Skocz do zawartości

Adria Adora 673 pk


M&D

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 182
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

4 minuty temu, Voku napisał:

Super buda gratulacje. Od razu pytanie jaki jest cel tych zdublowanych drzwi?

Wg mnie to całkiem wygodne rozwiązanie w takiej większej przyczepie. Dzieciaki mają swoje osobne wejście, więc nie muszą latać przez całą przyczepę ze swojego pokoju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiona w Niemczech zgodnie z instrukcją kolegi z forum, dzięki czemu już w domu? Polecam wszystko sprawnie i konkretnie.

Wybór u przedstawiciela Adrii ogromny i większość dużych przyczep na placu ....  a nie na obrazkach w katalogu...Jedyny stres to wczorajsza dostawa i rozładunek z lawety? Kierowca wykombinował sobie, że będzie plac, widlak i 5 odób do pomocy? a tu nawet małżonka nie było? 

Te drzwi to drzwi dzieciaków do ich królestwa ? nie muszą wtedy latać po przyczepie przepychać się i kręcić w kuchni...można ich też zamknąć od środka? 

A trójka lubi dać czadu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratuluję.

piękna budka, cieszy że rodzina nowych Adrii rośnie w siłę.

Domyślam się, że DMC na poziomie 2000kg ?

Jakie by nie było - bardzo chętnie zobaczyłbym oznaczenia felg - w mojej przy dmc oryginalne przeżyły rok do pęknięcia a wymienione na Niemieckie firmy mefro dały radę ponad 2 lata aż pierwsza zaczęła przepuszczać na spawie. Aktualnie myślę o alufelgach, tylko te z odpowiednią nośnością nie są tanie i łatwo dostępne.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, M&D napisał:

Dzięki za info u nas Dmc 2000, sprawdzę te oznaczenia na felgach i wyśle fotki, właśnie włączyliśmy ogrzewanie i już 12 c?

Chętnie bym poznał producenta felgi, ja nie dopisałem, że dmc mam 1700. Felgi z zapasem, a puszczają. Czekam na wycenę nowych alu - one nie mają spawów i w teorii powinny być lepsze. Przy dmc 2000 i jednej osi felga ma co robić na PL dziurawych drogach bocznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, maarec napisał:

Chętnie bym poznał producenta felgi, ja nie dopisałem, że dmc mam 1700. Felgi z zapasem, a puszczają. Czekam na wycenę nowych alu - one nie mają spawów i w teorii powinny być lepsze. Przy dmc 2000 i jednej osi felga ma co robić na PL dziurawych drogach bocznych.

Na 100% będą to Mefro. U Ciebie poprzednie to tez pewnie były od tego producenta. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@M&D, kupiłeś u nich https://www.caravan-reisemobile-center.de/ ? Gratuluję i szerokości życzę! Też się czaiłem na tę ale jednak 573 to chyba max co na jednej osi powinno być IMHO. No i ta Twoja ma MW chyba na poziomie 1700kg więc ładowności o 200kg mniej niż w mojej:yay:

@Suzu4x4, to już mamy 2 sprawdzonych;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mandrol napisał:

@M&D, kupiłeś u nich https://www.caravan-reisemobile-center.de/ ? Gratuluję i szerokości życzę! Też się czaiłem na tę ale jednak 573 to chyba max co na jednej osi powinno być IMHO. No i ta Twoja ma MW chyba na poziomie 1700kg więc ładowności o 200kg mniej niż w mojej:yay:

@Suzu4x4, to już mamy 2 sprawdzonych;)

w wolnym czasie też się pochwal jakie tam masz felgi i opony. Czekam na wycenę alufelg z elcampu. W Niemczech widzę po ok 155E sztuka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, infer napisał:

Suzu, rozwiń temat..w jakim sensie inna bajka ?

w sensie że u nas za mała konkurencja i w PL diler ma klienta w 4 literach ...

ciężko się dodzwonić a jak już się uda  to z łaską odpowiedzą na twoje pytania , jeden mi się rozłączył w trakcie rozmowy bo powiedział że musi teraz kończyć bo właśnie przyszedł klient (rozumiem że dzwoniący to nie klient tylko zawracacz tyłka) i że do mnie oddzwoni później ... i tyle go słyszałem (autoryzowany diler znanej marki) ,

na oferty od kilku dilerów czekam do dziś  (choć już dawno po zakupach :-])

a przyczepy i kampery w większości możesz sobie pooglądać na obrazkach ...

W DE po prostu jet normalnie, dzwonisz , umawiasz się , rezerwujesz, przyjeżdżasz, oglądasz , jak Ci się spodoba to kupujesz i tyle ..  ;)

a o wyborze modeli nie wspomnę , tak wygląda plac u dilera Adrii/Hobby który mówi że teraz to już  końcówki zostały :]

20191128_113112_resized_1.thumb.jpg.669f66d5150ed278ececf33499dd5bb3.jpg

20191128_120337_resized.thumb.jpg.aa50ad35f265ca5978cb2cecf3617b1b.jpg

20191128_120348_resized.thumb.jpg.3aaafd8ded6347eec68279aa52fc6c56.jpg

20191128_120357_resized_1.thumb.jpg.b8360a1d8bf3eec441f281e30fe21308.jpg

 

 

Edytowane przez Suzu4x4 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.