Skocz do zawartości

Kemping Gąski - Sarbinowo


Olga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 630
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

sorki że się wetnę w temat ale to chyba tylko pokoje kempingu tam nie ma ?

Piękne nowe pole. Wszystko nowka, brak tłoku, pusta plaża za płotem. Przeczytaj moją relację z wakacji. Jest w tym samym dziale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo kuszące te złote Piaski a jak ceny też kuszące prysznice płatne dodatkowo czy wliczone w cenę bo jak moja syrena pójdzie to zasobnik 100 litrowy wody kapituluje zwłaszcza jak włosy pierze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Witam.

Był ktoś ostatnio na kempingu "Ada" w Sarbinowie? Jakie są tam warunki, sanitariaty, jak z ciepłą wodą, itp? Szukałem w necie ale opinii o tym polu nie ma, na forum również nic nie znalazłem o tym kempingu. Ktoś coś wie?

Chcemy z rodzinką jechać w okolice Sarbinowo/Gąski i szukamy pola z przyjaznymi warunkami dla rodziny z dziećmi, tj. bez limitu na prysznice i ciepłą wodę, plac zabaw dla dzieci, ciszę i spokój, bezpieczeństwo. 

Może coś polecicie?

Edytowane przez SpongeBob (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Był ktoś ostatnio na kempingu "Ada" w Sarbinowie? Jakie są tam warunki, sanitariaty, jak z ciepłą wodą, itp? Szukałem w necie ale opinii o tym polu nie ma, na forum również nic nie znalazłem o tym kempingu. Ktoś coś wie?

Chcemy z rodzinką jechać w okolice Sarbinowo/Gąski i szukamy pola z przyjaznymi warunkami dla rodziny z dziećmi, tj. bez limitu na prysznice i ciepłą wodę, plac zabaw dla dzieci, ciszę i spokój, bezpieczeństwo. 

Może coś polecicie?

Mnie się ten kemping nie podoba. Z kilku powodów, spośród których wymienię:

-zlokalizowany przy dość ruchliwej (jedynej) drodze,

-auta nie mogą stać przy przyczepie, tylko na odrębnym parkingu (wiec po wszystko trzeba do auta biegać, jeżeli się co nieco trzyma w bagażniku),

-są tylko kwatery (nie cierpię tego wynalazku. Nie dość że nie są zbyt duże, to wszystko zasłaniają (żyje się jak w krzakach),

-ceny są relatywnie wyższe aniżeli w Gąskach, a plac nie jest zbyt duży.

 

Jedyny pozytyw, jak dla nas, to bliskosc plaży (położenie tuż za wydmą).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam odradzam pole Ada. Mieliśmy tam postawić przyczepę ale niestety właściciel mało konkretny i bezczelny. Szwagier postawił przyczepe z zamiarem pozostawienia na cały sezon , ustalił cene z właścicielem po czym po kilku dniach właściciel zapomniał że ustalił konkretne ceny i wykrzyknął że cennik jest w internecie. Ponadto jak rozkładana była przyczepa zadeklarował że będzie podłączenie do wody i udostępnił przyłącze po czym po dwóch dniach odłączył wode i stwierdził ze jednak tak nie moze być. Co do sanitariatów to ładne i nowe ale brudne. Ogólnie obsługa kiepska i nieład na polu. Pole ma potencjał ale widocznie brak ręki. Daleko do centrum Sarbinowa czyli sklepy itp. Ok 2km.plaża

 

 

 

Także przyczepy postawiliśmy na sprawdzonym polu e Grzybowie pole Bursztynek. Trzeci rok z rzędu super obsługa. Ceny normalne, sanitariaty czyste z czego jedne nowe. Kilka razy dziennie sprzatane. Bkisko do centrum ok 100 m i ok 200 do plaży. Plaża szeroka blisko drogi rowerowe do Kołobrzegu i Dźwirzyna.

Edytowane przez majkel44 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w takim razie mozecie polecic jakis kamping Gaski/Sarbinowo, oby byl przyjazny dla dzieci i bez limitu na ciepla wode?

Edytowane przez SpongeBob (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, od 27/06 jesteśmy na polu alfa-klif w gąskach. pierwszy raz w gąskach i jesteśmy zachwyceni. piękna plaża, bardzo ładny kemping, cisza, spokój, a od 2/07 mają być animacje dla dzieci. na razie zostajemy do 04/07, zobaczymy czy dzieci się nie znudzą. ceny wg cennika z www, prąd wg zużycia. jedyna zagadka to rozliczenie wody, bo nietypowo (podobno) korzystamy z własnej łazienki w przyczepie i właściciel nie może zarobić na prysznicu (stawka chyba 1zł/1min). w cenniku nie ma mowy o dodatkowej opłacie za wodę, ale dzisiaj założono nam licznik na przyłącze. zobaczymy co z tego wyniknie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kijem to młotem ps ja mam uczulenie na opłatę za prysznic juz mi się nie podoba to pole

Licznik na przyłącze. .....to akurat powinni mieć wszyscy albo nikt

Przynajmniej prysznic zawsze będzie wolny, a woda zawsze ciepła. Też nie lubiłem ale w Gąskach mi nie przeszkadzało, to fajnie reguluje kolejki do prysznica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.