Skocz do zawartości

Bieszczady Wyprawa I - termin 4-11 lipiec 2009 lista


Rekomendowane odpowiedzi

Tak przeczytalem ktorys z postow Leszka...i tak troszke zaczalem sie martwic o te podjazdy pod mocniejsze gorki i ten zwir czy piach na drodze...bo troche rzeczy w przyczepie bedzie no ale w sumie auto doladowane 4 osobami bedzie i bagazami ile sie da....moze nie siade pod gorki..bo sie tak jakos zastrachalem...bo ja to z przyczepa to wiecie 2 razy jechalem jak narazie hihehehehe :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 508
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Michałku ! Bez obaw , będziesz śmigał jak po prostej ! Gorsze są podjazdy w Górach Stołowych niz w Bieszczadach . Moja Niewiadka, po zapakowaniu to ok. 800 kG. Ja i Espero / podrasowane 93 KUCYKI / Licząc siebie i ładunek auta , to w sumie 2200 kg . Brykałem po Karkonoszach jak młody źróbek . W Bieszczadach masz luzik , ewentualnie wrzucisz od czasu do czasu trójeczkę . :] Do Wetliny masz cały czas asfalt , luksusuk drózka !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zabieram moją laseczke , która połamana, wielokrotnie sklejana, ale ciągle ze mna w drodze.

:pupa: Ja też zabieram moja laseczkę :admin: Też jest ze mną ciągle w drodze,ale połamana nie jest i chodzi sama :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak przeczytalem ktorys z postow Leszka...i tak troszke zaczalem sie martwic o te podjazdy pod mocniejsze gorki i ten zwir czy piach na drodze...

Też miałem trochę obaw,u mnie dochodzi jeszcze niewielka moc ciągnika.

Tydzień temu zrobiłem próbę.Jadac na weekend nad Jezioro Żywieckie mniej obciążonym zestawem dołozyłem trochę kilkometrów i jechałem przez przeł.Przegibek.

Na drodze miałem wszystkie wymienione przez ciebie utrudnieniaserpentyny,górki,żwir,piach naniesiony przez burzę,do tego mokra droga.

Było OK.Tempo było niewielkie ale wdrapałem się bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie żabym już rezerwował, ale tak się zastanawiam, jakbyśmy tak na weekend, może nieco przedłużony się pojawili, to dałoby się? Bo niby córa w tym czasie gdzieś wyskakuje, to my, wapniaki może byśmy też sobie podskoczyli?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rysiaczek - już się zastanawiałem skąd te krupnioki przywieźć. Jednak będę musiał siedzieć cicho o jakichkolwiek wyjazdach i jak się uda to przyjechać, a nie zapowiadać się. Znowu nic z tego :bzik: Kilka spraw rodzinnych i kolejny lykend poszedł się paść :bzik: Czepka stoi i czeka i pewno prędzej doczeka się urlopu niż wyjazdu lykendowego :bzik:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla wszystkich którzy lubią cauntry informuję że 03 –04 lipca odbędzie się Country Festiwal Lesko 2009 .Wystąpią : Grupa Furmana,Mariusz Kalaga & Partners ,Medley , Babsztyl,Czas na Grass,Kompania Country,Manson Band. Zwykle imprezie tej towarzyszy zlot motocykli, nieraz ciekawych wartych obejrzenia . No niestety z Wetlinki do Leska jest jakieś 60km i tylko zamówienie busika było by dobrym rozwiązaniem..

O tutaj film z pikniku w 2007 r http://www.podkarpacie.info/aktualnosci/1/3373

W 2008 Okaryn nakręcił moim zdaniem lepszy ale ma tyle objętości że tylko z płytki sobie oglądam czasami . A jak ktoś chce na żywo to może pomyśleć bo termin pikniku się zbiega ze spotkaniem w Bieszczadach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.