Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, gusia-s napisał:

Pozdrawiamy z Jelsy na Hvarze :serducha:

IMG_20180701_140740.thumb.jpg.2927d5ad6e9cfece826bb75524ab71ed.jpgIMG_20180701_140714.thumb.jpg.66627392969c95ba2290fa9b63e36e27.jpg

Przyjmujemy z godnością ;) który camp? W tym pięknym mieście? 

 

4 godziny temu, bw81 napisał:

 Do teraz widzę te serpentyny zjeżdżając do Senj. Nasz zestaw ma ok. 13 m długości i 2.5 szerokości. Mijanie się z ciężarówkami czy autobusami było wyzwaniem:)  

Przyjemnością ;) chciałeś napisać. Za drugim i kolejnym razem wieje nudą ;) chyba że np sprzęgło zostaje w podłodze ;)

Suzu potwierdzam. Hvar jest spoko. Nawet i piasek dla dzieci by się znalazł. Camp Vira jest ok, za nim pole dzikiego rozmarynu, zapas mamy do dziś (ja też wstręt). Tunel pitve super, miasto Hvar, Jelsa. 

Gusia płyneliscie z Drvenika? Zrobili już drogę całą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, dj85 napisał:

Gusiu opowiadaj jakie warunki pogodowe? Coś się zmieniło po trasie ?My ruszamy w  środę nadal w bliżej nie określonym kierunku.

Pogoda super, woda ciepła, trasa bez problemów, mały koreczek na wahadle w Mikulovie ale szybko poszło. Granica z marszu, prom też.

3 godziny temu, Suzu4x4 napisał:

koniecznie na południową stronę wyspy (bez budy) przez tunel Pitve

Tak, wiem :) mamy to w planie :)

3 godziny temu, Suzu4x4 napisał:

też tak mówiłem kilka dni po powrocie po jedenastej wizycie w CRO, dziś już minął ponad tydzień od powrotu i jak sobie obejrzałem zdjęcia z lat ubiegłych z Południa CRO to nie wiem czy dotrzymam słowa :]

Mam ten sam problem ;)

 

38 minut temu, maarec napisał:

Przyjmujemy z godnością ;) który camp? W tym pięknym mieście? 

Holiday, jest fajny, po renowacji :)

39 minut temu, maarec napisał:

Gusia płyneliscie z Drvenika? Zrobili już drogę całą?

Tak. Droga od Poljicja nowy asfalt, poszerzona. Wcześniej chyba stara, jest węziej ale nie było problemu z przejazdem :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogoda od soboty juz jest taka jak byc powinna. Dzis w samochodzie pokazywalo przez dluzsza chwile 37 stopni. 

Woda w morzu wreszcie nadająca się do kąpieli dłuższych niz 10 minut i nie powoduje czucia wlasnych jajek pod pepkiem. 

Juz mi sie podoba od 3 dni. Mimo to, CRO - sorry. Prędko się nie zobaczymy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłączę się pod temat. Plan był taki żeby jechać na Węgry, następnie zamiast Węgier jednak polskie morze....
Usiadłem dzisiaj przed komputerem spojrzałem na mapę i wygląda na to że po zjechaniu z promu w Calais do Chorwacji mamy niewiele dalej niż do PL.

W Chorwacji nie byliśmy nigdy. Czy ktoś że stałych bywalców polecilby kemping, taki na tydzień. Założenia są bardzo proste., plaża dla dzieciaków, czyste kibelki i jakiś supermarket w którym można kupić jedzenie w rozsądnej odległości od kempingu.

Ze względu na odległość najbardziej widzi mi się Istria ale jeśli warto gdzieś dalej to dojadę.





Sent from my SM-G955F using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, chris_66 napisał:


Plażo emoji56.png

 

52 minuty temu, Commander napisał:

No ta plaża że zdjęcia.

Zawsze brak ładnie umiałaś wskazać to miejsce strzalką na mapie.

Uvala Pokrivenik 

beach Veliki Pokrvenik
21466, Zastražišće, Chorwacja

https://goo.gl/maps/4LigNWwqcBP2

Trzeba kierować się na camp Ivo. Z budą nie da rady, nachylenie po 14,15,16%, wąsko na 1 auto, zakręty po 180 st. ale jest asfalt :)

Nad plażą mega jaskinia :)

 

IMG_20180703_132308.thumb.jpg.9c3c26391473d031b8673a6dc1960469.jpgIMG_20180703_132637.thumb.jpg.4235e28a6775e613fa9212dfb368e4e7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.07.2018 o 22:23, gusia-s napisał:
W dniu 2.07.2018 o 21:45, maarec napisał:

Gusia płyneliscie z Drvenika? Zrobili już drogę całą?

Tak. Droga od Poljicja nowy asfalt, poszerzona. Wcześniej chyba stara, jest węziej ale nie było problemu z przejazdem :)

 

Problemu z przejazdem nie ma, asfalt dobry, tylko te zakręty :oslabiony:. U mnie załoga zielona dojechała do Jelsy (dojechała oczywiście z przystankami).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, gusia-s napisał:

Kolejny trafione miejsce :)

:)

 

O qurka wodna!! No to zaznaczam w pamięci jako kolejne "mast bi" ale na rzucenie kotwicy w czasie rejsu, a nie jazdę z budką...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Zulos napisał:

O qurka wodna!! No to zaznaczam w pamięci jako kolejne "mast bi" ale na rzucenie kotwicy w czasie rejsu, a nie jazdę z budką...

Kotwiczyć jest gdzie :)

IMG_20180703_111155.thumb.jpg.b8c751f7d20164a38cd3067bbe4b2bba.jpg

5 godzin temu, Commander napisał:

O to chodziło. Dziękuję Gusiu.

Pszebardzo ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.