Skocz do zawartości

Grecja 2020


Dariusz55

Rekomendowane odpowiedzi

Jako że w greckim wątku jest również mowa o Chorwacji to ja z uporem maniaka w obecnym czasie rekomenduję na wyjazd z małymi dziećmi kempingi we Włoszech w okolicy Wenecji. Kiedyś jeździliśmy do Chorwacji -bez dzieci - ale odkąd się pojawiły na świecie wybieramy It. Na każdym kempingu super aquaparki, piaszczyste plaże i dużo animacji. I to wszystko w cenie pobytu a nie jak np. na Solarisie w okolicach Sibenika gdzie za aquapark trzeba dodatkowo dużo zapłacić. Teraz jesteśmy na Spiagia e mare w Porto Garibaldi i jest super. Ok 25 % turystów, tylko z małymi dziećmi lub pojedyńcze pary niemieckich emerytów. Na basenie pustki, wszystko działa. Jest jak pod koniec maja.

Bardzo chcieliśmy jechać na Peloponez ale w obecnej sytuacji Italia to był właściwy kierunek. Na granicach na całej trasie oczywiście jak w ubiegłym roku - wszystko otwarte i nie było absolutnie żadnej kontroli. Nikt nas nie zatrzymywał, o nic nie pytał ?.

Pozdrawiam serdecznie wszystkich forumowiczów.

Bogdan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 368
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Jutro sprawdzimy wjazd do Albani od strony Grecji... Peloponez jest ładny, pelen atrakcji ale dla plazowiczów i wodników to wg nas porażka. Lefkada cudowna goraca ale dojazd to jakies nieporozumienie dla duzych kamperow. Na temat mierzei Drepanos tez mamy juz swoje zdanie. Jest tu cudownie i zostalismy w tym miejscu najdluzej. Woda cudowna. 

dji1595008576378.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjechałem rano z Grecji; nie chciało się wyjeżdżać (słońce, plaża, ...). Ale co zrobić... Teraz jestem teraz w Niszu (Serbia). Wahałem się czy nie jechać przez Bułgarię, ale musiałbym ze  3 godz. drogi nadłożyć.

W Macedoni od razu zderzenie z realem - ulewa przez ok. 1 godz.

Na razie bez problemów... Dwie granice przejechane. Ruch bardzo mały. W porównaniu do lat poprzednich. Na granicach może z 3 do 5 samochodów w kolejce...

Z tego co widzę, to Serbowie bardziej karni i więcej ich nosi maseczki. Przed wejściami do sklepów/marketów obsługa zwraca na to uwagę...

 

Jutro wjazd na Węgry, potem chyba Słowacja...

Edytowane przez namiotowiec
edit (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, namiotowiec napisał:

Wyjechałem rano z Grecji, jestem teraz w Niszu (Serbia). Wahałem się czy nie jechać przez Bułgarię, ale musiałbym ze  3 godz. drogi nadłożyć.

Na razie bez problemów... Dwie granice przejechane. Ruch bardzo mały. W porównaniu do lat poprzednich. Na granicach może z 3 do 5 samochodów w kolejce...

Z tego co widzę, to Serbowie bardziej karni i więcej ich nosi maseczki. Przed wejściami do sklepów/marketów obsługa zwraca na to uwagę...

 

Jutro wjazd na Węgry, potem chyba Słowacja...

Ale to w końcu jak wyjechałeś przez Macedonię czy Bułgarię?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.