Skocz do zawartości

Plany wakacyjne a rozprzestrzeniający się koronawirus


kojus

Rekomendowane odpowiedzi

22 minuty temu, mundek28 napisał:

Oby opatrzność nad nami czuwała

Skoro opatrzność wirusa wymyśliła, (pewna popularna na całym świecie gruba książka tak twierdzi), to lepiej żeby ta opatrzność trzymała się od nas z daleka. Przynajmniej ode mnie. ?

Zresztą jakieś modły ogólnoświatowe wczoraj czy przedwczoraj były. Jak widać, nie pomogły, więc na opatrzność bym nie liczył. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Łza Włóczynutka napisał:

Skoro opatrzność wirusa wymyśliła,

Może podobnie jak polityce dajmy spokój tez Opatrzności i Jej grubej książce  i niech każdy tego typu poglądy zachowa dla siebie a nie dla Forum



Jeśli chodzi o coś weselszego na rozluźnienie polecam Kwarantanne wg Janusza na YT normalnie można się posikać po nogach :) 

https://www.youtube.com/watch?v=_CsusOU_MEs  mój typ The Best to odcinek 4 -  Ojciec Chrzestny Janusz

 

 

Edytowane przez smok_wawelski (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, jacekzoo napisał:

przy 37,1st C nie trzeba pisać testamentu :D

 

To było a propos siły rażenia infekcji przywleczonych przez młodego z przedszkola/szkoły - on parę razy kichnął, kaszlnął, przespął się i rano jak młody bóg, mnie po 2-3 dniach ścinło. Uodoparniłem się koło 3-ciej klasy, jak już się w szkole powymieniali chyba wszystkim, co każdy przywlókł z domu, takie "czym chata bogata".

PS. testament będę spisywał powyżej 40 stopni, łatwo go będzie rodzinie podważyć, gdybym powypisywał brednie :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, smok_wawelski napisał:

Opatrzności i Jej grubej książce  i niech każdy tego typu poglądy zachowa dla siebie a nie dla Forum

Mam nadzieję, że Ty i koledzy (którzy tą oaptrzność wywołaliście wcześniej) się do tego zalecenia zastosujecie. 

Edytowane przez Łza Włóczynutka (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, mundek28 napisał:

Pewnie że każde narodziny kończą się śmiercią.Ale ja jeszcze nie byłem na Roztoczu, w Przemyślu,w Zamościu,w Lublinie,w Kazimierzu Dolnymi i  jeszcze nie dostałem rozgrzeszenia za moje rozpustne życie.

Zapodaj szczegóły tego ostatniego, może przynajmniej Forum ci odpuści, na tyle na ile Szanowne Grono uzna za stosowne :)

Jak to mówią, peccato confessato mezzo perdonato, więc wal śmiało, zostanie ci tylko połowa...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, ddarko112 napisał:

Ja mam pytanie z innej beczki. Panowie i panie gdzie jest Kevin? Kurde nie wierzę że on tu nic nie pisze głupiego

Kevin się obraził, pozbierał zabawki i poszedł sobie. Usunął konto, teraz czyta incognito :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie z innej beczki. Panowie i panie gdzie jest Kevin? Kurde nie wierzę że on tu nic nie pisze głupiego
Ja widziałem go wczoraj... Był sam w Nowym Jorku.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Voku zmienił(a) tytuł na Plany wakacyjne a rozprzestrzeniający się koronawirus

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.