Skocz do zawartości

Plany wakacyjne a rozprzestrzeniający się koronawirus


kojus

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, peja76 napisał:

Właśnie nie wiem, ale czemu wszyscy byli pozamykani i od razu dziś atakują

KASA. Kończy się już kwarantanna. Trzeba zarabiać, niestety taka jest smutna rzeczywistość. Ilu Polaków może pracować zdalnie ? 15% ? reszta powoli ma strach przed otwieraniem skrzynki na listy, bo tam już banki piszą o swoje. Wszelkiego rodzaju usługi wrócą, 90% kosztów płacą czy pracują czy stoją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie na ulicy gdzie mam firmę wszystko zamknięte, szmatowy, kwiaciarnia, fryzjer, kosmetyczka, gaciowy. Wszystko. Tylko ja mam otwarte i pizzeria. A każdy może pracować bo to nie galeria. 
 

dla mnie to jest dziwne, pewnie każdy z tych zamkniętych siedzi w domu i biadoli jaka to nędza. Ale żaden dupy nie ruszy żeby cokolwiek robić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinny być zamknięte to bezpośredni kontakt z klientami po zarażeniu sprzedaje syf każdemu następnemu klientowi a on następnym osobom i tak się to roznosi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinny być zamknięte to bezpośredni kontakt z klientami po zarażeniu sprzedaje syf każdemu następnemu klientowi a on następnym osobom i tak się to roznosi.
No czyli zamknąć wszystko? To gdzie byś chleb kupił, paliwo, lekarstwa?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Cezarr napisał:

Fryzjer może zarazić a sklep spożywczy nie? W spożywczym się nie oddycha i  niby te szyby co tam instalują mają coś pomagać. ?

Fryzjer nie jest konieczny do przeżycia, a spożywczy tak .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, MagZyg napisał:

Powinny być zamknięte to bezpośredni kontakt z klientami po zarażeniu sprzedaje syf każdemu następnemu klientowi a on następnym osobom i tak się to roznosi.

Też tak uważam. Powinni zamknąć prawie wszystko co możliwe razem z granicami w czasie jak zamykali szkoły . Minimum miesiąc  i już byłby jakiś obraz a tak pewnie co tydzień będą coś dokładać i wszystko przeciągnie się w czasie o pół roku będzie mało. 

Każdy tydzień postoju gospodarki generuje poważne straty. -IMO

1 minutę temu, Maras napisał:

Też tak uważam. Powinni zamknąć prawie wszystko co możliwe razem z granicami w czasie jak zamykali szkoły . Minimum miesiąc  i już byłby jakiś obraz a tak pewnie co tydzień będą coś dokładać i wszystko przeciągnie się w czasie , pół roku będzie mało. 

Każdy tydzień postoju gospodarki generuje poważne straty. -IMO

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, jacekzoo napisał:

U mnie na ulicy gdzie mam firmę wszystko zamknięte, szmatowy, kwiaciarnia, fryzjer, kosmetyczka, gaciowy. Wszystko. Tylko ja mam otwarte i pizzeria. A każdy może pracować bo to nie galeria. 
 

dla mnie to jest dziwne, pewnie każdy z tych zamkniętych siedzi w domu i biadoli jaka to nędza. Ale żaden dupy nie ruszy żeby cokolwiek robić

Bo to jest przecież jasne że Ty jesteś mądry i pracujesz.

A inni to gupole i siedzą w domu i nawet nie dostaną postojowego czy nawet zwolnienia z ZUSu... ale siedzą w domu... mimo że telefon co jakiś czas dzwoni że by może jednak pracować...

Teraz, Cezarr napisał:

Doskonale o tym wiem, ale nie o to mi chodziło. Zagrożenie uważam jest takie  same.

Takie samo ale jak jedno z tych punktów wyeliminujemy, bo nie będzie to konieczność, to wówczas zagrożenie spadnie o połowę (patrząc 1punkt kontra drugi punkt)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tak mimo że to nie jest ładnie, ale dobrze się sra jak się pełną dupę ma.

3 minuty temu, Misio napisał:

Takie samo ale jak jedno z tych punktów wyeliminujemy, bo nie będzie to konieczność, to wówczas zagrożenie spadnie o połowę (patrząc 1punkt kontra drugi punkt)...

Wiadomo że sklepów z jedzeniem nie można zamknąć, ludzie muszą jeść, ale to jest konieczność wyższa która
wcale nie eliminuje zagrożenia. Dlatego zamykane jest wszystko co nie jest do życia potrzebne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Misio napisał:

Bo to jest przecież jasne że Ty jesteś mądry i pracujesz.

A inni to gupole i siedzą w domu i nawet nie dostaną postojowego czy nawet zwolnienia z ZUSu... ale siedzą w domu... mimo że telefon co jakiś czas dzwoni że by może jednak pracować...

O co Ci chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.