Skocz do zawartości

Konwersja vanów w kampery


Łza Włóczynutka

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 21.01.2020 o 09:54, Łza Włóczynutka napisał:

O faktycznie!!! Przypomniałeś, ale rzeczywiście ta sama stylistyka ;) Pamiętam to dziwaczne autko - produkowano tego potworka, wcale nie wykluczone że nadal produkują 

update: dalej produkują, ale czad!!! 

https://auto.ria.com/newauto/auto-zaz-lanos-cargo-1641003.html

co w tym dziwacznego ? stylistycznie niczym nie odbiega od Opla Combo I czy VW Caddy II ...

a lanos jak lanos , urodą nigdy nie grzeszył .

Co do tych kamperów z klasyczną zabudową ale w wersji XS to nie mam pojęcia do kogo są adresowane ale widocznie jest zbyt skoro powstają .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 303
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Takie nadwozie jest IMHO dziwaczne. Musieli do tego samego wniosku dojść projektanci, skoro kolejne generacje tego typu dostawczaków już wyglądają całkiem inaczej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście mnie nie podoba się rozwiązanie na T6 z uchylanym dachem i po przespaniu w nim kilku nocy uważam takie rozwiązanie za niewygodne. Pomijam kwestię ceny i  rozwiązanie wzięte z większych camperów do małego T6 uważam za nowatorskie. Kiedyś bardzo podobał mi się micro camper Marco Polo (wysoki) na Mercedesie. Na Fordzie już mi się nie podobał. Są gusta takie i inne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Godzinę temu, tantalos napisał:

Fajnie zrobione, rozumiem, że zabudowa jest demontowalna w razie potrzeby bez rozbierania na czynniki pierwsze?

Dokładnie tak. Są to trzy moduły, od pasażera jest możliwość wyjęcia i wstawienia pojedynczego fotela. Podobnie tam gdzie lodówka i wstawienie podwójnego fotela. Największy moduł ma jeździć na stałe i jeśli będzie potrzeba go wyjąć to już tylko w dwie osoby. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, kit napisał:

A ten stolik jest na stałe? Nie gibie się? ja bym dał nóżke podporową ;)

Stolik jest zdejmowany, bałbym się z takim jeździć na stałe. Nóżki chciałbym uniknąć ale jeśli będzie potrzeba to kilka minut i zrobiona. Jeszcze muszę go o 6cm obniżyć. 

IMG_20200301_155325.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.12.2019 o 11:03, Łza Włóczynutka napisał:

Bo właśnie takich najwięcej się montuje w przyczepach i kamperach. Do tego większość użytkuje sprzęty mocno wiekowe, mające po kilkanaście albo kilkadziesiąt lat i pewnie nigdy nie serwisowane.. 

 

 

Zmartwię Cię. Znam kilka przypadków gdzie lodówki 3-5-7 letnie znacznie tracą na wydajności w stosunku do nowej. Pojazdy u pierwszych właścicieli.

6 godzin temu, Benior napisał:

Zabudowa jeszcze nie skończona i kilka drobiazgów przerobię ale ogólny zarys już jest. Na razie 10 godzin pracy, 4 płyty sklejki 10mm. Zostało dorobić drzwiczki do wc, dwie szuflady, półki, pomalować i do tapicera. 

IMG_20200301_130639.jpg

IMG_20200301_130648.jpg

IMG_20200301_130555.jpg

IMG_20200301_130609.jpg

IMG_20200301_130712.jpg

IMG_20200301_130729.jpg

Świetna robota, brawo. Nie wiedziałem, że masz takie zdolności :) i plany :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Szanowni koledzy jakie jest Wasze zdanie, może doświadczenia z Iveco Daily IV? :hmm: Jak byście ocenili go w stosunku do konkurencji? jakieś za i przeciw? :niewiem: oczywiście w kontekście zabudowania na camper vana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.