Skocz do zawartości

Bieszczady Wyprawa I - termin 4-11 lipiec 2009 lista


Rekomendowane odpowiedzi

Mam nadzieje że Lechu udostępni mi fotki ze Swojej wyprawy na Tarnicę i napisze komentarz

Oczywiście Rysiu udostępnię fotki ,przez kilka lat to się naskładało trochę , może coś wybierzesz. Samego dzisiejszego dnia zrobiliśmy kilkadziesiąt fotek w Bieszczadach wysokich .Siedmiogodzinny marsz z Wołosatego ,przez przełęcz koło Tarnicy ,potem Halicz, Rozsypaniec ,Przełęcz Bukowską i zejście do Wołosatego. Porobiłem zdjęcia Bieszczadów naszych i Słowackich . Teraz z Bartkiem siedzimy pod połoninami , palimy ognisko i odpoczywamy . A co się tyczy butów to mamy zwykłe trekkingowe takie do stówki ,rozchodzone ,na nasze kilka wypraw w roku wystarczają śmiało. Tak że myślę iż na samo spotkanie szkoda drogich butów kupować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 508
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Leszku ze tak zapytam gdzie i jakie buty trekkingowe kupujesz do stowki/?? w sensie jaka naprzyklad firma butow to sobie cos znajde...

Wpisz na allegro buty trekkingowe to wyskoczą różne cenowo. Wiadomo im nizsza cena to gorsze. Ale ja w zimie nie chodzę ,jak pogoda słaba to też mam co robić w Bieszczadach i na szlak się nie wybieram .Jak ktoś dużo chodzi ,długie trasy to musi mieć dobre buty ale na kilka letnich wycieczek to przynajmniej w Bieszczadach wystarczą te niedrogie byle były wcześniej rozchodzone i nie za małe .Bo będą boleć palce tak jak to opisał w swym poście Greg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja to uwazam, ze kolezanka Noemi to powinna sie nazywac Naczelnym Grafikiem forumowym,

bo takie piekne nalepki projektuje.

 

Tak, ze tak.

I wzywam Adminow do wprowadzenia tego w zycie. Natychmiast.

 

:bukiet: Noemi.

 

Pozdrawiam serdecznie, Jacek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tralilala....mam buty!!!!! trafilem na ostatnie pary wysprzedawane w sklepie....se dobrze obtanione kupilem...a jakie wygodne mmmmmm zobaczymy czy to samo powiem na szlaku hiheheh...pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja to uwazam, ze kolezanka Noemi to powinna sie nazywac Naczelnym Grafikiem forumowym,

bo takie piekne nalepki projektuje.

 

Podpisuję się pod wezwaniem ! :ok:

 

Panowie - bardzo dziękuję, ale nie wkręcajcie mnie, proszę :ok: ...

 

Elka mnie zabije :hmm:

 

Stopku, Ty się już możesz zacząć bać :bukiet: .

:ok::bukiet:

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje że Lechu udostępni mi fotki ze Swojej wyprawy na Tarnicę i napisze komentarz

Oczywiście Rysiu udostępnię fotki ,przez kilka lat to się naskładało trochę , może coś wybierzesz. Samego dzisiejszego dnia zrobiliśmy kilkadziesiąt fotek w Bieszczadach wysokich .Siedmiogodzinny marsz z Wołosatego ,przez przełęcz koło Tarnicy ,potem Halicz, Rozsypaniec ,Przełęcz Bukowską i zejście do Wołosatego. Porobiłem zdjęcia Bieszczadów naszych i Słowackich . Teraz z Bartkiem siedzimy pod połoninami , palimy ognisko i odpoczywamy . A co się tyczy butów to mamy zwykłe trekkingowe takie do stówki ,rozchodzone ,na nasze kilka wypraw w roku wystarczają śmiało. Tak że myślę iż na samo spotkanie szkoda drogich butów kupować.

Leszku te trase miałem na mysli jako 2 lekko wzbogacona o bonusa,i teraz jestem w kropce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leszku te trase miałem na mysli jako 2 lekko wzbogacona o bonusa,i teraz jestem w kropce

Greg czego masz być w kropce. Tę trasę można zaliczać kilkakrotnie ,jest bardzo ładna .Najgorsze jest podejście z Wołosatego pod Tarnicę .Większość turystów zostawia ten kawałek jako zejście po wycieczce. My wyszliśmy tym szlakiem (robiliśmy pętlę odwrotnie) i mieliśmy już najgorsze za sobą .Opłaciło się bo potem jak byliśmy zmęczeni to wracaliśmy 1,5 h równą drogą z Przełęczy Bukowskiej. Greg planuj tą trasę jeżeli ktoś ją zaliczy to naprawdę będzie miał pojęcie o pięknie Bieszczadów. Ale ... no właśnie stamtąd niema wyjścia jak ktoś już ujdzie te 3-4 h to nie ma odwrotu musi iść dalej .Tak więc ta pierwsza krótsza trasa na Caryńską jest konieczna aby zmierzyć siły i zobaczyć czy jest się w stanie zrobić tą drugą trasę. Jako zachętę do tej drugiej wyprawy potem jak będę miał chwilę czasu to powkładam fotki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dobrze Leszku wiem że jest ładna i zachacza kilka ciekawych punktów. Tarnica, rosypaniec, i ja jeszcze w bonusie chciałem dołozyc Bukowe, jednak pragne zakończyc w Wołosatym. Powiedz mi tylko jak teraz ze straża lataja czy sa raczej spokojni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.