Skocz do zawartości

Jak zachowujesz się na kempingu?


weekendowyTurysta

Rekomendowane odpowiedzi

45 minut temu, mundek28 napisał:

Drodzy ,jeżeli będzie w przyszłych latach tak jak w tym ,to chyba koniec karawaningu -na kempingach palca nie ma gdzie włożyć

Jedziesz na dziko i żyjesz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, nie wiem  czy dobrze gadam, ale kilkanaście lat temu mało kto miał budkę i się żyło. Latarka, swawojka i był luksus. Teraz jak nie ma 230V to nie ma życia. Ludzie, opamiętajcie się. Wiem, że czasy się zmieniają, ale życie nie polega na polu kempingowym pięciogwiazdkowym. Może niektórym na tym zależy ale to nie jest to !!!

Dobra, jest piątek, już się nie odzywam ? Idziemy, idziemy na ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście ja też wybieram pola biwakowe ale w ten wekend zachciało mi się zrobić wypad z namiotem nad polskie morze i tego samego dnia wróciłem bo nie było gdzie palca włożyć. Współczuję tylko tym którzy w czerwcu pojechali na kemping a za dwa tygodnie otoczyli go w odległości 0,5 m inni turyści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mundek28, współczuję Ci, wiem, że nad naszym Bałtykiem jest przerąbane ?

Sam zastanawiam się, gdzie na kolejny urlop się wybrać i nasze morze jest jedną z opcji. A co wyjdzie, to zobaczymy. Spójrz na to z innego punktu widzenia. Wybór masz jak ta lala ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam prostszy wybór i kolejny argument - skoro nad Adriatyk mam jakieś 100 km z hakiem (bez haka w sumie też;-) więcej i ok. 1,5 godz. dłużej, to niestety kończą się argumenty za polskim morzem.

Choć za 5 dni ruszam właśnie w tą nierozsądną stronę, ale bez ogona do apartamentów znajomego. Ale już żałuję decyzji, bo wolałbym zapiąć ogon i pojechać kolejny raz w tym roku do Chorwacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, mundek28 napisał:

Drodzy ,jeżeli będzie w przyszłych latach tak jak w tym ,to chyba koniec karawaningu -na kempingach palca nie ma gdzie włożyć.

To trzeba budować nowe kempy. Może nie wszystkie będą w najbardziej atrakcyjnych miejscach ale znajdą się amatorzy odpoczynku w czarnej d....dziurze. Zaczniemy poszukiwać prywatnych miejscówek typu kawałek łąki za stodołą u rolnika. Kiedyś ze starymi w ten sposób ogórkiem zwiedziliśmy całą północno-wschodnią Polskę. Oczywiście to będzie wyjście nie dla każdego bo i nie każda cepka pozwala na niezależność od gospodarzy. Patrząc na kilometry przedłużaczy rozciągniętych po Łęgu to zapotrzebowanie na prąd jest bardzo duże.  BTW to dowiedziałem się, że może od przyszłego roku we Frydmanie ruszy drugi kemping, będzie alternatywa dla Łęgu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, hippis napisał:

....  BTW to dowiedziałem się, że może od przyszłego roku we Frydmanie ruszy drugi kemping, będzie alternatywa dla Łęgu.

Znasz więcej szczegółów - lokalizacja , charakter pola itp ? ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.