Skocz do zawartości

Jaką przyczepe campingową kupić i gdzie?


Maro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 229
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

no wlasnie jestem w rozterce.... bo niby te "angole" sa w miare wyposazone-ale przeca tam ciagle pada!!! co do kolegi- to on nie ma jakis tam dojsc... tylko eBay i jedzie ....

coraz bardziej ten pomysl przestaje mi sie podobac... niby rocznik mlodszy bym kupil (wiem ze nie zdarlby ze mnie kasy- praktycznie za podroz bym tylko zaplacil- ale to prawie w ciemno kupowanie)

chyba jednak kupie troszku starsza ale dokladnie oblukaną...

to moja pierwsza cycepka i tak troszke sie obawiam zakupu- bo z moim szczesciem.... ech.... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zanim kupiłam moją przyczepke ogladałam wiele innych.

Były też przyczepki z UK. Wersje na export miały drzwi z normalnej strony :) Spotkaliśmy sie w ''przypływie szczerości'' w jednym z komisów z opinią że angielskie przyczepy ''padają'' w naszych ( PL ) warunkach klimatycznych z tego powodu że mają plastikowe profilowane dachy które to kurczą się w czasie mrozu. Podobno wtedy robią się szczeliny które zalewa woda. Nie wiem czy to prawda :( ale wolałam nie ryzykować i kupiłam z dachem aluminiowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

że mają plastikowe profilowane dachy które to kurczą się w czasie mrozu. Podobno wtedy robią się szczeliny które zalewa woda. Nie wiem czy to prawda ale wolałam nie ryzykować i kupiłam z dachem aluminiowym.

 

Może ja się nie znam na tym ,ale coś mi zdaję ,że to metal kurczy się w niskich temperaturach / i nie tylko metal / bardziej , niż tworzywa sztuczne

 

Ps. znowu będzie pewnie :( za to / nie tylko / :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ja się nie znam na tym ,ale coś mi zdaję ,że to metal kurczy się w niskich temperaturach / i nie tylko metal / bardziej , niż tworzywa sztuczne

 

Ps. znowu będzie pewnie :( za to / nie tylko / :)

 

Będą bęcki :) Współczynnik rozszerzalności liniowej dla tworzyw jest kilka-kilkanaście razy większy niż metali. Co do "i nie tylko metali" to się zgadzam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do konca miesiaca daje sobie czas na ogarniecie forum a pozniej - przegladanie ofert ale juz na zywo- nie tylko w necie.

kurde, bo juz powoli to mi sie nudzi codienne przegladanie allegro :(

 

a co powiecie na tą cycepke?

http://moto.allegro.pl/item539159820_chateau_cantara_2000_1988r.html

 

jak przegladalem alledrogo to mi sie pojawila-i w sumie nie daleko łode mnie :)

gosciu ma jeszcze jedna : http://moto.allegro.pl/item539159832_roller_350_1989r.html

tyle ze ta druga-to jest juz mala.. jakbym dorobil pietrowe to juz calkiem by sie klitka dla 2=2 zrobila...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak byłam w Kutnie po przedsionek, pooglądałam co tam stoi na placu. Mówiąc szczerze z ciekawości pchałam się do wszystkich po kolei :czacha: a pan cierpliwe na to pozwalał. Warto obejrzeć, ich przyczepki są w bardzo dobrym stanie. Mają stronę internetową aktualizowaną na bieżąco, więc można sobie coś upatrzyć.

O angielskich też słyszałam, że mieszkają w nich przez cały rok Cyganie i Murzyni (bez obrazy). Na poduszki zakładają folie, żeby potem łatwiej sprzedać. Podobno taka 2-letnia przyczepa z Anglii jest w gorszym stanie niż 10-letnia z Holandii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rm31,

Siemanko.

Słuchaj co do tej budki http://moto.allegro.pl/it...2000_1988r.html, to wygląda na całkiem ładną (tak po zdjęciach), ale moim zdaniem ta cena :czacha: . Chyba troszkę gościa wzięło w drugą stronę. W podobnych pieniądzach można już kupić, przyczepę o 10 lat młodszą, tym bardziej, że po tym co napisał to ona jest jeszcze do zarejestrowania (a to też parę 5zł kosztuje). Znowu ta druga http://moto.allegro.pl/it..._350_1989r.html, z tego co widzę jest bez WC. Chyba najpierw musisz określić sobie ścisłe kryteria, którymi się będziesz kierować i takiej szukać. Na temat zakupu przyczepy z zagranicy, wszyscy stali forumowicze, chyba znają moje zdanie, więc nie będę znów przynudzał tym samym. Myślę, że po przeglądaj forum i opinie ludzi, którzy kupili w kraju i tych, którzy "ściągnęli" skądś i sam odpowiesz sobie na pytanie, co lepsze (w Twoim przypadku). Tu masz odnośnik (jeśli Cię to interesuje) do moich wypocin, które napisałem parę dni temu dla kogoś innego, z takim samym problemem jak Twój : http://www.forum.karawaning.pl/viewtopic.php?t=4033&postdays=0&postorder=asc&highlight=njalepsze++wasze&start=15.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Rezeczywiście dobrze jest kupić przyczepę w Polsce , odpadają koszty i stres związany z wyjazdem , bo jak się pojedzie to szkoda wracać bez zakupu.

Chateau którą oglądałeś wygląda nieżle i cena wbrew temu co pisał Konzio ( chyba się pomylił bo za te pieniądze 98 rok chyba trudno dostać) nie jest wysoka , około 7tys.

W każdym razie życzę cierpliwości i wtrwałości , każdy z nas przez to przechodził.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzwonilem dzisiaj do goscia od tej Chateau i jakos mnie gotek "zniechecil" zachowaniem.. mialem zamiar jechac dzisiaj ale powiedzial ze dopiero w poniedzialek, ewentualnie jutro... tak jakby chcial cosio ukryc-posprzatac czy cos w tym rodzaju... i ta przyczepa juz dosyc dlugo stoi na allegro... ale pojade chociaz obejrzec..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.