Skocz do zawartości

Camper & Caravan Salon 2020 vs Camper & Caravan Show 2020


Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Funiaki napisał:

Do demontażu

A fotele obrotowe? A ławka na dodatkowe 2 osoby do jazdy będzie?

Edytowane przez lbuster (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, lbuster napisał:

Rozumiem, że to już jest przyjemność z jazdy?

No właśnie nie wiem, czy nie warto na start coś dołożyć. Audio, ledowe światła, webasto, mocniejszy alternator itp.

Jednak ja się wogóle nie znam na dstawczakach, nawet nigdy nimi nie jeździłem ☹

Co do przyjemności, to pewnie średnia , w końcu to bus.

 

Z wyposażenia Fiata, to akurat ledy były, resztę dołożymy wedlug naszego uznania.

11 minut temu, peja76 napisał:

Ile będzie osobowy, dwa fotele z przodu i dwa na tyle?

dwa z przody i dwa z tyłu dokładane z opcjonalnym spaniem, ale nie oszukujmy  się,  to będzie bardziej na 2 niz na 4 osoby.

12 minut temu, lbuster napisał:

A fotele obrotowe? A ławka na dodatkowe 2 osoby do jazdy będzie?

Obrotow,  ławka taka jak się uda znależć

Screenshot_20201010-210811_WhatsApp.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Funiaki napisał:

dwa z przody i dwa z tyłu dokładane z opcjonalnym spaniem, ale nie oszukujmy  się,  to będzie bardziej na 2 niz na 4 osoby.

 

Takie dołożenie miejsca jaki to mniej więcej koszt, jak można wiedzieć i czy dużo latania.

Edytowane przez peja76 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, peja76 napisał:

 

Takie dołożenie miejsca jaki to mniej więcej koszt, jak można wiedzieć i czy dużo latania.

Pod kątem formalnym? Dokładnie nie wiem, ale na pewno trochę. Do tego fotele, bo musi włożyć firma, która da homologację. ( To co jest u góry razem z montażem ok 12tys. ?? Wiec liczymy, że znajdziemy coś taniej)

Na szczęście nie spieszy nam się. Na razie przyczepy  nie sprzedajemy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Funiaki napisał:

Pod kątem formalnym? Dokładnie nie wiem, ale na pewno trochę. Do tego fotele, bo musi włożyć firma, która da homologację. ( To co jest u góry razem z montażem ok 12tys. ?? Wiec liczymy, że znajdziemy coś taniej)

Na szczęście nie spieszy nam się. Na razie przyczepy  nie sprzedajemy ;)

Ok, dzięki, miłej zabawy przy budowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy coś z tego będzie. Na FB zamieścili taki wpis
 
Bezpieczeństwo na targach to dla nas sprawa najwyższej wagi ?‍⚕
dlatego wszystkim odwiedzajacym i wystawcom zapewniamy najlepsze środki bezpieczeństwa. Mierzymy temperaturę?, rozdajemy maski ochronne?, stosujemy bramki dezynfekujące przy wejściach do hal? Zapraszamy na najbezpieczniejsze targi w Polsce❕
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.09.2020 o 18:59, Voku napisał:

Ja się wybieram do Nadarzyna, zostałem zaproszony jako "Nasz Karawaning" coś jak w tamtym roku Kiki i RnG. Dla mnie Fajna opcja na promocje kanału.  

Na razie organizator zapewnia że targi będą zgodnie z planem, chyba że ktoś odgórnie zamknie imprezy masowe.
Ja niestety muszę zrezygnować, może za rok będzie kolejna szansa się spotkać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co może to oznaczać? Organizatorzy mimo wszystko zorganizują targi to czy Ci co podpisali ten list się nie pojawią bo jeśli tak to czy warto jechać? 

My już zimowe buciki ubraliśmy B)

 

Dla uczestników obowiązkowe oświadczenie COVID-19 

https://campercaravanshow.com/covid-19/?fbclid=IwAR1866zT8fLTnZ_q8TAGIQHK8Ggt_KHBUWal1SbXUixPsOB9Tye_o6XVo40

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Benior napisał:

W postach pod tą wiadomością PGC było, że Elcamp już się wycofał ale nigdzie oficjalnego info. 

Haha, już PGC wykasował swój manifest. Ciekawe dlaczego?

EDIT. Już wiadomo dlaczego skasowali. Pod ich postem pojawiła się masa nieprzychylnych komentarzy. Właśnie ponownie opublikowali swój post - dokładnie taki sam:

 

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.