Skocz do zawartości

Grecja 2020


Dariusz55

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, keram napisał:

No to arbuz i pyszna czerwona cebulka pójdzie się ....My jesteśmy na sithoni,startujemy w poniedziałek około 10

To do zobaczenia gdzieś na trasie, my raczej z doświadczenia startujemy wcześnie rano koło 6.  Chcemy na raz dojechać na Węgry. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 368
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

13 godzin temu, ufolz napisał:

Znajomym zabrali wszystkie muszelki, wodke i piwa... pytali o mieso i owoce..my jechalismy to nic takiego niezaobserwowałem.

Jak oni te muszelki znaleźli  ? Przeszukiwali im auto i przyczepę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm. Tego nie wiem, jak dojadą to w nastepny weekend sie spotkamy. Bede wtedy wiedzial wiecej. My zawsze wozimy muszelki na stole w pudelku po tzatzykach... nikt sie nie dowala.

Edytowane przez ufolz (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam info z wczoraj, znajomi stali 2,5h na Węgierskiej granicy ze względu na to że po pierwsze był weekend po drugie sprawdzali dość wnikliwie bagaże. Wszystkie znalezione owoce szły do kosza. Na razie bez żadnych naklejek i tranzytów. Jutro będziemy wracać to sami się przekonamy ?? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.07.2020 o 08:15, kazimierz 58 napisał:

Voku wracałeś przez Macedonię czy Bułgsrię?

 Czy na granicach trzeba wypłniać jakieś deklaracje tranzytowe?

Przez Macedonię. Nic nie wypełniasz. Standardowa odprawa jak zawsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.07.2020 o 21:33, ufolz napisał:

Znajomym zabrali wszystkie muszelki, wodke i piwa... pytali o mieso i owoce..my jechalismy to nic takiego niezaobserwowałem.

ja rozumiem muszelki ale.... wódkę i piwa :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Sisar napisał:

ja rozumiem muszelki ale.... wódkę i piwa :(

Juz sie dowiedzialem zabrali im 1 flaszke cytrynowki krupnik polską wodke i jedna soplice czysta.. cos malo pili.... i żywca butelkowego 6pak bo to bylo pod stołem, a na stole byly muszelki w plastikowym pojemniku po salatce. Zle trafili i juz.  Nas kiedys przetrzepali w Albanii i tez chcieli polska wodke... ale nic nie mielismy... to nas 3godziny na osobistej trzymali i na kanal wjechalem z przyczepa.. jak jakis przemytnik. 

Edytowane przez ufolz (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Rozważam Grecję za ok 2-3 tyg. Listopad jest miesiącem o wysokich opadach, ale tam nie ma jakiejś pory deszczowej, po prostu w lipcu i sierpniu tam w ogóle nie pada, a w listopadzie może czasem padać.

Temperatury w dzień ok 20, czasem nawet cieplej. Woda cieplejsza niż bałtyk w sezonie ;)

Wg mnie, w celu przedłużenia lata jest to dobry kierunek - na pewno nie będzie tam przymrozków, pluchy i szarości  ;)

 

Największym problemem może być fizyczne ograniczenie - zablokowane granicę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie granice, dlatego czekamy do ok.połowy listopada. Mamy nadzieję, że coś się zmieni na korzyść.

Obawiać się covid raczej nie musimy ; łazienka, kuchenka i WC własne, pozostają tylko zakupy i dużo płynu do dezynfekcji. Kempingi będziemy omijać tylko dzikus a przynajmniej w ok. 90%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.