Skocz do zawartości

Rozmowy, propozycje, sugestie i inne takie tam.


Rekomendowane odpowiedzi

wszystko pięknie ładnie ale jak dla mnie to za szybko zaczął się kącik VIII zlotu :hop1: jeszcze do wiosennego zlotu zostało sporo czasu a tu już temat kolejnego :hop1: W natłoku tematów dotyczących obu zlotów można przeoczyć interesujące i ważne informacje :hop1: ale to tylko moje skromne przemyślenia i refleksje :D zresztą już i tak musztarda po obiedzie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 123
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witam,

Proszę o dopisanie załogi

 

Kondzio + królowa :hop1:

 

Ja osobiście chciałbym poruszyć temat terminu tak ważnego zloty :hop1:

Oczywiście ten jest już ustalony i po sprawie :D ale wydaje mi się ze warto zastanowić się na terminem tych jesiennych zlotów !!!

 

Skoro organizujemy w ciągu roku dwa duże zloty firmowane nazwą NUMER zlotu Karavanin .pl - Wiosna rozpoczęcie sezonu (głównie w weekend majowy) i jesienny tzw. koniec sezonu to powinien być ona ustalany trochę później niż pierwszy weekend września.

 

- dopiero skończyły się wakacje i cześć za nas dopiero zdarzyła wrócić z wakacji ( i to jest główna sprawa za blisko wakacji)- druga sprawa ma to być tzw. zlot kończący sezon czyli chyba za wcześnie

- i skoro nazywamy do zlotem jesiennym to czemu jest organizowany latem :hop1::D

 

Ja oczywiście nic nie narzucam rzucam tylko hasło do dyskusji. Nie mówię aby był to październik czy listopad ale wrzesień w okolicach 20 ?? czemu nie ?? a może ustalić ogólnie ze nasze firmowe zloty będą w konkretnych datach skoro pierwszy z reguły jest w weekend majowy to jesienny zróbmy tez w mniej więcej podobnym stylu (np. w trzeci weekend września.

To tylko temat do dyskusji moze nie odpowiednie miejsce ale warto pomysleć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie to wszystko teraz się jakoś miesza , można było z tym poczekać.

Wirku . Tobie się nic nie pomiesza . Jesteś tu na bieżąco .

Tematy są uwypuklone , więc nikt się raczej nie pomyli .

Artur też chce rozreklamować swoją (naszą) imprezę .

to powinien być ona ustalany trochę później niż pierwszy weekend września.

Kondziu . Z tego co pamiętam to termin już raz był zmieniany .

Coś tam nie pasowało z poprzednią datą .

Teraz Artur dograł już wiele rzeczy , w tym termin , więc na zmiany jest już trochę za późno .

Tu jednak najlepszej informacji udzieli Artur .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

finger

Teraz Artur dograł już wiele rzeczy , w tym termin , więc na zmiany jest już trochę za późno .

Tu jednak najlepszej informacji udzieli Artur .

We wcześniejszych postach napisano dlaczego zlot jesienny odbędzie się w wyznaczonym terminie. Wystarczy poczytać. Arturowi pozwólmy odetchnąć - niech spokojnie robi to co sobie narzucił (i to w cośmy go wrobili).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- dopiero skończyły się wakacje i cześć za nas dopiero zdarzyła wrócić z wakacji ( i to jest główna sprawa za blisko wakacji)- druga sprawa ma to być tzw. zlot kończący sezon czyli chyba za wcześnie

- i skoro nazywamy do zlotem jesiennym to czemu jest organizowany latem :hop1: :hop1:

 

Dla mnie początek sezonu to majówka i kuniec :D A zakończenie to pierwszy ew drugi weekend września. Tak się jakoś przyzwyczaiłem od lat i tak chyba już jest. Kondziu, co niekoniecznie musi oznaczać postawienie przyczepki na koła.

Nam jest o tyle gorzej że mamy dzieci i to do tego w wieku szkolnym. Jak pierwszy weekend września możemy sobie jeszcze pozwolić na 300-400kmi wypad, tak w środku czy końcu września to już niestety nie.

Jeśli ten VIII zlot oficjalnie kończy sezon to na 3 dni przyjedziemy ale na 3 tygodnie ?? :hop1: szok... ja wiem że jestem "powalony" ale na 3 tygodniowe koczowanie na kempingu we wrześniu to musiałbym chyba być bez dzieci, bez rodziny samotny i na emeryturce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam termin VIII Zlotu pasuje.

Artur, rób swoje i powodzenia :hop1::D:D

Gdybyś potrzebował jakiejś pomocy to jestem w miarę możliwości do dyspozycji.

 

A teraz trochę OT.

 

Zawsze wiedziałem, że lepciak to gość a nawet 1,5 gościa :D Ale, że "załatwił sobie" taki dopisek pod nickiem to jestem zdziwiony :hop1:

A może to nie ten lepciak ? :hop1:

post-125632-imported-b9329294-7777-4055-bae8-d29cfe97c267_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Zlotu w Sławie zostało czterdziesci parę dni . Zlot jest już zorganizowany do perfekcji . Wirku i Tomku ,

Wy wiecie że nastepny bedzie w Karkonoszach , ale mamy bardzo duzo fanatyków którzy przyjeli sie w ostatnich miesiącach i nie kontrolują Forum tak jak my.

Myslę że forumowicze powinni wiedzieć że mamy dwa sztandarowe Zloty w roku i treba się do tego przygotować nawet z małym urlopem.

Osobiscie wolę zrezygnować z tygodnia wakacjii na koszt Zlotu. Powstaję mnóstwo list na rózne spotkania i nikogo to nie drazni . Co ma jedno do drugiego ? SZOK ! Myślę że trzeba juz pomysleć o majowym 2011. M N I E T O C I E K A WI !

Te dwa zaplanowane , to pryszcz , mając Wirka i Artura .

Wrześniowy termin Zlotu mój przyjacielu Kondzio ! powstał głównie ze wzgledów jak juz napisał Pinesjo , a także że żyjemy w kraju pogodowo zimnym. Nic nie stoi na przeszkodzie abyś uczestniczył w Naszych południowych zimowych eskapadach ze Swoją piękna królową , nawet Sylwester był w przyczepkach . Gdzie byłeś ? . Nasz wrześniowy Zlot nie kończy sezonu bo sezon nie kończy się nigdy , a jest tylko jesiennym powakacajnym spotkaniem !

Wracając do terminu . Zlot miał sie odbyć w późniejszych dniach września , ale wiemy z doświadczenia że na taki Zlot dobija bardzo mało załóg. Chcemy aby Zlot jesienny był także ewenementem a nie tylko zwykłym spotkaniem !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

OK dla mnie nie ma problemu ja napewno będę :hop1:

 

Ale osobiście przesunąłbym go chociaż o tydzień głownie dla tego że to za blisko wakacji ( raptem dwa trzy dni)

ale nieważne. Ważne jest aby było nas jak najwięcej.

 

Ale wydaje mi się że fajnie było by ustalić ogólnie ze wiosenny zloty to weekend majowy a jesienny to np. pierwsy czy drugi weekend września. :hop1:

 

Myślę że jeśli chodzi o wrzesień to nie ma co patrzyć na pogodę. W tamtym roku pierwszy tydzień września był najgorszy w cały wrześniu. Dalsza część było bardzo ładna.

 

Ale OK. dla mnie nie ma problemu pogoda itp. ale wydaje mi się ze fajnie było by go odsunąć trochę od wakacji (chociaż o tydzień dwa)

 

A wracając do VIII zlotu to oczywiście termin mi pasuje urlop w pracy już zapisałem z góry :hop1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

 

Pierwotnie planowałem zlot w innym terminie ale podczas rozmów w Nieborowie termin został zmieniony na pierwszy weckend, ten termin jest terminem stałym. To że od wakacji do zlotu są tylko trzy dni jest to w tym wypadku informacja pozytywna dla osób które pod koniec wakacji przyjadą do Kotliny Jeleniogórskiej i pozostaną na zlot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.