Skocz do zawartości

Pierwsza przyczepa - prośba o pomoc


dracco

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 93
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Dzięki. W sumie wszystko przez przypadek, tak jak wspomniałem upatrzone mieliśmy 3 inne, ta nawet nie była jeszcze wystawiona na sprzedaż. Po szybkim, wstępny obejrzeniu układu i wizualnie wnętrza tych wytypowanych przez nas Sprzedający mówi że ma jeszcze jedną ciekawą i tak nas załatwił :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, dracco napisał:

Dzięki. W sumie wszystko przez przypadek, tak jak wspomniałem upatrzone mieliśmy 3 inne, ta nawet nie była jeszcze wystawiona na sprzedaż. Po szybkim, wstępny obejrzeniu układu i wizualnie wnętrza tych wytypowanych przez nas Sprzedający mówi że ma jeszcze jedną ciekawą i tak nas załatwił :)

Była wystawiona na sprzedaż, bo sam ją na OTOMOTO widziałem i podsyłałem nawet koledze @CiapekTor ;)  Chyba, że to jakaś bardzo podobna i w tym samym układzie. Tak czy inaczej naprawdę piękna.

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, dracco napisał:

W końcu stało się, jesteśmy, mam nadzieję, szczęśliwymi posiadaczami własnej budki. Niestety budżet został mocno przestrzelony, pojechaliśmy z nastawieniem kupna innej, ale jak tą zobaczyliśmy to już było pozamiatane. Jednak na plus układ super, oddzielny prysznic, łóżka piętrowe i w miarę świeża. Dziękuję wszystkim za porady i chęć pomocy.

Pozdrawiam.

photo_2020-11-24_10-22-03.jpg

Genialna przyczepa :)

Niech dobrze służy

Kilka dni temu ktoś taką kupił w Białogardzie a tą gdzie wyhaczyłeś, bo w ogłoszeniach nie widziałem.

4 minuty temu, jacek00 napisał:

Była wystawiona na sprzedaż, bo sam ją na OTOMOTO widziałem

pewnie widzieliśmy tą z Białogardu

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, filipert napisał:

pewnie widzieliśmy tą z Białogardu

Tak, już sprawdziłem. To był też LMC ale Musterland 550 z Białogardu. 

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To był mój pierwszy raz, do tej pory jeździłem tylko z towarówkami. Mocy raczej nie brakuje, natomiast na A1 dość mocno wiało z boku, delikatne przekroczenie 80 i zaczynało się chyba wężykowanie, samochodem dość mocno zamiatało. Potem już na A2 od Łodzi do Wawy było naprawdę spoko. Co prawda 90 nie przekraczałem, ale przyczepa szła jak po sznurku, czasem łapałem się na tym, że zapominałem o ogonie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na ładnie utrzymaną i zadbaną. Niech Wam służy ?

7 godzin temu, dracco napisał:

Niestety budżet został mocno przestrzelony

Oj tam, nie Wy pierwsi, nie ostatni, którym budżet puchnie, gdy jest coś takiego "od pierwszego wejrzenia" ukaże się na placu i nagle wszystkie plany idą w kosz ;)

Edytowane przez Marcin T (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, dracco napisał:

To był mój pierwszy raz, do tej pory jeździłem tylko z towarówkami. Mocy raczej nie brakuje, natomiast na A1 dość mocno wiało z boku, delikatne przekroczenie 80 i zaczynało się chyba wężykowanie, samochodem dość mocno zamiatało. Potem już na A2 od Łodzi do Wawy było naprawdę spoko. Co prawda 90 nie przekraczałem, ale przyczepa szła jak po sznurku, czasem łapałem się na tym, że zapominałem o ogonie...

Była w jakiś sposób załadowana czy na pusto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Marcin T napisał:

Oj tam, nie Wy pierwsi, nie ostatni, którym budżet puchnie, gdy jest coś takiego "od pierwszego wejrzenia" ukaże się na placu i nagle wszystkie plany idą w kosz ;)

Zawsze to jakieś pocieszenie :)

3 minuty temu, KrzysztofCC napisał:

Była w jakiś sposób załadowana czy na pusto?

Jedynie przedsionek. Na przodzie stelaż, z tyłu namiot. Woda była spuszczona. Samochód też pusty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, czyś napisał:

Piękna, niech służy, dla dobrej i ładnej cepy warto przestrzelić z budżetem, ale sama radość z wyhaczenia takiego cacka jest jak miód na rozterki nad portfelem :)

Dzięki za słowa otuchy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.