Skocz do zawartości

Plany wakacyjne a rozprzestrzeniający się koronawirus


kojus

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Cezarr napisał:

A nie jest odwrotnie, bo kurierzy nie nadążają rozwozić przesyłek, tak samo jak sortownie posortować przesyłek ???

Pisałem o łącznym spadku obrotu, a więc i spadku zapotrzebowania na towar. Sama sprzedaż internetowa pewnie faktycznie wzrosła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale oczywiście stanu nadzwyczajnego dalej niet... po co... przecież nic takiego się nie dzieje...;-)

Zresztą Duduś powiedział wyraźnie - skoro można chodzić do sklepu na zakupy, to można i do urny...:-)

Tylko nie wiedziałem, że tak popiera spopielanie zwłok;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Michał2016 napisał:

mydło tylko antybakteryjne i

Z tym mydłem radziłbym Ci uważać. Firmy produkujące leki antygrzybiczne jue - nomen omen-zacierają rece:). Z tego co wiem aptekarze równie robią zapasy takich specyfików. Ludzie się wyjaławiaja zupełnie bez sensu, a po wirusie przyjdzie grzybica:). 

Mocne środki antybakteryjne i anty wirusowe nie na codzień w domu, ale tylko po powrocie z zewnątrz, i tyle. A najlepiej, zaraz po takim środku, jakiś krem na dłonie. 

Jest jeden z kremów, nie napisze firmy, który co do zasady przeznaczony jest do twarzy. Dermatolodzy od lat polecają go do rąk. Nie jest najtańszy, ale od kilku dni ciężko go dostać w aptekach... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, w79 napisał:

Z tym mydłem radziłbym Ci uważać. Firmy produkujące leki antygrzybiczne jue - nomen omen-zacierają rece:). Z tego co wiem aptekarze równie robią zapasy takich specyfików. Ludzie się wyjaławiaja zupełnie bez sensu, a po wirusie przyjdzie grzybica:). 

Jeżeli  taki jest wybór, to wolę grzybicę niż coronę ☺

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Michał2016 napisał:

Jeżeli  taki jest wybór, to wolę grzybicę niż coronę ☺

Co prawda ten wirus przez skórę nie przelezie, ale inne świństwa a i owszem:), tak więc niszcząc naturalna florę bakteryjną, otwieramy się na kolejne syfy... Wszystko z umiarem.... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, wybory za ponad miesiąc, jak sytuacja będzie nastała to je zapewne przesuną, jak narazie znamy decyzje rządu na tydzień/dwa do przodu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Cezarr napisał:

Uważasz że to jego słowa ???

No fakt - chociaż twarzą ruszał:lol:

Ale najbardziej podobają mi się uniki ministra Szumowskiego (pełen szacunek dla gościa), który nagabywany o stanowisko w sprawie wyborów lawiruje jak tylko się da, żeby nie powiedzieć tego co myśli, a powiedzieć nie może...;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, GrzGż napisał:

Witam, wybory za ponad miesiąc, jak sytuacja będzie nastała to je zapewne przesuną, jak narazie znamy decyzje rządu na tydzień/dwa do przodu. 

No tak. Mistrzosta europy w piłce przesunięte, igrzyska przesunięte, wszystkie rozgrywki zawieszone itp itd. Ale zorganizujmy wybory, wywalmy kasę na przygotowania - co tam - stać nas. W końcu Duda powiedział, że skoro można normalnie iść do sklepu to można iść także na wybory. Super, że dla Dudy normalnością jest obecna forma chodzenia do sklepu, widać że chyba dawno on w sklepie nie był, skoro zapomniał jak wygląda normalne wyjście do sklepu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Zulos napisał:

No fakt - chociaż twarzą ruszał:lol:

Ale najbardziej podobają mi się uniki ministra Szumowskiego (pełen szacunek dla gościa), który nagabywany o stanowisko w sprawie wyborów lawiruje jak tylko się da, żeby nie powiedzieć tego co myśli, a powiedzieć nie może...;-)

Wiesz głośni też przekazuje informacje, ale nie on jest ich autorem ???

I teraz po wyjściu z auta żona 2 metry za mężem jak u Muzułmanów ? a w domu koniec spania razem ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Cezarr napisał:

Wiesz głośni też przekazuje informacje, ale nie on jest ich autorem ???

I teraz po wyjściu z auta żona 2 metry za mężem jak u Muzułmanów ? a w domu koniec spania razem ???

W aucie oczywiście któryś małżonek koniecznie w bagazniku, oczywiście pod warunkiem, że odległość od bagażnika do miejsca kierowcy to minimum 2 metry ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.