Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam czy wie ktoś może czy na Plitvicach znajdę miejsce na kamperka 7,5m chciałbym powtórzyc bo 10 latach ten przepiękny park. 

Niestety albo stety lece przez madziary ;)

muss to muss

Chcę gdzie przycumować na spokojnie i dojść z buta do parku (żeby było nie daleko) ;)

 

Piciu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yod 3 dni jesteśmy na Krk na kampie Skrilla (dzięki za namiar bardzo fajna plaża i sam kamp też). Pogoda super nie za gorąco ale cały czas słońce. Jutro chyba uderzymy do knajpy - Grill Felix tak patrząc w menu nie widziałem peki czy to się jakoś inaczej nazywa?

A w Punat jest jakaś dobra knajpa?

pozdrawiam

Edytowane przez brachol (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, brachol napisał:

yod 3 dni jesteśmy na Krk na kampie Skrilla (dzięki za namiar bardzo fajna plaża i sam kamp też). Pogoda super nie za gorąco ale cały czas słońce. Jutro chyba uderzymy do knajpy - Grill Felix tak patrząc w menu nie widziałem peki czy to się jakoś inaczej nazywa?

A w Punat jest jakaś dobra knajpa?

pozdrawiam

Hejka 

zapodaj kilka fotek z kampu i ceny jak można prosić ?

my bylismy kilka razy ale Baśka tylko że osobówką 

teraz kampik nowy to polecimy za tydzień .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Piciu 75 napisał:

czy na Plitvicach znajdę miejsce na kamperka 7,5m

Wiesz co, jak się wjeżdża na parking to po prawej stronie parkowały tylko osobówki a po lewej to chyba nawet autobusy, więc wydaje mi się, że Ciebie tam wpuszczą, choć opłata może być wyższa.Ja to pamiętam sprzed 3 lat, więc mam nadzieje, że mnie pamięć mnie zawodzi - niech ktoś potwierdzi.

20 minut temu, Piciu 75 napisał:

przepiękny park

Oj, też mi się chce tam wrócić :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Piciu 75 napisał:

Chcę gdzie przycumować na spokojnie i dojść z buta do parku

Parking dla zestawów i autobusów kosztuje 100 kun za dzień więc tyle ciebie też skasują. Na parkingu nie można zostać na noc. Jak boisz się zostawić kampera to pozostaje kemping, w pobliżu jest Korana. Z buta nie koniecznie ale mają transport do parku. 

4 godziny temu, brachol napisał:

yod 3 dni jesteśmy na Krk na kampie Skrilla (dzięki za namiar bardzo fajna plaża i sam kamp też). Pogoda super nie za gorąco ale cały czas słońce. Jutro chyba uderzymy do knajpy - Grill Felix tak patrząc w menu nie widziałem peki czy to się jakoś inaczej nazywa?

Nie ma innej nazwy. Może być np. janjetina ispod peki albo coś innego ispod peki ;) to słowo się pojawia bo jest kluczowe dla tej potrawy. 

Sprawdź czy w knajpie na kempingu po prostu jej nie ma na zamówienie, ja nie pamiętam niestety.

Może inspiracje co warto zobaczyć znajdziesz w mojej relacji z 2016 r. kiedy to stacjonowaliśmy na Skrili ;) Okolica jest super :)

A jak z obłożeniem na Skrili? są wolne parcele czy zapchane? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, gusia-s napisał:

 

Nie ma innej nazwy. Może być np. janjetina ispod peki albo coś innego ispod peki ;) to słowo się pojawia bo jest kluczowe dla tej potrawy. 

Sprawdź czy w knajpie na kempingu po prostu jej nie ma na zamówienie, ja nie pamiętam niestety.

Może inspiracje co warto zobaczyć znajdziesz w mojej relacji z 2016 r. kiedy to stacjonowaliśmy na Skrili ;) Okolica jest super :)

A jak z obłożeniem na Skrili? są wolne parcele czy zapchane? 

ale ja nie chciałem na kampie tylko w tym grillu Felix i u nich na stronie nie widziałem w menu peki.

Na kampie parceli brak przynajmniej na dzień dzisiejszy nie wiem co będzie za kilka dni chociaż jeden gość codziennie na innej parceli więc może można jakoś przeskakiwać. Są tylko miejsca nieparcelowane pod namiot tutaj raczej bez problemów ale zmienia się to codziennie (minus, że bez dostępu do prądu - ładowanie telefonów w recepcji) 

Pomimo takiego obłożenia na plaży nie ma jakiś dzikich tłumów zajęte głównie leżeki pod parasolami i trochę ręczników, a w wodzie to już w ogóle pustawo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, brachol napisał:

ale ja nie chciałem na kampie tylko w tym grillu Felix i u nich na stronie nie widziałem w menu peki.Na kampie parceli brak przynajmniej na dzień dzisiejszy ...

No ale skoro piszesz, że w Felixie nie ma to radzę spr. na kempingu. Pytanie czy chcesz zjeść peke czy chcesz jeść w Felixie ? Tam zjedz co mają a peki szukaj gdzie indziej.

O miejsca pytam z ciekawości, bo i tak już się w tym roku nie wybieram. Jest pierwsza połowa sierpnia więc najwyższy szczyt sezonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.08.2019 o 22:30, maarec napisał:

Mniej więcej od 2014r dzieją się cuda typu deszcz w lipcu po 3 dni, czy taki wiatr. My ledwo urwalismy się z wyspy Rab w ubiegłym roku a przejazd przy porywach wiatru od boku rodzina zapamieta na długo. 

 

Edytowane przez Lucek26
ULEWA 28.07.2019R. STRASKO PAG. (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo tej ulewy to był mój najlepszy pobyt w Chorwacji od 2000 roku.

Zarezerwowana PARCELA  zapewniła bardzo dobre warunki pobytu ,60  metrów do morza ,70 m do świetnych sanitariatów, 150 m do sklepu ,120m do restauracji.

PARCELA o sporej powierzchni ok.140m2, prąd 16A, woda i kanalizacja na parceli.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strasko to świetny kemping mimo swoich rozmiarów. Dobrze zorganizowany,ze świetną infrastrukturą o fantastycznej linii brzegowej oraz prawie 2 kilometrowej plaży.Mimo dużej ilości gości cichy i spokojny. Infrastruktura sanitarna na bardzo wysokim poziomie ,zapewniająca korzystanie z niej  praktycznie natychmiast bez jakichkolwiek kolejek. :ok:

Drogi wewnętrzne zapewniają dojazd do parcel bezproblemowy.Bylem wiele razy w Chorwacji ,ale tak olbrzymiej ilości kwitnących krzewów oleandrów (setki a może i więcej) nigdzie nie widziałem.Na naszej parceli kwitły trzy . Parcele sa duże zacienione  i wyraźnie wyodrębnione i oznaczone numerem .

Plaza rewelacyjna w dużej części zacieniona, żwirowa z dobrym i wygodnym wejściem do morza. Po 10 -15 metrach od brzegu  dno Adriatyku piaszczyste z woda o głębokości od około 1m do 150cm do około 30 -50 metrów od brzegu w zależności od pory dnia . Boje wyznaczające miejsce bezpiecznej kąpieli dla pływających w odległości 200 metrów od brzegu wzdłuż całej plaży. Woda w Adriatyku na PAGU chyba najbardziej zasolona i najczystsza w całej Chorwacji. Jest ponoć biologicznie czysta a wielkie zasolenie powoduje mala różnorodność oraz ilość  ryb i innych organizmów. Ptaków morskich nie ma.

Po podroży po PAGU kemping STRASKO jawi się jak istny raj,pełen zieleni i kwitnących kwiatów.   Baseny,restauracje, sklepy, lodziarnie i butiki to uzupełnienie infrastruktury kempingu.

Oceniam kemping Strasko bardzo wysoko na ponad 9 pkt w skali 10pkt., dla porównania z równie wielkim kempingiem PARK UMAG na ISTRII (dawny LADIN GAJ ) na 7pkt.na 10 m.

:przyczepa::biwak::banan: Ps. Woda do mycia i kapieli jest bardzo miękka ,bo z powodu niedoboru wody pitnej na PAGU sprowadzana jest rurociągiem podwodnym z Gór Welebit. Woda ciepła i zimna do mycia bez żadnych ograniczeń o każdej porze  dnia lub nocy.

Edytowane przez Lucek26
Woda (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.