Skocz do zawartości

Noc w przyczepie zimą


Ecik02

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, jacek00 napisał:
1 godzinę temu, w79 napisał:
A czy na duzych kempingach we Wloszech lub Austrii istnieje mozlowosc wymiany lub napelnienia Nano?. Czy 8kg starczy na niewielkie gotowanie, powiedzmy ze raz dziennie i okazjonalnego, malego grilla na 2 osoby, przez okres ok miesiaca? 

Starczy w zupełności

Zakładając że gotowanie to tylko poranna kawa to starczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, danielpoz napisał:

Zakładając że gotowanie to tylko poranna kawa to starczy.

Nie wiem jakie masz doświadczenia, ale moje widocznie są odmienne. I uwierz (albo nie) ale nie gotujemy tylko porannej kawy, a śniadania, kolacje i czasami obiady. Do tego czasem ogrzewanie jak się robi zimno. I butla (wprawdzie dom light) nie tylko starcza na ponad 3 tygodnie samych wakacji, ale także i na inne wypady.

Natomiast jak ktoś pichci potrawy po kilka godzin, grzeje lodówkę, albo non stop robi grilla, to owszem, może nie wystarczyć.

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, danielpoz napisał:

Fakt, mało jeżdżę tym samym brak doświadczenia.

Widocznie grzejesz wodę na poranną kawkę dla całego kempingu :D

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzy tygodnie gotowania kawy, herbaty i obiadów na gazie (nie co dzień co prawda) na 2kg butli. Siedem razy w Chorwacji pod namiotem, dwa z przyczepą (tu na dużej butli), więc nikt mi nie powie, że 8kg nie starczy.

Edytowane przez Walt (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Walt napisał:

Trzy tygodnie gotowania kawy, herbaty i obiadów na gazie (nie co dzień co prawda) na 2kg butli. Siedem razy w Chorwacji pod namiotem, dwa z przyczepą (tu na dużej butli), więc nikt mi nie powie, że 8kg nie starczy.

Mi też do tej pory więcej nie poszło, teraz biore piątkę bo dojdzie grill gazowy. 8kg to jest na cały sezon z górką, chyba że ktoś jeździ zimą albo gotuje codziennie czterodaniowy obiad

Edytowane przez jacekzoo (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam trzypalnikowego cramera, ale po pierwszej próbie w domu widzę że tragedii nie ma ze zużyciem. W tym sezonie pierwsze próby w terenie. Ale mimo wszystko żałuję że coraz częściej kopciuch jest zakazany na campach

Edytowane przez jacekzoo (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 lata temu w byliśmy w Chorwacji na przełomie kwietnia/maja ... wieczory zimne/dzieci - i musiałem uzupełnić gaz.

Zostawiłem butlę w recepcji rano po południu przywieźli mi napełnioną moją butlę - koszt wyższy niż w PL ale zakładam, że kemping "coś sobie doliczył" tak czy owak cena do przeżycia była :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

my mieszkaliśmy w przyczepie do połowy grudnia 2018, zima była łaskawa, temperatury do -10, chyba.. ;)

w ciągu dnia mało grzania, w nocy z włączonym nawiewem na ok 7, czasem do 10, ale to ze względu na najniższe łóżko dzieci, gdzie najmniej nawiewu docierało

5osób, przyczepa 6,5m x2,5m

butla 11 wystarczało w najzimniejszych okresach na ok 4dni

IMG_1319.jpg

IMG_1326.jpg

IMG_1470.jpg

IMG_1436.jpg

Edytowane przez czapi (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.