Skocz do zawartości

Powitania


Tomii

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie Wszystkich użytkowników forum

 

 

Dobre obyczaje skłaniają mnie do tego aby się z Wami przywitać. Interesuję się ogólnie rozumianą turystyką, zwiedzaniem zabytków, literaturą. Do niedawna jeździliśmy z żoną po Polsce i Europie samochodem osobowym, spaliśmy pod namiotem. Czas jednak robi swoje i staliśmy się bardziej wygodni. Jestem od 6 lat posiadaczem małego 31 letniego kamperka VW Transporter 1,6 TD Westfalia, który posiada mimo swoich małych gabarytów pełne wyposażnie kampingowe. Jeżdżę nim z żoną na zloty na kampingi, spotkania posiadaczy podobnych aut. Mimo swojego wieku autko nigdy mnie jeszcze nie zawiodło. Zarejestrowałem się na forum, ponieważ chcę poznać nowych przyjaciół, zasięgnąć informacji o podróżowaniu inaczej (z przyczepami), podzielić się swoimi wieloletnimi już doświadczeniami w podróżowaniu po Polsce i Europie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie całą brać karawaningową ,mąż już tu jest więc i ja dołączam ,przypilnuję go trochę :policja:

 

Cześć Kingucha. Jesteś 7777 użytkownikiem na tym forum :) Mam nadzieję że nie nasłana byłaś na cyferki ;)

Niech 4 siódemki będą dla Ciebie szczęśliwe.

Edytowane przez WojtEwa (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, moja przygoda z karawaningiem zaczeła się nieco więcej niż 30lat temu. Początki z rodzicami pod namiotem.

 

Nieco później z żoną N-126 bez przedsionka,lodówki. Po roku był już przedsionek, po nastepnych latach lodówka w miejscu

 

kuchenki gazowej.Na tamte lata to był już luksus.Zmieniałem i udoskonalałem sprzęt,ale tak na prawdę nie o tym chcę napisać.

 

Przez jakieś dwadzieścia parę lat jeździliśmy po całym wybrzeżu. Zmieniały się pola kępingowe, człowiek miał coraz lepsze

 

przyczepy.Jedna rzecz pozostała bez zmian. To byli karawaningowcy. Tak wspaniałej grupy nie znajdzie się nigdzie.

 

Właśnie ta grupa LUDZI jest dla mnie magnesem i radością wakacyjną. Jestem naprawdę dumny, że mogę się

 

do niej zaliczać. Marek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Znalazłam ten kącik, dla nowo przybyłych i postanowiłam się też przywitać:bzik:

 

Jestem nowa..trafiłam tu, ponieważ ,jak co niektórzy..razem z mężem szukamy przyczepy kempingowej do kupienia. Przyznaję się bez bicia że jesteśmy w tej kwestii zieleni, jak trawka na łączce. Od pewnego czasu przeglądam rożne oferty i niechcący trafiłam na to Forum...z czego się cieszę. Od jakiegoś czasu podczytuję Was, ale dopiero się zarejestrowałam. Mam nadzieje że nas troszkę oświecicie w kwestii caravaningu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, mam na imię Tomek, mieszkam w Pruszkowie i od tego sezonu, zaczynamprzygodę z wakacjami na Campingach. Ściślej rzecz biorąc, ja kilkanaście lat temu jeździłem tu i tam zCampingiem, natomiast moja obezna rodzina dopiero tę pogodę zaczyna.

 

Dosiadam Fiata Ducato 2,5TDI z zabudową Elnagh i sezon 2012 rozpocząłem majówką na Węgrzech w Berekfurdo.

 

Obecnie jestem z trakcie przygotowań do wakacji, ale jeszcze konkretówbrak, może to forum i jego użytkownicy, podpowiedzą mi coś ciekawego.

 

Pozdrawiam, MrT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczow :)))

 

mam na imie Ania.

 

Kupilismy z mezem przyczepe i mamy zamiar troszke pozwiedzac.....:)

 

Pozdrawiam wszystkich serdecznie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam z okolic Bydgoszczy. Jeśli chodzi o karawaning, to raczej zaczynam raczkować, chociaż i to jest zbyt wielkim słowem, bo jeden trzytygodniowy pobyt nad naszym morzem w pożyczonej przyczepie, to pod raczkowanie nie podpadnie chyba jeszcze. Ale prawie wszystkie wpisy na forum przez rok przeczytałem, to może jakoś to raczkowanie usprawiedliwią. Na poważne wpisy nie liczcie, ale coś wesołego nie omieszkam czasami zapodać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!

 

Marek się kłania z tej strony. Już trochę szperam na forum i w końcu znalazłem miejsce by się przywitaćbanan.gif

 

Cieszę się, że można tutaj spotkać tak wielu ludzi zafascynowanych karawaningiem i nie jest to (jak wielu uważa) szaleństwo bananaevil.gif

 

czy ekstrawagancja lecz styl bycia i chęć spędzania czasu z rodziną na łonie przyrody czując się naprawdę wolnymbiwak.gif

 

Pozdrawiam WSZYSTKICH bardzo serdecznie w imieniu swoim jak i żony Sylwii oraz pociech - Juleski i Oleńki.

 

P.S. Mam nadzieję, że wkrótce się spotkamy gdzieś na wspólnym kempingu pub2.gifzlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich Forumowiczów. Po okresie jedynie czytania forum nadszedł czas na aktywny udział w życiu forum.

Wraz z żoną uczestniczyliśmy już w dwóch zlotach zorganizowanych przez forum, które miło wspominamy.

Pozdrawiamy wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Na forum świeżo zarejestrowany, ale dosyć często tu zaglądałem.

Od 5 lat posiadam przyczepkę KIP KL510T r.1979, czyli 4 latka młodszą ode mnie :).

Nie mam zamiaru jej wymieniać, mimo że w zeszłym roku musiałem wyremontować

wszystkie narożniki, bo zaciekły :(. Ogólnie jest w dobrym stanie.

Dotychczas jeździłem tylko w lipcu lub sierpniu do Pustkowa, ale mam zamiar częściej

korzystać. Szukam campingów w wielkopolsce na weekendowe wypady.

 

 

Ten post zawierał zdjęcia lub inne załączniki, które zostały utracone w wyniku awarii technicznej.

Edytowane przez vedar (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich miłośników karawaningu.

 

Ponieważ jestem tu od niedawna, dopiero teraz zauważyłem ten wątek, ale lepiej późno, niż wcale :)

 

Holownik jest, ale przyczepy brak - może będzie wiosną 2013.

 

Na europejskie kempingi jeżdżę z rodziną 2x w roku od 2005, ale korzystam z tzw. mobile home'ów, wynajętych na kempingach. Teraz nadeszła pora na większy luz, jeśli chodzi o wybór miejsca pobytu podczas wakacji.

 

Pozdrawia rodzinka 5-osobowa z Poznania :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • szary11 promował(a) i podpiął/eła ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.