Skocz do zawartości

Przegląd rejestracyjny przed terminem


Rekomendowane odpowiedzi

Przecież przyczepa Pawła nie jest z GB i jest z 2008 roku. Więc rejestracja powinna być w 2008?

A co ma data produkcji do daty rejestracji? Miałem samochód z końca 2010 roku, którego data pierwszej rejestracji to 2 czerwca 2011 roku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Astrah napisał:

A jesteś na 100% pewny że twoja przyczepa jest z 2008 r? Jak do tej pory są montowane takie same lampy jak w twojej to chyba nie powiesz mi że nowe przyczepy nie mają światła cofania. Ktoś tu się troche zagubił.

No raczej jestem pewien:) mam to na tabliczce znamionowej. A jesli chodzi o lamy cofania? W Bursnetrze powiedzieli ,że nie wszystkie mają montowane lampy ze światłem cofania - serio! potiwerdziła to również firma z Wrocławia, która ma serwis burstnera i która sprowadziła moją cepkę do Polski w 2010 roku.

@jacekzooczekam na decyzję WK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, jacekzoo napisał:

@pawel1966 miało być chyba jacek00 a nie jacekzoo :D

o kurde:):) sorry!

4 godziny temu, Malinki napisał:

A u mnie lampa wygląda tak

 

IMG_20190509_165914.jpg

Wg mnie można wymienić sam biały element z żarówkami.

Tylko czy buerstner w Poznaniu  ma w częściach zamiennych.

Tylko się zastanawiam nad odpowiedzią z poznania skoro w mojej też z roku 2008 lampy mam " nowego typu".

 

A da się wymienić tylko część tej lampy? Jesli tak to będę próbował to zrobić - tylko jednej lampie. A jeślli nie to dołożę sobie lampę cofania - są w katalogach, mają homologację więc mam nadzieję, że do takiej "samoróbki" nikt się nie doczepi. Chyba to lepsze niż przerabianie oryginalnej lampy, która ma homologację bez żarówki cofania - a taką "radę" dał mi ten cały diagnosta. Pewnie jakbym przyjechał do niego w przyszłym roku na przegląd to byłby problem z przerabianiem lampy:) OK - nie ma co się tym przejmować - najważniejsze, że mam podbity przegląd i za tydzień znów jedziemy na weekend z cepką. Jak będę na csampongu to sobie rozbiorę lampę i zobaczę czy aby nie ma ta możliwości bezproblemowego wsadzenia żarówki - bo tego nie wiem - jeszcze lamp nie rozkręcałem.. P.S. Na zdjęciu taki sam burstner z roku 2009 - ma lampy dokładnie jak moje ( cały jest dokładnie taki sam jak mój) i nie ma tam żarówki świateł cofania.

$_3.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, jak pisałem wcześniej i cytowałem rozporządzenie. Nie musisz mieć światła cofania. 

Podaj datę rejestracji przyczepy, ale pierwszej w jakimkolwiek kraju!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pawle, na środku lampy jest śrubka trzymająca biały klosz. On musi być demontowalny choćby w celu wymiany żarówki.

Spróbuj znaleźć w sklepie motoryzacyjnym "uniwersalnej" oprawki żarówki i zamontować do podstawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.