Skocz do zawartości

Budowa przyczepki XS – czyli łóżko na kółkach


Skwarek

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki koledzy ?

2 minuty temu, mundek28 napisał:

A ile będzie ważyć maksymalni? Pytam bo nie widzę hamulca najazdowego.

DMC 545 kG więc hamulec zbędny, a tak na sucho teraz waży może trochę ponad 200kG, jest leciutka. Jak naleję wody i powieszę rower to może do 300 dobiję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 445
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Teraz, chris_66 napisał:

 


Za dziękuję to wiesz.......
Trzeba by to jakoś opić emoji481.png, chętnie bym zobaczył to cudo na żywo emoji106.png

Nie mam jeszcze haka, ale zapraszam do siebie na "oględziny" ? , pisz kiedy i sprawa załatwiona,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, chris_66 napisał:

 


Przecież będziemy kurturalnie emoji481.png bez potrzeby transportu emoji1787.pngemoji2957.png. Hak niepotrzebny, chyba że sytuacja się rozwinie i tryb szwędaczka się załączy emoji33.png

No problem haka rozwiązany ale budka może się rozeschnąć, jeszcze raz zapraszam chętnych na oględziny, wszystko można dogadać, warunki są dobre nawet z przyczepą ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, klonik058 napisał:

Nie wygląda na prototyp tylko, jak finalne rozwiązanie. emoji16.png

 

 

 

 

 

 

Prototyp bo zrobiłem na razie jedno, bo nie wiedziałem czy zadziała, czy te pozaginane na gorąco wypustki spełnią swoją rolę jako ślizgi  i da się tym obracać, czy utrzymają wewnętrzne kółko. Nie chciałem robić centralnej ośki do obrotu. Wygląda na to, że się sprawdza i dorobię drugie. A powycinałem to z podkładki ochronnej na podłogę, takiej jak się stosuje pod krzesła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest super. Fajny temat . Już pisałem, ale naprawdę fajna buda w tak krótkim czasie. Jeszcze pamiętam, że w robiłeś po godzinach. Szacun. Dzień taki krótki, ponury ja to bym z chęcią z domu nie wyłaził . Jak misie na zimę do spania.

Wysłane z mojego SM-A505FN przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po tej całej robocie, pomału sprzątam po kolei pomieszczenia w których pracowałem bo zrobiłem burdel nieprzeciętny ?  i już nie bardzo wiedziałem gdzie co mam. Ale podchodzę do tego jak pies do jeża i z nudów wymyślam sobie jakieś robótki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest przyczepa do mieszkania tylko do spania. Jak dobrze widziałem to wszytko do egzystencji jest na zewnątrz. "Łóżko na kółkach " więc więcej światła nie potrzebne. Według mnie. Szczególnie, iż ma otwierane okna i drzwi.

Wysłane z mojego SM-A505FN przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, mundek28 napisał:

ale czy ta żaluzja nie ogranicza dostępu światła w stanie otwartym a nie można jej całkowicie odsłonić, czy zwykła roleta nie byłaby lepsza?

Ogranicza widoczność ale nie bardzo ogranicza dostęp światła jest jak mleczna szyba, nie da się całkowicie odsłonić, można ją zdjąć. Zwykła roleta w okrągłym oknie? nie bardzo sobie to wyobrażam ale jak by co to podpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.