Skocz do zawartości

Działka Mazury


Czarny1972

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 93
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

8 minut temu, Gregor887 napisał:

Dlaczego Google nie chcą znaleźć tego jeziora?

Sorry, jezioro Dobskie- miejscowość Jaśki ?

tyle razy tam byłem i zawsze tak mówiłem 

„człowiek całe życie się uczy a i tak odchodzi głupi....”

przepraszam jeszcze raz?

Teraz, Niunius07 napisał:

To chyba o to jezioro chodzi

Screenshot_20210309-211119_Maps.jpg

???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko - nie ma za co jest OK  - obczajone już było i plan awaryjny też :) 
 ja też czasem przekręcam nazwy miejsc jak mi sie któraś błednie utrwali w dawno urodzonym łbie 

Edytowane przez smok_wawelski (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darku - smoku już za mnie wszystko napisał - chyba pracujemy na tych samych Hz.  Tak trzymajcie - myślę,  że jak już uporacie się z planami, to do Was zawitamy. Miejsce urokliwe. W tym dołku wieczorem ognisko z gitarą i fajnym towarzystwie, ................  Czekamy na dymne pomyślne sygnały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładnie..

Jeśli będzie tam woda, prąd i szambo to na prawdę warto tam się zatrzymać. Pomierz i zobacz to z perspektywy. Myślę że 4 przyczepy się zmieszczą na 2/3 a jedną trzecią zostawcie dla siebie.

Bardzo gratuluję podejścia do życia i ludzi. Oby Ci się to zwróciło i nie mówię tu o złotówkach. Jeśli zajadę możesz liczyć na moją pomoc w wielu dziedzinach. Flaszkę też potrafię zepsuć ?

Teraz, ed napisał:

Darku - smoku już za mnie wszystko napisał - chyba pracujemy na tych samych Hz.  Tak trzymajcie - myślę,  że jak już uporacie się z planami, to do Was zawitamy. Miejsce urokliwe. W tym dołku wieczorem ognisko z gitarą i fajnym towarzystwie, ................  Czekamy na dymne pomyślne sygnały.

Ognisko z gitarą? Nie taniej palić patykami ? ?

Takie klimaty z dawnych młodzieńczych lat zawsze kojarzyły mi się z nagłą zmianą partnerów w dniu następnym, okraszoną rękoczynami. Ale wtedy nawet radio pod namiotem  to był rarytas. ????

Taki wtedy był klimat. Sory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Medycyna notuje podobne przypadki.

Zdarzyło mi się kiedyś, że w trasie  siedziałem nad wodą z zarzuconą wędką. Napatoczył się  pan z blachą, tzw. kontroler porządku. " Bry, ma pan opłaty, pozwolenie, kwity?"  " Ja nie wędkuję, odpoczywam". Na życzenie  ściągnąłem zestaw, a tam goły ciężarek, bez przyponu, haczyka. Trudno jest wytłumaczyć komuś , kto poluje na mięsiarzy, że czasem kontakt z przyrodą jest ważniejszy.

Ale jak się coś zapnie :yay:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ed napisał:

chyba pracujemy na tych samych Hz.

Niewątpliwie tak - co więcej  chyba nie tylko my dwaj -  myślę że powinno to już rozwiać ostatecznie obawy i wątpliwości  Darka, które tu pisał w pierwszych postach :)  i tak jak Commander pisał jeśli nawet pojawi się kiedyś  hejt to po prostu zignorować i kompletnie  się nim nie przejmować.

Miałem kiedyś taka miejscówkę na Kaszubach pod Kościerzyną  nad jez. Strupino  żal mi jej strasznie że już jej nie ma - jest nawet ślad na forum  w TEC/owym wątku tutaj - u dołu strony
Ed i Commander może pamiętają tę moja miłość do Kaszub ale podlinkowałem bo może Grzesiek czy Darek sobie zerkną :) 
Dziś siwych kudłow na łbie przybyło,  moje kaszebienie ograniczyło sie do rozumienia i to nie wszystkiego,   projekt kampera na Żuku co prawda nie został zrealizowany ale  przeistoczył sie Jumpera  -  zatem może właśnie należy ruszyć nad inne piękne jeziora  w podobnie piękne i dzikie miejsca więc bardzo ciesze się ze zawitał tu z propozycja właśnie Darek z Małżonką bo tych miejsc jest już niestety coraz mniej.:)
Podobnie jak Commander również Darku służę pomocą i radą z moich doświadczeń zarówno od strony gościa jak i organizacji, urządzania czy utrzymania obiektów kempingowych - robiłem to własnie własnymi łapami na  Kaszubach pomagając przez wiele lat moim Przyjaciołom na ich 5-ciu troszkę większych od Waszego obiektach.

Edytowane przez smok_wawelski (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może wzorem z tego Forum zjedziemy w kilka przyczep do Darków na kilka dni popracujemy razem z nimi. Takim jak oni warto pomagać. Mnie pasuje każdy termin, chyba, że wezwą mnie na szczepienie.

Edytowane przez ed (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie moi drodzy ale (zawsze jest ale?)- staram się dowiedzieć i coś mądrego wymyślić jeżeli chodzi o zrzut „szarej wody” i nieczystości. 
Czy zbiornik 4000 litrów wystarczy?

Jak to wszystko połączyć by z cudownego miejsca nie zrobić śmierdzącej dziury?

Chciałbym to zrobić metodą gospodarczą bo mam jeszcze jedną oazę pod Licheniem i teraz tam płyną prawie wszystkie dutki. 
W Wielkopolsce to tylko i wyłącznie dla mnie, żony i kota zamiast Turcji,  Chorwacji, Hiszpanii i sam Bóg wie jeszcze czego....

Krótko mówiąc z kasą słabo jest?

Z góry dziękujemy za pomysły i podpowiedzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie,

mam jakieś dziwne wrażenie że napisałem coś nie tak. Myślałem że jako ludzie, którzy spędzają wolny czas na pod chmurką i korzystają z takich przybytków jak campingi lub coś w takim rodzaju mogą się podzielić swoimi doświadczeniami lub spostrzeżeniami z takim laikiem jak ja....

Moja prośba nie oznaczała tego że chce wykorzystać tylko państwa doświadczenia ale spodziewałem się iż nawiąże jakąś znajomość i w zamian za cenne dla mnie rady po ukończeniu  naszej adaptacji na działce zaprosimy kogoś do darmowego testowania naszej pracy. 

Mam nadzieje że nikogo nie obraziłem lub nie uraziłem nikogo z Państwa moimi postami lub pytaniami, jeżeli zaś tak to szczerze przepraszam - nie było to moim zamiarem.

Pozdrawiam serdecznie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo wiem skąd takie pomysły Darku że kogoś uraziłeś - wydaje mi się że jak dotychczas nie było w tym wątku absolutnie żadnych powodów do uraz w żadną stronę
Jeśli chodzi o mnie  - absolutnie niczym mnie nie uraziłeś a moje opinie były powodowane chęcią udzielenia Ci pomocnych rad z moich własnych doświadczeń i nadal możesz na nie liczyć. Gdybym miał sądzić że ktoś chce mnie wykorzystywać to po prostu bym nie pisał - przecież to proste :)
Jeśli moje żarty wyglądały zbyt rubasznie  - sorry ale naprawdę były tylko żartami nie mającymi zamiaru niczego złego sugerować
Tak to jest Darek na forach że najpierw temat wybucha jest duży ruch w dyskusji,  trochę ludzie żartują a później temat trochę przycicha bo już jest znany i tak nie emocjonuje - ale czyż życie nie byłoby smutne bez troszkę żartów :)   Myśle że nie masz powodów do obaw że kogoś uraziłeś.  

Edytowane przez smok_wawelski (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.