Skocz do zawartości

Camper & Caravan Show 2019


Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Cathay napisał:

A może nie łatanie dziury a zwykłe robienie porządku?

Sławek i robieniem porządku jest przyjazd krokodyli na targi i ważenie "profilaktyczne"? Nauczyciele moich dzieci określili by to jako zachowanie "niepedagogiczne" :skromny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, danielpoz napisał:

No a niby na kogo innego miał by być ten koszt przerzucony? 

Zobacz jak to wygląda jak złapią obcokrajowca i ma zapłacić mandat, w tym wypadku tylko gotówkowy, a jak taki ktoś nie ma kasy to prywatna taksówka radiowozem do bankomatu

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Tomii napisał:

Sławek i robieniem porządku jest przyjazd krokodyli na targi i ważenie "profilaktyczne"? Nauczyciele moich dzieci określili by to jako zachowanie "niepedagogiczne" :skromny:

Cel uświęca środki.

Zresztą co by było w tym niepedagogicznego?

A dla "zawodowych przeładowaczy"  to bardzo dobre miejsce kontroli. To tylko mały Zlot, więc sprzętów przeładowanych będzie stosunkowo mało, więc "władza" może pomyśleć że problem nie jest duży i zlać masowe kontrole w okresie wakacyjnym. A to wówczas powinny być akcje i drakońskie kary.

I wcale nie robię kupy we własne gniazdo. Po prostu nie bawi mnie bandyterka w naszym gnieździe.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Cathay napisał:

Zresztą co by było w tym niepedagogicznego?

Jeśli z wagi (zakupionej z naszych podatków w celu ścigania osób łamiących prawo) na której wskazało że jestem przeładowany, zjeżdżam bez mandatu to chyba nie jest to normalne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, jacekzoo napisał:

Zobacz jak to wygląda jak złapią obcokrajowca i ma zapłacić mandat, w tym wypadku tylko gotówkowy, a jak taki ktoś nie ma kasy to prywatna taksówka radiowozem do bankomatu

 

E no teraz to już mają mobilny bankomat u siebie. A to o czym piszesz to dotyczyło też i naszokrajowców bez meldunku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, PolariS napisał:

E no teraz to już mają mobilny bankomat u siebie. A to o czym piszesz to dotyczyło też i naszokrajowców bez meldunku. 

Zgoda, zmienia się. Ale jakoś sobie nie wyobrażam że w DE czy A nie masz kasy i Cie biorą do bankomatu, tam się nie pierniczą. U nas tylko takie cyrki

 

to samo z wysokością mandatów chociażby za prędkość,  u nas max 500zl, przecież to jest śmiech na sali. U makaroniarzy, za tamtem rok dostałem 3 po 70€ za jakieś głupie przekroczenie o 7km a za ten rok 250€ za przekroczenie 16km poza zabudowanym, szybciutko mnie nauczyli. Gdyby u nas tak było i surowiej karali to nie byłoby takiego zapieprzania i jazdy po %. 

 

Ech, rozmarzyłem się, wystarczy ot 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, jacekzoo napisał:

szybciutko mnie nauczyli. Gdyby u nas tak było i surowiej karali to nie byłoby takiego zapieprzania

Może wcale nie chodzi o to żeby krowę zarżnąć tylko ją doić .... 

A co do promili to we Włoszech jest chyba sporo więcej niż u nas,  ale same kary u nas za dopalacze i turbo polepszacze są wysokie (chodzi mi o zabieranie prawka i sprawy karne) a jak widać sporo się nie uczy. 

Schodzimy na inny temat.

Kto się wybiera połazić jutro po halach? 

Orientuje się ktoś czy Kena ma swoje stoisko na targach? 

Edytowane przez PolariS (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, PolariS napisał:

Schodzimy na inny temat.

Kto się wybiera połazić jutro po halach? 

Otóż to, nie o tym temat. 

Miałem jechać ale rodzinka mi się wbiła na cały weekend :klnie:

 

a dlaczego na kenie Ci zależy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, jacekzoo napisał:

na kenie Ci zależy

Chciałem kupić między innymi takie coś i takietakie .  Gdyby można było nabyć w podobnej cenie co w necie to bym skorzystał. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, PolariS napisał:

Chciałem kupić między innymi takie coś i takietakie .  Gdyby można było nabyć w podobnej cenie co w necie to bym skorzystał. 

A jaki problem zamówić w necie? ? wątpię żeby takie drobiazgi mieli nawet jakby byli w nadarzynie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.