Skocz do zawartości

Camper & Caravan Salon 2020 vs Camper & Caravan Show 2020


Rekomendowane odpowiedzi

To jest jakis nonsens. Targi odwolali a Gieldy samochodowe i targowisko w najlepsze dzialaly dzisiaj.

https://lodz.naszemiasto.pl/gielda-samochodowa-w-lodzi-mniej-klientow-na-autogieldzie/ar/c1-7952395

Edytowane przez ufolz (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ufolz napisał:

To jest jakis nonsens. Targi odwolali a Gieldy samochodowe i targowisko w najlepsze dzialaly dzisiaj.

 

Może dlatego że na wolnym powietrzu, dzisiejsza giełda w Poznaniu to i tak porażka, bardzo mało kupujących jak i sprzedających, także nie ma co się nakręcać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to my po naszej wyprawie :) Chciałbym podziękować kolegom Ibuster i peja76 za doradzenie spróbowania najpierw samemu a potem ewentualnie na targi. Było mega! :) No i mogę śmiało powiedzieć, że jednak zakochaliśmy się w kamperach, więc zaczynami powoli ciułać. :D  Byliśmy tak zajęci, że wyleciało nam z głowy robić zdjęcia na campingu (byliśmy na Camping Tramp w Toruniu) ale jest kilka zdjęć z postoju po drodze :) Dzięki i pozdro!

Untitled-1.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, przemoow napisał:

No to my po naszej wyprawie :) Chciałbym podziękować kolegom Ibuster i peja76 za doradzenie spróbowania najpierw samemu a potem ewentualnie na targi. Było mega! :) No i mogę śmiało powiedzieć, że jednak zakochaliśmy się w kamperach, więc zaczynami powoli ciułać. :D  Byliśmy tak zajęci, że wyleciało nam z głowy robić zdjęcia na campingu (byliśmy na Camping Tramp w Toruniu) ale jest kilka zdjęć z postoju po drodze :) Dzięki i pozdro!

 

Super że się spodobało, a co do targów nic straconego i tak przesunięte, także do zobaczenia :hej:, ponoć mają być na początku przyszłego roku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.10.2020 o 20:28, peja76 napisał:

Może dlatego że na wolnym powietrzu, dzisiejsza giełda w Poznaniu to i tak porażka, bardzo mało kupujących jak i sprzedających, także nie ma co się nakręcać.

Na giełdzie w Poznaniu sprzedaje się sanochody??? Myślałem że od nastu lat juz to nie istnieje. 

Byłem przekonany że został tylko śmietnik z częściami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, danielpoz napisał:

Na giełdzie w Poznaniu sprzedaje się sanochody??? Myślałem że od nastu lat juz to nie istnieje. 

Byłem przekonany że został tylko śmietnik z częściami. 

Samochodów już dawno nie ma, tylko śmietnik został, ale na moje dużo już mu nie braknie żeby się zamkną, może czwartkowa giełda jeszcze dużej pociągnie ale niedzielne to już końcówka, żeby nie cudzoziemcy to już dawno by jej nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 6 miesięcy temu...

Czy ktoś to rozgryzał, bo jak dla mnie, jak zawsze pełno niejasności :mlot:

https://campercaravanshow.com/rejestracja-camper/

image.thumb.png.804869c4fa20e4ed3207dbfc7fded0eb.png 

Niby bilet "Zlot/Załoga", czyli można by domniemywać, że za całą ekipę, czyli dowolną ilość osób dorosłych. Z drugiej strony upoważnia do "otrzymania identyfikatora uczestnika", czyli albo dla jednej osoby albo wszyscy wchodzą razem, choć z tym to by było cienko.

Link do regulaminu pokazuje zeszłoroczną, niedoszłą edycję :( A gdzieś jeszcze czytałem, że to jest od każdej dorosłej osoby a dzieci z opiekunami gratis. Ale w tym bajzlu coś odnaleźć ...

 

 

A i tak humorystycznie - standardowy bilet :) :hehe: :lol2::lol::mlot::fuck: :

image.thumb.png.7519c43f535981ac20ac923597a4da2b.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Benior napisał:

Do dzisiaj nie oddali mi pieniądzy za poprzedni niedoszły zlot. Jeśli się wybiorę w co wątpię to na miejscu kupię. Wolę dołożyć parę zł i pojechać na prawdziwe targi do Dusseldorf. Organizatorzy w pl to jakaś porażka ?

Ale tu masz jedyny w swoim rodzaju zlot na asfalcie :) Oczywiście jak się jeszcze na niego zmieścisz, bo potem już tylko bagno (jak spadnie deszcz) :hehe:

A tak na poważnie, to ja bardzo dobrze wspominam każde targi w Nadarzynie. Najważniejsi są ludzie - reszta mało istotna ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki Kasia Szwed była głównym organizatorem (do 2 lat wstecz), to z całym szacunkiem, ale było zajefajnie.
Większość z Was może nie pamiętać, ale to właśnie ja organizowałem nasz wyjazd, miejscówkę itp.
My tam zawsze mieliśmy wszystko

Teraz niestety ogarnia to zupełnie kto inny, a jak wyjdzie, jeśli wyjdzie, to zobaczymy


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 11.08.2021 o 14:55, Benior napisał:

Do dzisiaj nie oddali mi pieniądzy za poprzedni niedoszły zlot. Jeśli się wybiorę w co wątpię to na miejscu kupię. Wolę dołożyć parę zł i pojechać na prawdziwe targi do Dusseldorf. Organizatorzy w pl to jakaś porażka ?

i co jedziesz do Dusseldorfu ?? targi zaczynają się w przyszły weekend

ja się zastanawiam , byłem w zeszłym roku i było super ale miałem bezpośredni lot z Wrocławia  wylot w piątek a powrót w niedziele, w tym roku o tyle problem że nie ma żadnego bezpośredniego lotu z PL a tłuc autem w te i z powrotem prawie 2000km mi się nie uśmiecha.

Ale szukam połączeń alternatywnych jak coś znajdę to lecimy w piątek 03.09 i wracamy w niedziele 05.09

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.