Skocz do zawartości

Koniec viaTOLL, początek e-TOLL.


Rekomendowane odpowiedzi

45 minut temu, dracco napisał:

Mam 7 dni na dodanie czegoś od siebie, inaczej postępowanie zostanie przeprowadzone na podstawie zgromadzonych materiałów dowodowych.

Ostatnio słuchałem, jak w radiu zjechali ten system. To co mi utknęło w pamięci to to, że jest to najlepiej oceniona apka :winner: 

Ma aż 1,2 gwiazdki :) 

Współczuję Ci Dracco :glasce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, dracco napisał:

Tylko co ja teraz mogę z tym zrobić? Jeśli powróci historia przejazdów i będzie tam godzina startu i czas trwania to miałbym jakiś punt zaczepienia. A tak... Miał już ktoś do czynienia z taką przyjemnością?

po zalogowaniu do etolla masz dział "komunikaty" a w nim możesz dodać zgłoszenie. Dodaj zgłoszenie, że nie masz historii, wklej screena z błędem. Od razu dostaniesz nr zgłoszenia. Pewnie rozwiążą to za kilka miesięcy, ale wyślesz do itd że miałeś włączoną aplikację, kasa się pobrała, ale w etolu jest błąd, który zgłosiłeś i podasz im nr zgłoszenia. do itd screena też możesz wysłać. 

Panstwowe isntytucja to działają tylko na papier a nie telefony czy emaile :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, jacekzoo napisał:

Bilet na stacji lub apka etoll bilet

Na, a jak ktoś ma furkę na " amerykańskich" blachach to tez nie może z apki korzystać? Przecież to jawna dyskryminacja :puk:  :zlo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, BUMERANG napisał:

Na, a jak ktoś ma furkę na " amerykańskich" blachach to tez nie może z apki korzystać? Przecież to jawna dyskryminacja :puk:  :zlo:

Myślisz że w Ameryce by się przejęli tym że masz samochód na polskich blachach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, peja76 napisał:

Nie ma kolejek na bramkach ale są w punktach dystrybucji.

Polskie społeczeństwo nie nadaje się do cywilizacji technicznej - mentalnie tkwi w epoce przedindustrialnej...

 

30 minut temu, Misio napisał:

Zrobiłem sobie rejestrację i mam apkę w telefonie i co dalej? Jak to działa?

którą apkę? bo teraz już jest kilka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Łza Włóczynutka napisał:

Polskie społeczeństwo nie nadaje się do cywilizacji technicznej - mentalnie tkwi w epoce przedindustrialnej..

 

Faktycznie. Zwłaszcza zaawansowanie Polaków jeśli chodzi o płatności mobilne, zbliżeniowe itp, albo to że jesteśmy w czołówce krajów używających chociażby Revoluta to idealny dowód na nasze zacofanie technologiczne ? 

Problem Polaków to przede wszystkim robienie wszystkiego na ostatnią chwilę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Misio napisał:

A tak na poważnie...

Ja to na razie próbował bym korzystać z apki E-toll pl bilet. Z tego co czytam to E-toll pl to katastrofa. A wszystkie błędy kosztują kierowcę 500.

https://autokult.pl/43154,tak-kupisz-bilet-na-autostrade-w-systemie-e-toll-z-wyznaczeniem-trasy-moze-byc-problem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, BUMERANG napisał:

Ja to na razie próbował bym korzystać z apki E-toll pl bilet. Z tego co czytam to E-toll pl to katastrofa. A wszystkie błędy kosztują kierowcę 500.

https://autokult.pl/43154,tak-kupisz-bilet-na-autostrade-w-systemie-e-toll-z-wyznaczeniem-trasy-moze-byc-problem

Ale przekraczasz 3,5t czy nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.12.2021 o 20:59, BUMERANG napisał:

E-toll pl to katastrofa

Katastrofy nie ma, jest brak automatyzacji i brak przemyślenia logiki biznesowej, która aplikacja obsługuje. Tą logikę nakomplikowali absurdalnie niepotrzebnie.

jak już się przebrnie przez procesy rejestracji, deklarowania podmiotów, deklarowania samochodu, deklarowania identyfikatorów biznesowych aplikacji, przypisywania wszystkiego powyższego do wszystkiego powyższego, doładowanie salda - to potem już wystarczy przed wyjazdem i po przyjeździe wdusic guziora start/stop. Na tym etapie działa i nie ma katastrofy, choć wolałbym zeby to się działo wszystko automatycznie, bez konieczności wciskania jakichś guzików.

Edytowane przez Łza Włóczynutka (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ z zestawem przekraczam 3,5t, byłem zmuszony zamienić szare pudełko na aplikację. Ostatnio miałem okazję testować bez budki i wszystko poszło sprawnie, choć również 

5 minut temu, Łza Włóczynutka napisał:

 wolałbym zeby to się działo wszystko automatycznie, bez konieczności wciskania jakichś guzików.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie zastanawia fakt, że jadąc z domu do Chłapowa zapłaciłem mniej niż tą samą drogą na powrocie :)

Wkurzało mnie to szare pudełko wiszące na szybie....teraz za nim tęsknie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.