Skocz do zawartości

Przegląd rejestracyjny przed terminem


Rekomendowane odpowiedzi

Bez DR nic nie zrobisz. Ale jeżeli masz miękki czyli czasowy to powinno to przejść. Podjedź na SKP najbliższą i zapytaj 


Pytanie czy można odebrać fizyczny dokument przecież WK nie pracowały ?!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z telefonu do diagnosty - klepną bez problemu o ile potem podjedziesz po pieczątkę na to samo SKP - czyli sesja wyjazdowa raczej nie wchodzi w grę
chodzi o ewentualną rozbierzność numeru SKP w systemie i na pieczątce


Tak by mi pasowało, pojadę z aplikacją na przegląd, a z dowodem fizycznym podjadę w sierpniu jadąc na urlop, no bo teraz HomeOffice #wiadomo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robisz

Można zrobić przegląd nie posiadając fizycznie dowodu rejestracyjnego? Mojego nie odebrałem po wymianie z wydziału komunikacji.

Jestem daleko od domu i najchętniej nie wracałbym jeszcze przez miesiąc, a za kilkanaście dni kończy mi się dopuszczenie do ruchu.

Myślicie, że klepną to do systemu i już?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro
Zrobisz bez problemu i nie będziesz musiał wracać przynajmniej ja tak robiłem .
Jadziesz na SKP, robisz przegląd, dostajesz zaświadczenie o przeprowadzonym badaniu technicznym , przy odbiorze dowodu pokazujesz zaświadczenie i urzędnik wpisuje datę kolejnego przeglądu do dowodu.

Zadzwoń do swojego WK i potwierdź czy coś się nie pozmieniało ...

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 15.06.2020 o 17:32, Suzu4x4 napisał:
Robisz
Zrobisz bez problemu i nie będziesz musiał wracać przynajmniej ja tak robiłem .
Jadziesz na SKP, robisz przegląd, dostajesz zaświadczenie o przeprowadzonym badaniu technicznym , przy odbiorze dowodu pokazujesz zaświadczenie i urzędnik wpisuje datę kolejnego przeglądu do dowodu.

Zadzwoń do swojego WK i potwierdź czy coś się nie pozmieniało ...

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka
 

 


Lipa nie zrobili mi przeglądu w Borach Tucholskich. Jak wyskoczyłem z aplikacją mObywatel pan zrobił szerokie oczy i zażądał dowodu papierowego lub karty pojazdu.

No i skoczyło się moje rumakowanie z byciem „w chmurze”

No nic wrócę za miesiąc z papierami to zrobię z opóźnieniem. Szkoda.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.05.2019 o 17:03, pawel1966 napisał:

Jak normalność. własnie wyjasniałem sprawę w wydziale komunikacji i diagnosta nie ma racji nie muszę mieć lampy cofania. Dzwoniłem też do burstnera - do tej pory fabrycznie montowane lampy są takie jak w mojej z 2008 roku. Jesli więc diagnosta nie usunie wpisu -  będzie miał problem. Mam takie same doświadczenia z nieznającymi spraw rejestracji pojazdów zabytkowych. jeden już pożegnał się z uprawnieniami.  Porządek chyba musimy wprowadzać sami

Za  czas poświęcony na pisanie tylu postów i gdybanie już miałbyś zamontowane światło -byłoby bezpiecznie - LED-y załatwiają sprawy oprawy żarówek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.