Skocz do zawartości

Działka Mazury


Czarny1972

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 93
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

15 godzin temu, smok_wawelski napisał:

 

Ja pierniczę - normalnie te same upodobania ale......     widzę jatkę - zapisz no  Czarny1972  na czerwono z wykrzyknikiem w kalendarzu ed i smoczyca w jednym terminie wykluczeni bo pobiją się o kosiarkę - albo od razu wydziel koszenie na 2 połówki :)  toż to jedyny pojazd którym moja smoczyca kieruje i zawłaszcza go bezwzględnie, nie odpuszcza jak ja lub syn chcemy pomóc i wyręczyć to drapie pazurami i zieje ogniem  - no czasem jeszcze próbuje kierować mną ale rożnie Jej to wychodzi wiec na kosiarkę ma w chałupie wyłączność. 

Co jeszcze chciałbyś wiedzieć  - pytaj śmiało, rób ten mini-camp to good idea  i dawaj znaka kiedy starujesz  - na marginesie przypomniały mi się rozmowy z przed lat z Grzesiem jak startował z  obiektem na Helu - też miał obawy, teraz prawie ludzie biją się o miejsca u Niego fakt to troszke  inny rodzaj obiektu ale w sumie schemat powstania był podobny tez pytał na forum :) 

Z mojej strony jeszcze wg mnie istotne pytanie o wode - sanitarna może ujdzie z jeziora a jak z pitną ?  jest gdzieś w pobliżu ? 

 

 

 

Smoku nie martw się- zawsze uważałem,  że panie maja pierwszeństwo, a w szczególności ze "smoczycą" chyba nie warto zadzierać - pazury i ogień to wystarczające argumenty.?

Edytowane przez ed (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak tam sytuacja zaopatrzeniowa? Jest jakiś spożywczak w pobliżu :hmm: I czy da się rowerkiem pośmigać gdzieś w okolicy?

Żeby tylko zapisów nie trzeba było robić z rocznym wyprzedzeniem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, ed napisał:

....a w szczególności ze "smoczycą" chyba nie warto zadzierać - pazury i ogień to wystarczające argumenty

W sumie nie ma tak żle pazury krótkie, ogniem zieje dość rzadko - daje się wytrzymać skoro to ponad 30 lat już trwa - czyta mi tu teraz przez ramie i się hihra :) 
Kiedyś zialiśmy trochę oboje  - teraz raczej schodzę z drogi , ciepły obiad to jest dobra rzecz - lepsza niż samemu jajecznicę sobie  smażyć :) 
Spoko - damy radę :) 
 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojtam ojtam  - Polak potrafi tym bardziej że ustawodawca pozwala
Jakby tak https://ksiegowosc.infor.pl/zmiany-prawa/143731,Prowadzenie-dzialalnosci-gospodarczej-na-probe.html   to niewiele ale parę bonów opędzi :lol:
Trochę żartem bo nie wiem jak się to kuma z bonami - ale i nie żartem jeśli spełniałbyś warunki i potrzebował legalnie przyjąć opłaty to może się przydać
Druga opcją  jest chyba najem też bez rejestrowania dz. gosp. na PIT28 tak jak mieszkań ale też nie wiem czy to sie  skuma z bonami
 

Edytowane przez smok_wawelski (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, smok_wawelski napisał:

Ojtam ojtam  - Polak potrafi tym bardziej że ustawodawca pozwala
Jakby tak https://ksiegowosc.infor.pl/zmiany-prawa/143731,Prowadzenie-dzialalnosci-gospodarczej-na-probe.html   to 2 bony opędzi :lol:
 

No i smoku Krzyśku namieszałeś. I dziś nie zasnę. Działalność na próbę...  To może małżeństwo na próbę - a jak żona (też na próbę) będzie trochę w ciąży -  to ja się wycofam z działalności?

Wracamy do tematu odpowiedzialności :nono:

Edytowane przez Gregor887 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, może zacznę od przeprosin za fotki- to prywatne zbiory.

Sklep jest w Olecku a działka znajduje się nad jeziorem Dobkowskim.

Dojazd jest dobry, ostatnie 2km drogą szutrową. Po rozmowie z żoną doszliśmy do wniosku że działkę udostępnimy od przyszłego sezonu po zrobieniu szamba i utwardzeniu części działki oraz wydzieleniu 2 osobnych stanowisk. 

Tak jak pisałem chcemy pozostawić dzikość, wzjątkowość i prywatność tego miejsca a nie organizować spęd jak w Mrągowie czy Giżycku. 

Może trochę dalej ale być na miejscu, które oferuje wyjątkowość?IMG_1048.thumb.JPG.facd2e814da25777913ff311d8e50996.JPG 

IMG_0674.JPG

IMG_0676.JPG

IMG_0678.JPG

IMG_0682.JPG

IMG_1041.JPG

IMG_1046.JPG

IMG_1055.JPG

IMG_1056.JPG

IMG_1057.JPG

IMG_1058.JPG

IMG_1059.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarny1972 - odrzuć tę kapke  skromność i lekkie obawy -  jest zaj...cie  --   normalnie Ci nie odpuszczę  nawet jak nie skończe tej mojej puszki i na spec-kemp nie przerejestruje to wrzucam materac na pakę i jadę - jest super!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Czarny1972 napisał:

jak pisałem chcemy pozostawić dzikość, wzjątkowość i prywatność tego miejsca a nie organizować spęd jak w Mrągowie czy Giżycku. 

I to jest bardzo dobra idea - czy nad nią zapanujesz myślę że tak - życzę tego i Wam i Waszym gościom -- nie sztuka jest nastawiać buda przy budzie i kosić kase  - to w tym miejscu owszem możliwe ale miejsce straciłoby swój smak.
Strasznie podoba mi się Wasze podejście - nie  komercja dziś wszędzie obecna a rezygnacja z niej aby zachować coś dzikiego i  pięknego i do tego nie tworząc snobistycznego elitaryzmu  tylko po prostu tak normalnie - chylę czoła bo to dziś naprawdę rzadkie  - szacun trzymajcie ten kurs jest właściwy - życie to nie tylko szmal. :ok:

Edytowane przez smok_wawelski (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypuszczam że może literówka - może Dobskie ?   Jest niedaleko Olecka
Grzesiek nie przejmuj się  że wujek Google nie widzi  on pokazuje bardziej komerchę która mu każą a to nie komercha  wiec  nie widzi  - grunt ze fajne  :) 
Odpalamy sprzęty i jadziem a Czarny1972 po drodze współrzędne  GPS podeśle to trafimy :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.