Skocz do zawartości

Powitania


Tomii

Rekomendowane odpowiedzi

Witam .Chcę doradzić tym co są na etapie poszukiwań ,że ANGIELKI pobijają wszystkie tym ,że po dotarciu do celu,KIEROWCA ma bliżej do LODÓWKI po ......Browarka .Kazdy kierowca to potwierdzi. :piwo: na zdrowie :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, jestem "świeżym" użytkownikiem przyczepy marki Alko elddis typhoon GT z '94 roku. Kupiłem ją na kompletnego wariata czyli zobaczyłem, powąchałem decyzja w 3 minuty zakup i przytarganie do ogródka. Nie miałem pojecia na co zwrócić uwage ale jakos poszło, jest to jakaś angielska przyczepa 6,5 metra długosci DMC 1200kg, sam nigdy nie słyszałem nawet takiej marce - Pani w wydziale komunikacji przy rejestracji też miała kłopot.. hehe

Mnie to nie razi innym nie musi sie podobać, po zakupie noc nie przespana( dawno się tak nie czułem jak mały chłopiec ) mam nadzieję, że przygoda dopiero sie zacznie?!

Na razie wiele sie ucze i wszystko mnie ciekawi wiec pozwólcie , że tymczasem sobie troszkę poczytam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich IThankYou.gif

Po latach podróżowania po EU motocyklem, spaniem po namiotem, zazdroszczeniu po zimnych nocach tym, co w przyczepach nadszedł czas kupna przyczepy. Oczywiście nadciągające powiększenie rodziny ma największy wpływ.

Czytam więc i rozglądam się za cepką o DMC 1000.

Pozdrawiam wszystkich,

Marek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Serdecznie ,

 

Cieszę się że wraz z Rodziną dołączam do zaszczytnego grona Karawaningowego . Jesteśmy rodziną 2+2( Marcin Angelika ,Mateusz i Nikodem ) i przemieszczamy się z przyczepką drugi sezon .Bardzo nam odpowiada tego typu wypoczynek .

 

Witajcie i do zobaczenia !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :hej:

na forum jestem już od ponad dwóch lat, czytam, ale dopiero teraz oficjalnie chciałem się przywitać. A wszystko przez to, że trochę ponad miesiąc temu kupiłem przyczepkę.

Karawaningiem zostałem zarażony już ponad trzy lata temu. Do tej pory byłem na trzech zlotach ze szmacianym domkiem, mam nadzieję, że jeszcze w tym roku uda mi się na jakieś spotkanie dojechać z moją małą :przyczepa:.

Niektórzy już mnie znają, inni mam nadzieję poznają. Na co dzień zajmuję się urządzeniami transportu bliskiego :bzik: i majsterkowaniem.

 

Już nie będę Was więcej zanudzać opisem mojej osoby, można byłoby to nazwać narzucaniem się z mojej strony, a jako świeżynka na tym forum, rzucać się jeszcze nie chcę.

W każdym razie mam nadzieję zabawić tutaj dłużej.

 

Pozdrawiam wszystkich serdecznie.

Łukasz (Wolly) :banan:

Edytowane przez Wolly (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów. Profil uzupełnię jak tylko wyklaruję kwestię przyczepki (zadatkowana Niewiadów N126E czeka na odbiór przez szczęśliwego nabywcę, świeżo sprowadzona Caravelair w trakcie załatwiania papierów).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, jestem nowym forumowiczem , zatem proszę o wybaczenie jeśli w złym kąciku się witam z Wami. Jestem posiadaczem budki BEYERLAND QUARTZ o symbolu 350/2E. Mam nadzieję znaleźć tutaj wiele fajnych porad dotyczących użytkowania przyczepki . Pozdrawiam wszystkich i załączam kilka fotek mojej budki :). Jak widać na fotkach, wnętrze wymaga dopieszczenia ale zostawię sobie to na przyszły rok , na wiosenkę :). W tym roku spędziłem już w nim wakacje w Skorzęcinie, było fajnie . To na razie tyle..a resztę przy mojej następnej tu wizycie.

post-10785-0-70045200-1347141654_thumb.jpg

post-10785-0-10666000-1347141800_thumb.jpg

post-10785-0-94073000-1347141815_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich "starych wyjadaczy" i nowych bywalców.

 

Przyczepkę (Tabbert 5000 z 1981) użytkuję już od 7 lat ale dopiero teraz zacząłęm się bardziej interesować karawaningiem jako formą

aktywnego wypoczynku.

 

Pozdrawiam, Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, właśnie stałem się posiadaczem pierwszej w życiu cepki Burstner Ventana 455 TS z 2004, pozdrawiam wszystkich Forumowiczów ze Śląska. Do zobaczenia na kempingach EUROPY :skromny:

Edytowane przez BARAKA (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.