Skocz do zawartości

Luźne dyskusje o miejscu V zlotu


ReginaZW

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 411
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Admini niech z góry coś narzucą i niech tak będzie...

 

I to jest dobry pomysł moim zdaniem. :):]

 

Też tak uważam, ale może najpierw Admin posłucha propozycji i po nich wyznaczy lokalizacje , aby nie został uznany za dyktatora :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni koledzy ! Zamiast bajać ze ZLOT ma być tu albo tam , proponuję przysyłąc Naszym Adminkom konkretne propozycje .

Jest w necie kilka bardzo dobrych i profesjonalnych Forum Karawaningowych i powstają nowe , z pełna ofertą Zlotów .Przecież karawaning to pełny luzik !

Ja osobiście zaufałem młodym ludziom w postaci : karawaning.pl i tak pozostanie . Mamy także zaprzyjaźnione Zloty Niewiadówek . / Rozwijajaca sie bardzo grupa o której nikt nie pomyślał i nie pomógł /

W Polsce odbywa się corocznie około 100 Zlotów , trzeba tylko na bieżąco obserwować terminy spotkań !

V ZLOT będzie przygotowany bardziej profesjonalnie ale jak zwykle na pełnym luzie ! Szczegóły muszę uzgodnić z Adminami i z chętnymi do przyjazdu . Mamy dużo czasu i pogadamy o tym wszystkim w nowym temacie podczas długich zimowych wieczorów !

 

Dla mnie osobiście ,lokalizacja jest dla zupełnie obojętna ! Może to byc nawet świnoujscie ! / 830km /

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytam i czytam i idealne centrum to nie jest ale pod dyskusję proponuję Borki ( duży znany kemping , duża woda i fajny las i właściciel pan Hirek bardzo otwarty człowiek i sympatyczny ) :) jest jeszcze Sielpia Wielka ale tam są małe place z bardzo nędznym zapleczem sanitarnym choć rekompensuje te wady klimat i położenie tej urokliwej miejscowości ( uwaga nie centrum ! południowy wschód )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam te okolice i jest tam przepięknie :] ja byłbym za ale pewnie wielu osobom będzie za daleko itd :) Ja w sumie nie będę się udzielał bo przyjade wszędzie :]:] i bedę to tak długo powtarzał aż wszystkich zaraże :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sensu gnać za ludźmi... powinniśmy organizować się w okolicah centrum z niewielkimi odchyleniami i nic nie kombinować innego :)

 

Jasne że tak .. my na pewno przyjedziemy tylko jak będzie blisko .. tylko wiesz co ? Jak piotrek .. Lepciak albo Rysiaczek zaplanują spotkanie w Gołdapi albo Ustrzykach Dolnych to my tam pojedziemy .. i uwierz mi że mógłbym spokojnie wymienić kilkanaście osób dla których nie będzie miało to znaczenia "kit" - "sowa_77" "jedrek101" robercik prawda ??

 

Moim marzeniem jest się spotkać z tymi wszystkimi których mieliśmy okazję poznać, wypic z nimi :) popatrzeć jak nam dzieci rosną i pogawędzić przy ognisku oraz poznac tych których nie mieliśmy okazji. Warto gnać za ludźmi .. i dobrze że nieraz jest daleko , bo ci co chcą przyjechać - to przyjadą nawet 500 km .. a tym co przeszkadza odległość, deszcz pogoda .. niech popatrzą jak było w Bachotku ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.