Skocz do zawartości

Grecja 2020


Dariusz55

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 368
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Jechałem przez Wêgry wczoraj, od Tornyosnemeti do Egeru, i dziś od Egeru do Battonyi \małe przejście nad Aradem by uniknąć korków\. Nigdzie żadnego patrolu, kontroli, nalepek. Na bramownicach rzeczywiście wyświetlane są informacje o stacjach"only for transit", ale u nikogo nie widziałem nalepek... . Może od Serbii coś dają, ale ani na wlocie z CZ od Bratysławay, ani od SK przez Sahy, ani od Koszyc, ani z RO na Nadlacu, ani na Battonyi nikt nie dawał wlepek ani mapy tranzytowej. Owszem, było tak, ale miesiąc wstecz.

 Oczywiście proszę nie traktować tego jako wyroczni. Po prostu piszę, co widziałem...

 Jutro będę wracał z Rumunii przez Nadlac na Sahy, napiszę, co zobaczę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rumunia na pewno nie. Jeżdżę tam i z powrotem, zdarzyło się raz, na początku kryzysu.. . Serbia być może, ale "dalej" w kraju nie powinno mieć znaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, jarekvolvo napisał:

Rumunia na pewno nie. Jeżdżę tam i z powrotem, zdarzyło się raz, na początku kryzysu.. . Serbia być może, ale "dalej" w kraju nie powinno mieć znaczenia.

Ale Rumunia jest wymieniona jako kraj żółty więc? Jak coś mam alternatywę odbić w Serbii na Rumunię i przez nią wjechać. 
https://serwisy.gazetaprawna.pl/turystyka/artykuly/1485903,koronawirus-wakacje-wegry-zakaz-wjazdu.html

9 godzin temu, jarekvolvo napisał:

Rumunia na pewno nie. Jeżdżę tam i z powrotem, zdarzyło się raz, na początku kryzysu.. . Serbia być może, ale "dalej" w kraju nie powinno mieć znaczenia.

W kraju tak, mi chodzi o Węgry, jeśli wlepią mi wlepkę :D to muszę się ewakuować do Polski a chciałem przenocować na Węgrzech.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dalej w kraju chodziło mi o Węgry. Nieraz wieczorem staję koło Budapesztu i smacznie śpię, czekajác na rano na załadunek. Nieraz w mieście, nieraz na pompie. Nikt się nie czepia..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś o 19:17 dojechałem do pg Nadlac. Kolejka 10 aut x 5 rajek. Czekanie ok. 20 minut bo coś tam padło. Sama kontrola to 10 sekund u Rumuna i życzenia "drum bun", Madziar nawet na mnie nie spojrzał. Żadnej kontroli, nalepek czy mapek.

 O 23 przejechałem przez Šahy, nawet ani jednego milicjanta. Kilku Rendorsegów kręciło się między Vacem a Šahami, jednak bez zbytniego zainteresowania...

Edytowane przez jarekvolvo (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello. Wiadomosci z ostatniej chwili. My juz w Bratysławie. I teraz tak. Wjazd do Albani z Grecji bez zadnych problemow. Z Albani do Czarnogory zadnych problemow i pytan. Z Czarnogory do Bosni i Hercegowiny pytanie tylko czy u Was w Polsce robia testy ja mowie ze nie.. ok. Jechac. Z Bosni do Chorwacji nawet 10min nie trzymali, wiec luzik. Z Chorwacji do Wegier nawet nie chcial paszportow.. Podsumowujac to co pisza na stronach GOV i na FB z relacji to wg nas bujda na resorach. Podkreslam do Bosni jechalismy srodkiem nie przez Neum.. tyle.. z trasy.. pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, ufolz napisał:

Hello. Wiadomosci z ostatniej chwili. My juz w Bratysławie. I teraz tak. Wjazd do Albani z Grecji bez zadnych problemow. Z Albani do Czarnogory zadnych problemow i pytan. Z Czarnogory do Bosni i Hercegowiny pytanie tylko czy u Was w Polsce robia testy ja mowie ze nie.. ok. Jechac. Z Bosni do Chorwacji nawet 10min nie trzymali, wiec luzik. Z Chorwacji do Wegier nawet nie chcial paszportow.. Podsumowujac to co pisza na stronach GOV i na FB z relacji to wg nas bujda na resorach. Podkreslam do Bosni jechalismy srodkiem nie przez Neum.. tyle.. z trasy.. pzdr.

czyli rozumiem, że już wracacie ? Ogółem przekazujesz dobre wieści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.