Skocz do zawartości

Camper & Caravan Salon 2020 vs Camper & Caravan Show 2020


Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Benior napisał:

Elcamp odpadł 

 

Ja słyszałem, że oni nie mają czego pokazać, podobno wszystko sprzedali. A dwie ich przyczepy wstawili na stałe do Warszawskiego centrum Caravaningu, które oficjalnie się otwiera w ten weekend. 

4 minuty temu, Tomii napisał:

No to Adrii już sobie nie zobaczymy

121602247_3440575869341356_7648053737786543122_o.png

Cargo "będzie" :P 

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, jacek00 napisał:

Ja słyszałem, że oni nie mają czego pokazać, podobno wszystko sprzedali. A dwie ich przyczepy wstawili na stałe do Warszawskiego centrum Caravaningu, które oficjalnie się otwiera w ten weekend. 

No COVID w otwarciu nie przeszkadza :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Car-go też nie będzie - info z ich fb

Ważne wieści❗
? Z przykrością musimy zawiadomić o naszej nieobecności podczas tegorocznych targów Camper&Caravan Show w Nadarzynie. Wiemy, że wielu z Was czekało na spotkanie z nami i bardzo za to przepraszamy. Sytuacja epidemiologiczna nie jest jednak zależna od nas, a nie chcemy ryzykować zdrowiem Waszym i naszym ?.
? Wszystkie osoby, które chciały spotkać się z nami, porozmawiać o konkretnych modelach kamperów czy przyczep, zachęcamy do kontaktu ?. Niezmiennie jesteśmy dostępni dla klientów podczas telekonferencji, możecie porozmawiać z nami o kamperach z zaciszu własnego domu ?.
?W najbliższym czasie planujemy przeprowadzić dni otwarte w siedzibie - na świeżym powietrzu, nie w strefie zamkniętej. Dodatkowo przypominamy, że pozostajemy niezmiennie do dyspozycji na placach w Poznaniu i Wejherowie ?.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc z perspektywy firmy, która musi podjąć decyzję w imieniu swoich pracowników chyba się nie dziwię tym rezygnacjom, przy obecnych zaleceniach i wskaźnikach. Nawet jeśli prezes tej czy tamtej firmy jest koronasceptykiem to ostatecznie kierować się będzie, a przynajmniej powinien, potencjalnymi konsekwencjami dla ludzi. A jeden zakażony pracownik, nawet jeśli będzie przechodził wszystko łagodnie, "wsadzi" na kwarantannę koleżanki i kolegów z pracy i ich rodziny. Przy opieszałości Sanepidu wyjmą ludziom z życia kilka tygodni. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja miałem jechać na targi oglądać dziesiątki różnych kamperów, a chyba pojadę do Wawy oglądnąć tego  jednego konkretnego:D

Musi jakieś przeznaczenie czy coś...

Ale jednak mimo wszystko ten skromny Poznań mi pomógł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.