Skocz do zawartości

Jaką przyczepe campingową kupić i gdzie?


Maro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 229
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Oczywiście masz całkowitą rację (bo teraz domyśliłem się dopiero, dla czego uważasz to za mój błąd) jeśli chodzi o tę przyczepę, to w tych pieniądzach rzeczywiście facet oferuje ją atrakcyjnie. Mnie chodziło o coś zupełnie innego. Za 7,5 tys. zł można wybrać wiele innych przyczep (innej marki), które będą młodsze i często nawet lepiej wyposażone. O i, o to znowu mnie chodziło (kiedy napisałem, że facet na głowę upadł). Fakt muszę się przyznać, nie sprawdziłem w jakich pieniądzach cenią ten konkretny model przyczepy, ale dla mnie cena była by i tak zaporowa.

Pozdrawiam, przyjemnego leniuchowania, niedzielnego. :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Jestem tu "nowy" i od miesiąca poszukuję przyczepki. Po przeczytaniu wilelu postów chce się ograniczyć do szukania w okolicach Bydgoszczy skąd też pochodze. Moje pytanie dotyczy importera przyczep z Człuchowa, czy ktoś ma jakieś doświadczenia z tą firmą? Ogolnie poszukuję przyczepki do 13000 zł najlepiej dwuosiowej lub dużej jednoosiowej... może ktoś z Was natknął się na jakąś ciekawą oferte? serdecznie wszystkich pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dziś w Człuchowie... ogólnie przyczep cała masa, ale niestety nic nie wybrałem dla siebie.. Czytałem, że sporo osób było zadowolonych z usług importera z Kutna... Chyba są tam dwie firmy, czy mógłby ktoś podpowiedzieć która to jest tak zachwalana?

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

centrum campingowe

przed przyjazdem lepiej zadzwonic bo przyczepka ktora sobie wybierzesz na stronce moze byc juz sprzedana

pozdrawiam

 

P.S. jezeli wybierasz sie do nich to polecam Ci dojechac do Wloclawka nastepnie skrecic na Łódz i potem zjechac do Kowala potem kierowac sie na Gostynin i z Gostynina na Kutno

tuz przed Kutnem po prawej masz ich komis , jest duzo przyczepek i kilka domkow holenderskich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam ogromną prośbę! jestem szczęsliwą właścicielką pierwszej mojej przyczepy, ale nie mam pojęcia gdzie najlepiej kupić przedsionek, proszę o pomoc, bo siędzę już na kompie sporo czasu a nic konkretnego nie znalazłam, konkretnie to do hobby 495 no i nowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

młoda, cześć jak szukasz nowego przedsionka to zapytaj tu http://www.auto-caravan.pl/przystawki.php

albo http://www.adriacaravan.pl/

a jak masz więcej kasy to polecam przedsionek firmy Jsabella a kupisz tu www.knaus.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam ogromną prośbę! jestem szczęsliwą właścicielką pierwszej mojej przyczepy, ale nie mam pojęcia gdzie najlepiej kupić przedsionek, proszę o pomoc, bo siędzę już na kompie sporo czasu a nic konkretnego nie znalazłam, konkretnie to do hobby 495 no i nowy

 

gratuluję i co do przedsionków to polecam tu ... http://sklep.kempingowe.pl/index.php?cat_id=31

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym sugerował się przede wszystkim stanem namiotu, bo to w takiej przyczepce podstawowy "dach nad głową". Spojrzeć, czy nic nie pleśnieje, czy ściany nie są porwane, podziurawione, "połamane". I wypadałoby ją też rozłożyc- sprawdzić, czy wszystko chodzi raczej bez problemu, czy coś się zacina...

 

dysponujesz jakimś zdjęciem itp.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.