Skocz do zawartości

Idzie nowe - czyli Knaus SÜDWIND 500 QDK 60Y ;)


jacek00

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 893
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

8 minut temu, Suzu4x4 napisał:

W sporcie od roku modelowego 2019 też są "dynamiczne" kierunkowskazy ;)

Wiem, że są :) 

8 minut temu, peja76 napisał:

100k to nie 86k, jednak poszły do góry, nie ma się co oszukiwać

Kierunki pływające super sprawa???

No poszły. Widzę ile płaciłem za swoją Avive zamawianą w 2016 roku a ile kosztuje dziś. Cena wzrosła prawie o 30%...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, peja76 napisał:

100k to nie 86k, jednak poszły do góry, nie ma się co oszukiwać

Kierunki pływające super sprawa???

 

katalogowa cena sporta 500KD silver edytion w Polsce w 2019 - 19.900 e    w 2020 - 20.450 e

więc za wysoką cenę w PL odpowiada głównie wysoki kurs 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Suzu4x4 napisał:

katalogowa cena sporta 500KD silver edytion w Polsce w 2019 - 19.900 e    w 2020 - 20.450 e

Cena 2021 to już 21 900 eu. Czyli wzrost o niemal 10% wględem 2019.

Cytat

więc za wysoką cenę w PL odpowiada głównie wysoki kurs 

Knaus podaje ceny w euro, ja też wolałem ofertę w euro a nie w PLNach jednak. 

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, jacek00 napisał:

Wiem, że są :) 

No poszły. Widzę ile płaciłem za swoją Avive zamawianą w 2016 roku a ile kosztuje dziś. Cena wzrosła prawie o 30%...

czyli licząc spadek wartości ok 30% przez 4 lata od obecnej ceny nowej  sprzedasz za tyle co kupiłeś.

Więc nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę prosić o wyjaśnienie co to ta dętka? 

To dętka w szmacie prysznicowej w Knaus Sporcie. Ma to za zadanie spowodować, że szmata podczas kąpieli nie będzie się przyklejać do ciała.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Benior napisał:

Sprawdza się to?

Byłem pełen obaw, al muszę przyznać że się sprawdza:) Nie ma najmniejszego problemu z przyklejaniem, bardziej ibawiam się o przemakalność szmaty w kierunku ścianek 

Edytowane przez w79 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem pełen obaw, al muszę przyznać że się sprawdza:) Nie ma najmniejszego problemu z przyklejaniem, bardziej ibawiam się o przemakalność szmaty w kierunku ścianek 
No wyobrażam sobie, że się sprawdza i szmata nie przylega. Ale i tak wolałem pełną kabinę jako wygodniejszą formę prysznica.

Ciekawy jestem natomiast jednego - jak ta dętka się przebije albo pęknie. Co wtedy? Jak to naprawić? W rowerowym? U Knausa pewnie zapas ze 100 eu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, jacek00 napisał:

No wyobrażam sobie, że się sprawdza i szmata nie przylega. Ale i tak wolałem pełną kabinę jako wygodniejszą formę prysznica.
 

Czekam na ofertę założenia kabiny z Procampu. W zeszłym roku koszt wynosił 1000e

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.