewno nie zaszkodzi jak się te namiary poda .

 

Wątek - Co , gdzie i kiedy jest zablokowany dlatego w tym miejscu chciałbym potwierdzić , że miejsce podane przez Artura jest super . Myślę , że spełni nasze oczekiwania . Byłem tam osobiście wraz z Bogusiem Bednarskim w maju 2009 roku .

:ok::ok::ok::ok::ok:

 

[ Dodano: Nie 08 Sie, 2010 21:58 ]

Dołączam 2 fotki z tego kempingu - plac na przyczepy i rejon rozrywkowy :bzik::bzik::pub: a tu kilka zdań z roku 2009 - http://www.fanklub-niewiadowek.com/forum/viewtopic.php?f=27&t=579&start=30

post-149009-imported-03a7318c-4015-4dc0-876e-dd02630551e2_thumb.jpg

post-149009-imported-99dc07e5-647f-4ba6-bb8a-1493364ae5fe_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie że jest basen ! Zrobimy zawody pływackie . Daję wszystkim fora i skaczecie piewsi. Bo jak ja skoczę to i tak juz wody w basenie nie zostanie ! :bzik::bzik::miga:

Faktycznie ! namiary GPS na bramę campingu by sie przydały . Ale bez tego też na pewno trafię . Ja melduję się na miejscu juz 28 sierpnia ok. 15.00 . Mam do pokonania 500 kilosków . Jak juz jechać to i trochę pobyć trzeba ! :bzik:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie mnie nie będzie, ale pole znam (fantastyczne) i mam namiary:

Miłków: N50st 48' 20.9" E15st 46' 03.0"

 

Rysiaczek - woda w basenie to ta sama co w rzece - sugeruję zabrać pianki, bo górskie rzeki ziiiiiiiiiiiimne bywają :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.