Skocz do zawartości

Powitania


Tomii

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów.

Nazywam się Adam, jestem z Olsztyna.

Na forum wstąpiłem, by bliżej poznać karawaning.

Obecnie zastanawiam się nad zakupem pierwszej przyczepy.\

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów.

Forum czytam od jakiegoś czasu, więc postanowiłem wreszcie się zarejestrować i przedstawić.

Nazywam się Paweł, mieszkam w warszawie od 5 lat kręcę się z żonką i dzieciakami to tu, to tam:).

Zaczynałem od małego Mustanga Knausa, obecnie przesiadam się na troszkę większą przyczepkę Caravelair Bamba plus, ale niestety ciągnik nie pozwala na większą.

Na wiosnę planuję dopieścić nową przyczepkę, sprzedać strą(z nieukrywanym żalem) i jazda.........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich.

 

Razem z mezem zafascynowani karawaningiem wkoncu zakupilismy nasz przyczepke, fakt troche zajela nam rejestracja ale to inny temat, wkoncu cieszymy sie ze mamy maly domek:) a wnim jeszcze spedzac czas bedzie nasza corka i psiak:)

 

 

Do karawaningu mojego meza ciągnelo od początkowych lat jego życia i to on wlasnie zaczol mnie zarazac i namawiac na przyczepke:). Kiedy pierwszy raz zobaczyłam przyczepę wiedziałam że kiedyś muszę tego spróbować. takze sezon przed nami ale juz sie cieszymy ze w przyszlym roku ruszymy w przestworza:). pozdrawiam wszystkich i mam nadzieje ze sie gdzies tam spotkamy a na forum uczeszczalismy duzo wczesniej ale jako goscie i pomoglo nam w zaczerpnieciu informacji odnosnie problemow z rejestracja ktora troche potrwala i przynioslam na sporo stresow:) ale to juz za nami. Do Zobaczenia

 

 

 

 

LONNA, CHUDY, LILUSIA oraz AKI

Edytowane przez lonna (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich,

w zasadzie witałem się w '' angielkach'' ale ogólne powitanie to ogólne. jak wspomniałem wcześniej przyczepa angielska Buccaneer Ellan 15. miała być mała i lekka, a jest ponad 6,5 metra i DMC 1150 kg ;-) ale bynajmniej jest komfortowa i przestronna.

 

Paweł z Gryfic. - zachodniopomorskie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

forum czytam od kilku tygodni aby dobrze przygotować się do zakupu przyczepy :ok:

Zakup nastapił : TEC 510TK (6.80m z dyszlem, MW 1300, DMC 1500). Holownik do tego to Hyundai Santa Fe 2.0 CRDi 4WD (MW 1870, DMC 2520) zchipowany na hamowni do 140KM i 380NM :bevil:

 

Do zobaczenia na kempingu :tuptup:

Edytowane przez Maciek_m (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • szary11 promował(a) i podpiął/eła ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.