Skocz do zawartości

Jaką przyczepe campingową kupić i gdzie?


Maro

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mieszajcie juz plisss :hehe: zostawcie jak jest.

 

 

No to tak na podsumowanie, bo nawet Ci co powinni się znać sami są skołowani, taka tabelka która już kiedyś była i dość dobrze ukazuje co można, a co nie :hehe:

 

aaf64fe1f9d2ccdd.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 229
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Tomii i w tym wlasnie wszystkim nie chodzilo o kategorie prawa jazdy... tylko czy konkretne auto moze ciagac czy nie moze ciagnac danej przyczepy :hehe: dlatego taki galimatias sie zrobil... wszystko zostalo pomieszane, a jedno z drugim nie ma nic wspolnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maro, wiem, że masz kawałek do Białegostoku, ale jak co to tu poleciłbym Ci zakup budki:

 

http://www.przyczepy-campingowe.bialystok.pl/

 

Sam u nich już 2 kupiłem, bardzo solidna firma. Może nie sprzedają okazyjnie, ale jest pewność kupna dobrej budy, nie przegnitej i nieograbionej.

 

Oni sprowadzają przyczepy z Holandii, papiery masz tak gotowe, że idziesz tylko do rejestracji. I tu mały sęk, bo jak przyjedziesz obejrzeć, zdecydujesz się na kupno to musisz wrócić z papierami do domu, zarejestrować i z blachami wrócić po przyczepkę :hehe:

 

 

Jakbyś się zdecydował to daj znać, podjadę z Tobą do nich, może coś wytargujemy :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A miał mi ktoś pomóc:'(

 

Maro, nikt za Ciebie niestety ciężkiej roboty nie odwali :hehe::hehe:, ale na spokojnie.

 

Ja na Twoim miejscu poszukał bym w pierwszej kolejności ofert w najbliższej okolicy. Nawet jak Ci się coś nie podoba to jedź, oglądaj i się ucz :hehe:. Im więcej przyczepek pooglądasz (wywąchasz) przed zakupem tym większe będziesz miał doświadczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oni sprowadzają przyczepy z Holandii, papiery masz tak gotowe, że idziesz tylko do rejestracji. I tu mały sęk, bo jak przyjedziesz obejrzeć, zdecydujesz się na kupno to musisz wrócić z papierami do domu, zarejestrować i z blachami wrócić po przyczepkę
:hehe:

szary11 to dziwne, ja z Kutna targałem od razu na Holenderskiej z papieru tablicy wraz z ubezpieczeniem danym przez komis

adres do komisu: http://centrumcampingowe.gratka.pl/o_firmie/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kapete, jest taka możliwośc o ile jeszcze jest ważne holenderskie ubezpieczenie, zazwyczaj komisy w Holandii wykupuja ubezpieczenie na najkrótszy okres . Pierwszą przyczepke ciagnełem do domu własnie na tablicach holenderskich i ich ubezpieczeniem ( miało jeszcze ważność).

Drugą juz na PL ubezpiecznieniu i holenderskich numerach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ważne holenderskie ubezpieczenie

wystawiono mi ubezpieczenie Polskie, komis ma agenta i daje je gratis na rok.

 

 

nie każdy komis tak działa jak ten w którym Ty kupiłeś , czyli plus dla tego komisu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szary11 to dziwne, ja z Kutna targałem od razu na Holenderskiej z papieru tablicy wraz z ubezpieczeniem danym przez komis

 

 

Nie dziwne, tylko oni kupują budkę sztuk do 4 (a najczęściej domek holenderski i dwie budki) na raz i ciężarówką z lawetą targają. Stąd nie kupują ubezpieczeń, tablic, itp.

 

Ale mają też niekiedy już zarejestrowane w Polsce (brane w rozliczeniu od kupujących). Ale takich za dużo nie widziałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Holenderskie tablice wywozowe sa wazne krotki okres czasu (chyba 14 dni) i po tym czasie traca waznosc mimo ze jest na nie wykupione polskie OC.Nie wiem jakie sa konsekwencje jazdy na tych tablicach z waznym OC ,ale kupujac przyczepe w Kutnie tez na nich wracalem do Poznania bo sprzedawca zapewnial ze jak jest OC to policja sie nie czepia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz wszystkim dziekuje dotychczasowa pomoc,zdaje sobie sprawe ze nikt mi nie wyszuka przyczepki,chciałem zaczerpnąć troche wiedzy od Was :hehe: rozejrze sie po pobliskich komisach mam juz dwie trasy wyznaczone.jesli nic nie bedzie szukam troche dalej..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.