Skocz do zawartości

Powitania


Tomii

Rekomendowane odpowiedzi

nie będę oryginalna... załoga 5 osobowa, z przyczepą szwendamy sie 5 lat, bakcyl zaszczepiony przez rodziców i najlepsze lata dzieciństwa spędziłam w niewiadówce :)

pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia na trasie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdecznie witam Szanownych Forumowiczów. "Szpiegowałem" czasami to Forum, a teraz się wkońcu zalogowałem. Z przyczepką śmigam już od 2000 roku, więc troszkę nocy już poza domem przespałem i kilka kilometrów z ogonem zrobiłem :] Do zobaczenia w trasie i na biwaku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam znad morza, tj Kolobrzegu. Od ostatniej jesieni 2011 trwaja u mnie poszukiwania odpowiedniej przyczepy. Zime przespalem przyslowiowo. Teraz ceny podnosza temp. Mam nadzieje, ze juz w najblizsza jesien cos znajde mnie interesujacego,a moze od kogos z forum. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, z przyczepą jeździmy od urodzenia czyli od jakiś 27 lat, wcześniej z rodzicami, teraz z własnymi dziećmi. Do zobaczenia na trasie i szerokości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich użytkowników. Od 3 dni wraz z moją narzeczoną staliśmy się szczęśliwymi posiadaczami przyczepki HOBBY 545 - taki wcześniejszy prezent ślubny/ zaręczynowy ;) i mamy zamiar już wkrótce rozpocząć podróże, które tu na forum są przez Was tak dokładnie opisywane i których do tej pory bardzo zazdrościliśmy ;) Mam nadzieje że nie raz się spotkamy gdzieś na polu lub na trasie:)

 

 

Pozdrawiam

 

Adam z Justyną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie. Dotychczas dla 5-ciu osób, duży 8-osobowy namiot "sanmarino" w tym roku z dodatkowym zadaszeniem plandeką 6x8 , która uratowała przesiąknięcie przed nadmorskimi ulewami. Dość tego składania , rozkładania wycierania itd. Najwyższy czas na przyczepę . Zaczynam więc poszukiwania za poradą innych napotkanych na polach polecających Waszą (naszą) stronę . Pozdrawiam Jerzy z W-wy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i pozdrawiam wszystkich zwolenników carawaningu.

Króciutko o sobie: Piotrek, jestem z Bielska-Białej, zdzieram już trzecią przyczepę, od kilku lat wakacje spędzam na Chorwacji, zawsze w drugiej połowie sierpnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Zgodnie ze zwyczajem chciałem się przywitać i pozdrowić wszystkich karawaningowców.

Z przyczepą jeżdżę od 6 lat obecnie mam burstnera z 92 ale przymierzam się do zmiany po wakacjach.

Ps. Pozdro dla Bodzioklb i reszty ekipy pod-brzozami miałem okazje ich poznać oraz pograć w siatkę w zeszłym roku.

Jacek z okolic poznania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów. Mam na imię Robert i jestem z Kielc. Z karawaningiem a w zasadzie kempingiem jestem związany od najmłodszych lat. Główne zainteresowania to motocykle offroad, onroad, samochody, wraz z każdą gałęzią mechaniki ich dotyczących. Gorące pozdrowienia dla Was.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie.

 

Mam na imię Jacek i właśnie stałem się szczęśliwym posiadaczem przyczepki ;-))

 

W związku z faktem, że znalazłem tutaj sporo rad dotyczących zakupu przyczepy - bardzo za nie dziękuję.

 

Pozdrawiam wszystkich użytkowników forum ;-))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • szary11 promował(a) i podpiął/eła ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.