Skocz do zawartości

Bieszczady Wyprawa I - termin 4-11 lipiec 2009 lista


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 508
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ja też dużo wędruje i możecie mi wierzyć Leszek ma rację trasa Grega jest super dla tych co już coś podeptali szlaki.Dla Nas z dziećmi czy dla nowicjuszy (nie zniechęcam) wymyślimy na miejscu lżejszą trasę taką na luzie z widoczkami i też będzie super :-]:hop1: .Kurde nie wiem czy mam rację :-]

 

Zle przeczytaliście. najpierw jest trasa uznana za lekka na Połonine caryńska i to jest spacerek. Druga trasa jest cięzsza ale i tak jest mozliwosc jej przerwania w połowie jesli ktos sie nie bedzie czuł na siłach. Wiekszosc z Was jak widziałęm jest wysportowana wiec spoko. Podam w czerwcu dokładnie na co nalezy zwrócic uwage, jakie wyposarzenie i wszystko bedzie jasne. Nie ma sie czym stresowac.

Kto po pierwszej spacerowej wycieczce uzna ze nie idzie na kolejna moze sie przeleciec na Rawki . Natomiast pragne zaznaczyc, że nie pozwole na robienie wyczynów bo nie ma takiej potrzeby. Tempo zawsze nadaje najsłabszy uczestnik, i to na pewno nie wyscig

greg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po faworkach i naleweczkach to nie wiem czy bedzie sila na chodzenie :hop1: a tak na serio nie straszcie mnie...bo ja na wersje hard to moze sie nie bede pisal ale na ta pierwsza to chcialbym pojsc cholender :-] Moja Kasia tymbardziej...

Michał wspomnisz moje słowa. I na tą 2 dasz spoko rade. To nie jest wyscig

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza to spacerek. Plecak byle jaki, litr wody, kurtka przeciwdeszczowa,plastry, skarpety 3 pary naturalne, oczywiscie buty rozchodzone ale spoko.Trasa jest liczonaa na 6 godzin wiec w 10 spacerkim rozkoszujac sie widokiem przejdziemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natomiast kolejna wycieczka to juz rodzi pewne wymagania ale i da za to sporo satysfakcji. Trasa jest długa, i mamy do przejscia sciane smierci jak to bywa nazywane. Ale z kolei wytrawny piechur pokona ja w długi dzien a my mamy na to 2 dni. Na dodatek mamy wyjscie awaryjne czyli mozliwosc skończenia trasy w 3/5 odległosci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

generalnie ułatwiaja wędrówki, co wiecej powoduje ze partie mięsni które w normalnej wedrówce sa nie pobudzane, zaczynaja pracować. Ja jednak mam smutne doswiadczenia z kijami.

Jakas impreza firmowa była zorganizowana przez jakiegos mojego kooperanta i zostałem na nia zaproszony. To było w okolicach drogi na Skałe z krakowa blisko miasta. W czasie całonocnej balangi jeden ze swieżo zapoznanych uczestników spotkania cały czas nawijał o trekingu, i rano skoro świt o 10 wybrał sie z tymi kijami. wedle 14 gdy juz wszyscy siedzieli na tarasie rozkoszujac sie słoncem wrzesniowym i zupka jeczmienna tez wrócił nieborak cały zmieszany. Okoliczni mieszkancy mu cała droge dogryzali a apogeum było jak babcie 80-letnia siedzaca przed drewniana chatka, na jego widok przetarła oczy ze zdumienia i zegnajac sie uciekła do chaty trwozliwie zerkajac najpierw za siebie, a potem kukajac przez okienko szybko sie żegnajac ruchem krzyza.

Ale Rysiu kup, na pewno bedzie zdrowiej, a na szlaku wielu tak chodzi

greg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.