Skocz do zawartości

Grecja 2020


Dariusz55

Rekomendowane odpowiedzi

W listopadzie nie byłem , ale w pierwszej połowie pażdżiernika owszem . Co do opadów potrafi padać mocno , i bywają to opady ciągłe .Temperatura może być około 20 stopni ale nocą potrafi spaść poniżej 10 stopni . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 368
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

34 minuty temu, Voku napisał:

Ale tam chyba dalej można wjechać tylko po przedstawieniu testu na Covid.

To prawda. Trzeba mieć test na covida (z wynikiem negatywnym, oczywiście ?). Można zrobić w pl ekspresowy (liczy się 72h od pobrania), albo po drodze, np. w Bułgarii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli trzeba będzie skorygować nieco kierunek np. do Turcji. Wolę wyrobić wizę niż jechać tempem do Grecji  ,żeby zmieścić się w 72h. I po co dodatkowy wydatek jak można na co innego kaskę przeznaczyć.

Nie taki ma być urlop tym bardziej, że właściwie pracujemy zdalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, bozka napisał:

Czyli trzeba będzie skorygować nieco kierunek np. do Turcji. Wolę wyrobić wizę niż jechać tempem do Grecji  ,żeby zmieścić się w 72h. I po co dodatkowy wydatek jak można na co innego kaskę przeznaczyć.

Nie taki ma być urlop tym bardziej, że właściwie pracujemy zdalnie.

Do Turcji już nie potrzebujemy wizy, tylko  czy pozwalają wjechać i poruszać się po kraju samochodem? Wiosną ograniczenia były dosyć radykalne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, pjetko napisał:

Ja jeszcze rozważam Czarnogórę i Albanię, tam (na razie) ograniczeń brak.

Co do Grecji i testu - można test zrobić w Bułgarii i kosztuje połowę tego co w PL.

A wiesz ile konkretnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg info z forum CT test w Bułgarii kosztuje ok 115 lewa.

ul. "Mesta" № 2, 2800 Tsentar, Sandanski, Bułgaria
https://bodimed.com/bg


https://goo.gl/maps/MxNHGKH1PDXcfTCk6
41.560458, 23.277457

ja wróciłem kilka dni temu z Grecji tyle że byłem samolotem i pomimo tego że mieliśmy ważne zrobione w PL testy przetłumaczone na angielski to 80 % ludzi z samolotu zostało skierowane na ponowny test na lotnisku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
W dniu 29.07.2020 o 10:17, Voku napisał:

Przez Macedonię. Nic nie wypełniasz. Standardowa odprawa jak zawsze

Witaj, czy jechałeś przez Słowację i dalej E75 do Salonik? Chcę się wybrać na Chalkidiki w 2021, interesują mnie opłaty na drogach i gdzie nocowałeś po drodze? Czy Serbia jest przyjazna dla turystów ? Pzdr

Edytowane przez hiperartur (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.01.2021 o 22:15, hiperartur napisał:

Witaj, czy jechałeś przez Słowację i dalej E75 do Salonik? Chcę się wybrać na Chalkidiki w 2021, interesują mnie opłaty na drogach i gdzie nocowałeś po drodze? Czy Serbia jest przyjazna dla turystów ? Pzdr

Większość masz u mnie na kanale jest tam wyjazd z 2019 i 2020r Serbia zależy jak się trafi w 2019 nocowałem na stacji a 2020 próbowali mnie zatrzymać na koło. 
https://www.youtube.com/channel/UCSSDMsD5kpGs_45J1XBKP8g

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.