Skocz do zawartości

Jaką przyczepe campingową kupić i gdzie?


Maro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 229
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Tak- nie ma nic o wodzie ciepłej w opisie i o przedsionku także.. . w pon będę przelatywał przez Poznań to zerknę z bliska na nią. Bo tak naprawde to Hobby 495 szczególnie chodzi mi po głowie ;) tylko z tymi modelami nie rozumiem jakie to różnice pomiędzy :

De Luxe Easy a Excellent Easy.jak potrafi ktoś to w miarę dokładnie przybliżyć to chętnie przeczytam.

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przemo2.0td, ten sprzedawca ma w ofercie na allegro trzy przyczepy z wielkim opisem wyposarzenia ale nie napisał w żadnej ,że jest to przyczepa bezwypadkowa więc zwróć na to uwage.

Ma też taką: http://www.allegro.pl/item541188551_buerstner_ventana_r_2007_przedsionek.html

zobacz na prawą stronę tył przyczepy :

-dziwna naklejka na szybie

-na końcu naklejka logo firmy ,pierwszy raz widzę w tym miejscu taką naklejke

To tyle co widać ze zdjęć poprostu trzeba pojechać do sprzedawcy i zobaczyć w realu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spostrzegawczy jesteś :), ale ta mnie nie interesuje zupełnie-za Ciężka.

hm obserwuje gościa już od 2 miesięcy -sprzedał hobby 495,i 2 knauss-y z tego 2 sprzedane mi sie podobały ze zdjęć -tylko sie wahałem za długo;/ robi zdjęcia zaraz po przytarganiu przyczep -> bo tablice jeszcze ważne ma przez1,5 tyg- rozmawiałem z nim przez fona już kiedyś.

Szukam przyczepy tylko do dmc1350 bo większej nie mam czym ciągnąć;/, nie mam E do B a poza tym to i tak już niezła szafa jest i będzie miało auto co szarpać-szczególnie w górach lub przy dłuższej trasie..

 

Raczej normalny handlarz .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przemo2.0td, to ta przyczepa ma full wypas , nic w opisie nie ma czy jest możliwość ciepłej wody i jak jest to jakie??

 

Nie dam głowy uciąć, ale chyba ta chateu ma ciepłą wodę. A przynajmniej kran z mieszaczem. Tak mi się wydaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szary11, nie twierdze, że nie ma , ale nie ma w opisie a to dość ważny element podnosi wartość przyczepy , albo jest uszkodzone, albo gościu zapomniał i pominął w opisie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szary11, nie twierdze, że nie ma , ale nie ma w opisie a to dość ważny element podnosi wartość przyczepy , albo jest uszkodzone, albo gościu zapomniał i pominął w opisie.

 

Ja tak tylko w ramach dygresji :-] WIesz, czasem nie da się o wszystkim napisać. Ale o takich rzeczach zazwyczaj się nie zapomina :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O angielskich też słyszałam, że mieszkają w nich przez cały rok Cyganie i Murzyni (bez obrazy). Na poduszki zakładają folie, żeby potem łatwiej sprzedać. Podobno taka 2-letnia przyczepa z Anglii jest w gorszym stanie niż 10-letnia z Holandii.

 

Bzdura, za dużo razy oglądałeś "Polak potrzebny od zaraz"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

 

Udało mi się znależć dla siebie przyczepke "Burstner" 95 rok dwuosiowa dlugość zabudowy 6,80 . Chciałbym się dowiedzieć jak duże są zbiorniki do wody w tego typu przyczepie i co sądzicie o tej marce? Ogólnie byłem "obwąchać" i wylukać czy są zacieki- jest ok, podloga też ok. Jedyne co, to szyba tylna była uszkodzona ( wyrwana podczas wiatru) jest naprawiona domowym sposobem- Ile szyba do takiej przyczepki może kosztować i gdzie można zakupić? z góry dziekuje za odpowiedzi. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

 

Jedyne co, to szyba tylna była uszkodzona ( wyrwana podczas wiatru) jest naprawiona domowym sposobem- Ile szyba do takiej przyczepki może kosztować i gdzie można zakupić? z góry dziekuje za odpowiedzi. Pozdrawiam

 

Na allegro jest sprzedawca co ma różne wymiary okien zadzwoń zapytaj

http://www.allegro.pl/item541594502_okno_do_samochodu_kempingowego_kompletne_nowe.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przemo2.0td, ten sprzedawca ma w ofercie na allegro trzy przyczepy z wielkim opisem wyposarzenia ale nie napisał w żadnej ,że jest to przyczepa bezwypadkowa więc zwróć na to uwage.

Ma też taką: http://www.allegro.pl/item541188551_buerstner_ventana_r_2007_przedsionek.html

 

nieco offtopując... dziwi mnie to, dlaczego Buerstnery (przynajmniej niektóre) mają nadal taki archaiczny wygląd. W sumie nawet nie ma co mówić, ze on jest konserwatywny, bo konserwatywne to są Knausy dajmy na to...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mar1975, jeśli zamieścisz jakieś foty, to łatwiej nam będzie pomóc. Baniak na wodę jest standard - 15l chyba, że ktoś sobie włożył większy.

 

Ps. Ja ostatnio oglądałem identycznego Burstnera deja vo ? :czerwona:

 

 

:)Jeśli miała tylną szybe naprawianą to pewnie ta sama:) co o niej sądzisz? pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.