Skocz do zawartości

Bieszczady Wyprawa I - termin 4-11 lipiec 2009 lista


Rekomendowane odpowiedzi

Greg. propozycja tras zachęcająca. Ze wstawaniem porannym tez nie mamy problemu (dani cos o tym wie :) ). Trochę chodzimy po naszych Beskidach i choć Bieszczad nie znamy, mam nadzieję, że nie wymiękniemy :)

Buty ja już mam, Adamowi i chłopakom cos będziemy musieli zakupić. Już sie nie mogę doczekać.... :)

Noemi_s - propozycja naklejki jak dla mnie super :ok: Szczególnie trop wilka :krzykacz:

Pozdrawiam

Grażka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 508
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

W decaklotnie sa dośc ciekawe i pamietwjcie trzeba juz w nich chodzić aby sie ułozyły do stopy. wazne jest aby palce były w pewnej odległości od czubka buta co docenicie przy schodzeniu w dół. Skarpety nie z syntetyka i talk . I miłego rozchodzenia butów :bukiet:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grace jedne i drugie są dośc podobne ale struktura lasu i widoczki nieco inne. ogólnie dla rekracji super pełen luz, do wyczynu trzeba chodzic szybko, ale wtedy sie nie widzi piekna tylko kilometry uciekajace spod nóg, a własnie nad tym pieknem nalezy usiąśc i zadumac się bo jest nad czym co Leszek poswiadczy.

To jest tylko propozycja, mozna tez dyskutowac nad innymi trasami. Ale druga trasa to czysta bomba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz jade do lasu posłucha c spiewu ptaków i pooddychac sosnowym powietrzem z dala od cywilizacji, ale też musimy odkazic urządzenia dokarmiajace zwierzyne po zimie i uzupełnić nasadzenia spałowane przez zwierzyne.

Darz Bór

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trasa Grega bardzo fajna :bukiet: a naklejeczka stworzona przez Noemi rewelacyjna :bukiet:

 

Nie straszcie ludzi tymi trasami bo w rzeczywistości nie jest strasznie lecz pięknie :ok: może i jest pare kilometrów do przetuptania ale widoki rekompensują wszystko :hmm: Niech się tylko każdy troche rozchodzi przed wyjazdem (spacerki spacerki i jeszcze raz spacerki) i zakupi odpowiednie obuwie i je zgra z nogą Nie brać czasem nowych butów!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grace jedne i drugie są dośc podobne ale struktura lasu i widoczki nieco inne. ogólnie dla rekracji super pełen luz, do wyczynu trzeba chodzic szybko, ale wtedy sie nie widzi piekna tylko kilometry uciekajace spod nóg, a własnie nad tym pieknem nalezy usiąśc i zadumac się bo jest nad czym co Leszek poswiadczy.

To jest tylko propozycja, mozna tez dyskutowac nad innymi trasami. Ale druga trasa to czysta bomba

Taaakkk i to właśnie w górach kocham... ten spokój, widoki zapierające dech w piersiach a jak jeszcze napisałeś o wschodzącym słońcu podziwianym przez nas z kubkiem gorącej kawy w dłoni... normalnie bajka.. :bukiet:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech się tylko każdy troche rozchodzi przed wyjazdem (spacerki spacerki i jeszcze raz spacerki) i zakupi odpowiednie obuwie i je zgra z nogą Nie brać czasem nowych butów!!!
Fakt - z tymi butami muszę trochę pogonić moich facetów. Ja mimo że kupowałam dobre buty, na początku trochę mi dokuczyły :bukiet:

No to musimy działać :bukiet:

Pozdro Grażka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naklejka bombowa ! Ja też poczyniłem pewne przygotowania i zakupiłem kociołek . Jak wrócicie z rajdu po górach będzie na Was czekała węgierska kociołkowa zupka . Mam takze plany , między innymi przejazd słynną bieszczadzką ciuchcią do Komańczy !

post-84113-imported-27cc1fcc-e8e2-4c85-bc50-120db319d1bb_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trasa Grega bardzo fajna :bukiet: a naklejeczka stworzona przez Noemi rewelacyjna :bukiet:

 

Nie straszcie ludzi tymi trasami bo w rzeczywistości nie jest strasznie lecz pięknie :ok: może i jest pare kilometrów do przetuptania ale widoki rekompensują wszystko :hmm: Niech się tylko każdy troche rozchodzi przed wyjazdem (spacerki spacerki i jeszcze raz spacerki) i zakupi odpowiednie obuwie i je zgra z nogą Nie brać czasem nowych butów!!!

 

kurde gdzie wy widzicie ta trase....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde gdzie wy widzicie ta trase....

 

tu :bukiet: troche fantazji Michał :ok:

 

Wyjscie z kempingu o swicie czarnym szlakiem, dojscie do zóltego i przejscie po poziomicy aż spotkamy szlak czerwony. Wiem ze nie wolno ale to tylko jeden kilometr. I czerwonym szlakiem na POŁONINY CYRYŃSKIE.

 

http://www.bieszczady.net.pl/mapabieszczadywysokie.php

http://www.epodkarpacie.com/index.php?page=guide&main_guide_id=30&usection_id=43

http://www.gory.com.pl/pasmagorskie/bieszczady.php

 

A tu coś dla cyklistów :bukiet:

 

http://www.btc.bieszczady-online.pl/trasy_rowerowe.php

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michałku ! Spokojnie ! Mam przed sobą mapę Bieszczad . Mam zaliczone kilka odwaznych szlaków , choć nigdy nie nazwe się Bieszczadnikiem . Było to kiedyś gdy byłem piękny i młody. Z tej akutat wyprawy planuję zrobić ,,foto wystawę ,,karawaning w Bieszczadach,, Pierwszy pokaz w grudniu Rozmawiałem wstępnie z Klubem GALERIA w Ostrowcu . Rozmawiałem także z moim prezem który obiecał mi dotację 10.000 zł do albumu. Będzie to praca zbiorowa . Mam nadzieje że Lechu udostępni mi fotki ze Swojej wyprawy na Tarnicę i napisze komentarz ! Wydanie albumu planuję na wiosnę 2010 . Myślę że przydadzą się foty od wszystkich z sezonu 2009 . Fotki w największej rozdzielczości ! Każdy ma coś do zrobienia i do zaliczenia . Główny konspekt albumu to ;

- słowo wstępne o Bieszczadach

- Miniaturki załóg lub forumowiczów którzy wstawili zdjęcia

- kilka ogółnych fotek z Bieszczad wybranych przez foto klub Galeria / nie przez zasranego krytyka Rysiaczka /

- fotki z pobytu forumowiczów karawaning.pl w Bieszczadach. / Także wybrane przez fachowców / .

Trzy pierwsze foty to foty konkursowe tzw. Bieszczady 2009 . I tu proszę Tommka aby oficjalnie ogłosił tego typu konkurs na Forum / 3 zdjęcia pewniaki w albumie / . Pozostałe fotki musicie przesłać do końca pażdzienika 2009 na płytkach . W listopadzie dam fotki pod krytykę . Mój adres podam na privie !

 

PS. Z założenia wiem że do albumu przy 20 wystawiających potrzeba około 1000 zdjęć !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tej akutat wyprawy planuję zrobić ,,foto wystawę ,,karawaning w Bieszczadach,,
Wspaniały pomysł Rysiaczku :bukiet:
Myślę że przydadzą się foty od wszystkich z sezonu 2009 . Fotki w największej rozdzielczości ! Każdy ma coś do zrobienia i do zaliczenia !

Dobrze, że napisałeś, że w największej rozdzielczości. Zatem przestawiamy nasz fotoaparat i.... do robienia fotek w Bieszczadach marsz :bukiet:

Pozdrawiam

Grażyna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bylem w Decathlonie i innych sklepach z butami jakimis i ceny mnie oslabily troszku :/// nie ma nic ponizej 300zl az mi szczeka opadla troche...buuuu

 

Th0rn - przejdź się po sklepach, pomierz różne modele, zapisz nazwy i rozmiary tych, które Ci pasują i szukaj na Allegro. Jak dobrze poszperasz i szczęście Ci dopisze to przynajmniej 1/3 kasy zostanie Ci w kieszeni. Ostatnio szukałam butów dla siebie i "ustrzeliłam" w ten sposób nowe Salomony za nieco ponad 180 zł - ich cena w sklepach oscyluje wokół 600 zł. Powodzenia :bukiet:!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.