Skocz do zawartości

Powitania


Tomii

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

hmm... co by tu napisać, żeby było oryginalne...

Żona (sztuk 1) dzieci (sztuk 2) holownik (Dacia Duster [Dracula] sztuk 1) przyczepa - etap poszukiwania...

 

Do zobaczenia na szlaku...

Edytowane przez steve74 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam wszystkich serdecznie, dopiero zaczynam moją przygodę z własnym domkiem na kółkach. Mam nadzieję że zostanę na długo w waszym gronie.

Pozdrawiam Artur + moja lepsza połowa i syn 9lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

 

 

Czepkę mam już od ponad roku i to był jeden z lepszych zakupów w moim (i rodzinki) życiu.

Uwielbiam włóczęgę do miejsc dzikich i nieodkrytych, ale nie tylko.

Mam niejasne wrażenie że trochę się poudzielam na Waszym (a teraz i na moim) forum.

Do zobaczenia na trasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda przy okazji innego tematu juz sie witałem, ale niech i tu bedzie ślad mojej obecności na forum. Wiec witam ponownie wszystkich forumowiczow. Pozdrawiam z Gostynia Wlkp. i mam nadzieje ze z niektorymi z Was przyjdzie mi sie kiedys spotkac na szlaku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich ciepło;

 

Do tej pory podróżowaliśmy z namiotem, teraz zaczęły się rozmyślania o przyczepie.

W te wakacje planujemy podróż Chorwacja, Czarnogóra, Serbia - forum jest dla nas ciekawym źródłem wiedzy. Dziękuję:)

Mam nadzieję, na stałe zagościć na tym forum:)

 

 

pozdrawiam

Kasia - Maniote:) i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ze środka Polski. Zajmuję się psimi zaprzęgami. Więc kupiłem starego Fiata Ducato z silnikiem 2,5 d i razem z przyczepą z psami zwiedzam . Samochód jest głośny ,pali jak smok, ale jeździ i nic się nie dzieje. W środku wszystko działa i w zasadzie po zrobieniu bezawaryjnie 1500 km okazało się że można. Mam nadzieję na poznanie nowych ludzi i wymianę doświadczeń.

Edytowane przez bartencjusz (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

 

Jestem pierwszy raz na forum. Uprawiam caravaning wspólnie z mężem od ponad 20 lat. Wcześniej była Niewiadówka, teraz jest Dethleffs. Preferujemy głównie Polskę. Profil uzupełniony.

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez slawa (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Jestem Paweł i właśnie zaczynam przygodę z przyczepą. Udało się spełnić marzenie z dzieciństwa. Zakupiłem przyczepę i mam nadzieję, że nie będzie to zła inwestycja. Jeszcze muszę tylko żonę do tego przekonać - mam na myśli wyjazdy gdzieś co weekend. Mam nadzieję, że i moim 3 córkom się to spodoba i nie zostanę sam z tym spełnionym marzeniem.

Zaczynam czytać forum i mam nadzieję, że mnie czegoś nauczy bo jestem " żółtodziobem". Jestem majsterkowiczem i już mam kilka pomysłów przy przyczepie bo wiem czego nie ma a co by się przydało.

 

Witam jeszcze raz wszystkich.

 

Pozdrawiam.

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Mam na imię Marcin i mieszkam pod Krakowem. Chce kupić swoją pierwszą cepke (tanią i lekką) na okres przejściowy tzn. 2-3 lata. Na wyprawy będę zabierał żonę, obecnie 16 miesięczną córeczkę i stafika (czyt. psa). Cenię sobie niezależność stąd decyzja o kupnie cepki (w latach 90 rodzice mieli campera).

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich bardzo serdecznie!

Forum czytuje od prawie roku, ale sam nie wiem czemu teraz dopiero się rejestruje... czas wreszcie sobie pogawędzić, zasięgnąć opinii od innych.

Właśnie jestem na etapie szukania przyczepy dla siebie i swojej żony :) Mam nadzieję, że z pomocą forum będzie mi łatwiej.

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrym zwyczajem ..wpadlem sie przywitac :] ..Aby skonczyc z piraceniem

 

:drive:

na drogach postanowilem przyczepic cos do autka. :przyczepa:

 

Pozdrawiam !!!!

Edytowane przez johndoe (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • szary11 promował(a) i podpiął/eła ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.