Skocz do zawartości

Kemping Gąski - Sarbinowo


Olga

Rekomendowane odpowiedzi

byłem w tamtym roku U GIENIA  na początku lipca  do 16 lipca i z tego pamietam to była jedna impreza na rozpoczęcie śezonu i przynajmiej więcej imprez do konca mojego pobytu nie było i z tego co koledzy piszą to w Gąkach jest spokój i plusem jest blisko plaża

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • Odpowiedzi 630
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

http://www.ugienia.pl/  witam czy ktoś był na tym polu i może coś powiedzieć na jego temat wydaje się bardzo ciekawe blisko na plaże ceny przystępne zastanawiam się nad odwiedzeniem go w tym roku fajnie było by posłuchać waszych opinii   

 

sr_wejscie1.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U GIENIA  raczej u Gieni bo ona rządzi twerdą ręką ,byłem w zeszłym roku tylko dwie noce (a może aż) zalety to plaża blisko i pusto a wady toaletu na karty magnetyczne 1szt na zestaw brak papieru BO LUDZIE KRADNĄ  ,cztery umywalki na dworze dla wszystkich ,prysznice na karte czas liczy od wejścia do wyjścia 2 szt na całe pole (koszt kompieli żony i wysuszenia 16 zł) brak zlewni do wc .prąd 2 zł kw Dodam jeszcze że przez pole prowadzi droga na plaże i nie wolno wpuścic obcego dzieciaka do kibelka bo pani G ma kamery i zaraz jest awantura .W Gąskach jest masa pól namiotowych do wyboru na pewno coś wybierzesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem tak jezdziłem  na to pole 4 lata i dla mnie pasowało Pani Krysi trzyma twarda ręka to pole ale jest za to porządek  to prawda ze jest mało miejsca w sanitariatach ale kolejek nie było ceny są chyba najtansze na całym pomorzu chociarz za prysznic trzeba osobno płacic ale przeliczjąc inne pola na których woda jest wliczona w cene pobytu to wychodzi podobnie ja płaciłem srednio za pobyt 14 dniowy w granicach 1000zł pobyt +woda+prąd dla 5 os.szczerze polecam to pole ale jest jeszcze fajne pole w Gąskach WODNIK  tez jest polecane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem tam co roku od czterech lat. Plusy to bliskość do morza, /ale inne pola od wschodniej strony Gąsek mają podobnie/,cisza, ceny, dzięki kartom magnetycznym z sanitariatów korzystają tylko goście pola, miła obsługa. Jedyny minus to brak zamkniętej umywalni, jest kilka umywalek pod zadaszeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuje bardzo wszystkim za informacje potrzebuje w tym roku jechać gdzieś gdzie jest spokój cisza blisko do plaży i daleko od straganów , tłoku na plaży  co prawda dzieci już ze mną nie jeżdżą są za duże ale żona jest , pół dnia by chodziła oglądała i mnie do tego zabiera ze sobą  a ja tego nie znoszę więc myślę że warto było by się tam wybrać  :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byliśmy u Genia 1 noc i z tych samych powodów co pisał Andrzejo19 przenieśliśmy się na Bursztynowe - gdzie spędziliśmy super wypoczynek. Co prawda obłożenie wtedy było w 1/3 więc "luz-blus". A wygoda tak bliskiej plaży niepodważalna. 

Bardzo ciekawa propozycja Bursztynowe byłem na ich stronie cennika nie ma ale wygląda interesująco 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawa propozycja Bursztynowe byłem na ich stronie cennika nie ma ale wygląda interesująco 

Ale jeżeli szukasz ciszy spokoju to wez pod uwage ze w sezonie trzeba ponoć rezerwowac miejsca na bursztynowym. Ja byłem po 15 sierpnia i dlatego delektowałem się luzem. W szczycie sezonu jest prawdopodobnie nabite na full. Poszukaj wątku na forum bo chyba gdzieś było o tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuje bardzo wszystkim za informacje potrzebuje w tym roku jechać gdzieś gdzie jest spokój cisza blisko do plaży i daleko od straganów , tłoku na plaży co prawda dzieci już ze mną nie jeżdżą są za duże ale żona jest , pół dnia by chodziła oglądała i mnie do tego zabiera ze sobą a ja tego nie znoszę więc myślę że warto było by się tam wybrać :hehe:

W Gąskach wszystkie Twoje wymagania spełnia http://www.zlotepiaski.com.pl trochę w mojej relacji. Na innych jest spory tłok. To jest nowe więc jeszcze warto !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuje bardzo wszystkim za informacje potrzebuje w tym roku jechać gdzieś gdzie jest spokój cisza blisko do plaży i daleko od straganów , tłoku na plaży  co prawda dzieci już ze mną nie jeżdżą są za duże ale żona jest , pół dnia by chodziła oglądała i mnie do tego zabiera ze sobą  a ja tego nie znoszę więc myślę że warto było by się tam wybrać  :hehe:

Proszę się zbuntowac ,ja tak zrobiłem i mam spokój,aha proszę zabrac tez kartę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jeżeli szukasz ciszy spokoju to wez pod uwage ze w sezonie trzeba ponoć rezerwowac miejsca na bursztynowym. Ja byłem po 15 sierpnia i dlatego delektowałem się luzem. W szczycie sezonu jest prawdopodobnie nabite na full. Poszukaj wątku na forum bo chyba gdzieś było o tym.

Ja urlop mam na początku lipca dlatego nie mam problemów z miejscem przynajmniej do tej pory nie zdarzyło się wjeżdżam przeważnie jako jeden z pierwszych w połowie lipca kiedy zaczyna się tłok jestem już po urlopie    

Proszę się zbuntowac ,ja tak zrobiłem i mam spokój,aha proszę zabrac tez kartę

Doskonały pomysł karty nie zabiorę niestety jeździmy ze znajomymi  od koleżanki weżnie sprytne bestie są  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jacekch, mam nadzieje, że nie zapomnisz po wyjeździe napisać gdzie byłeś i jakie są Twoje opinie na temat tego miejsca. My też się wybieramy w tym roku do Gąsek ale na przełomie lipca i sierpnia. Również zależy nam na ciszy i spokoju bo będziemy z małym dzieckiem, więc z niecierpliwością będę czekała na Twoją relację:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Gąskach wszystkie Twoje wymagania spełnia http://www.zlotepiaski.com.pl trochę w mojej relacji. Na innych jest spory tłok. To jest nowe więc jeszcze warto !

sorki że się wetnę w temat ale to chyba tylko pokoje kempingu tam nie ma ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.