Skocz do zawartości

Ilość nowych pojazdów kampingowych w ciągu roku w Polsce?


Jarosław69

Rekomendowane odpowiedzi

Nie daj Boże abym pisał do kogokolwiek personalnie  :nono:  czytam tylko  i wyciągam wnioski, czy dobre  :hmm:  

Nie piszcie  mi tylko o zarobkach że są ok w Polsce na poziomie szaraczka bo się ośmieszacie, a właśnie

te szaraczki pracują na Wasze pensję, Wy grube ryby :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 165
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Nie daj Boże abym pisał do kogokolwiek personalnie  :nono:  czytam tylko  i wyciągam wnioski, czy dobre  :hmm:

Nie piszcie  mi tylko o zarobkach że są ok w Polsce na poziomie szaraczka bo się ośmieszacie, a właśnie

te szaraczki pracują na Wasze pensję, Wy grube ryby :yes:

 

Ja nie piszę że są dobre, bo jeszcze sporo wody w Wiśle upłynie że będą dobre. Ale są branże gdzie pensje są bardzo dobre i niczym już nie odbiegają od zachodnich, a w innych obszarach pensje rosną i rosnąć będą. Już dziś jest lepiej niż jakiś czas temu. O to mi chodzi :)

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz jakie to są branże :hmm:  ja powiem tak, jakiś czas temu polikwidowali szkoły zawodowe bo stwierdzono że trzeba więcej

tych z wyższym wykształceniem, a teraz jest problem bo nie ma komu wbić gwoździa w ścianę :look:  nie ma fachowców od fizycznej

roboty a zostali Ci od zarządzania  :look:   no i oczywiście Ci fachowcy teraz bezczelnie żądają kasy większej jak minimalną krajową 

co oczywiście nie podoba się wezyrom i właścicielom firm którzy uważają ze Ci nieudacznicy życiowi powinni pracować za miskę ryżu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Frontend to dziś nie jest byle klepacz i skłacz stronek. Ale żeby nie być gołosłownym. Takie ogłoszenie: https://www.smartrecruiters.com/AllegroGroup/743999660790500-front-end-software-engineer. Zarobki 10-14k brutto, do tego premie, wyjazdy służbowe i bóg wie co jeszcze. Skoro znasz tych wspaniałych frontendów pracujących poniżej 1000 eu, to niech lecą do allegro pracować - jak będą przyzwoici to wezmą ich od ręki. Wakatów jest mnóstwo, a pracowników nie ma.

Znam specyfikę pracy bo sam pracuję w tej branży, choć na innej pozycji. W tym ogłoszeniu nie ma słowa o wymaganiach. Nie wiem czy brałeś udział w tego typu rekrutacjach. Allegro to znany gracz i wymagania mają olbrzymie, być może za duże - najprawdopodobniej jest w PL tylko kilkanaście osób, które spełniają ich wymagania - oni używają rzadkich technologi, więc nie ma się co dziwić że nie mogą znaleźć.

W każdym razie to zły przykład na poparcie tezy, że brakuje rąk do pracy. Gdybyś szukał specjalisty od lotów kosmicznych na Jowisza, to w PL też byłyby problem znaleźć. 

Edytowane przez Lza (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dane tak rzetelne jak cały temat :) dane z czapki

Poza tym mam czucie że Jarek założył temat, wyciągnął popcorn z piwem i ma polewke z pianobicia przez 5 stron. Wiadomo że taki temat tak się rozwinie :bzik:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątek mocno zboczył.

Intencją było podanie informacji jak to nasi "mądrzy inaczej" politycy zabijają noworodki przedsiębiorczości i

stawiają z powodu SWOJEJ pazerności NASZ kraj w jednym szeregu z okolicami Mozambiku.

 

Propaganda zarówno wcześniejszych jak i dzisiejszych nakłaniała/nkałania do oklasków ale fakty są inne a prawda jest naga.

 

Jacekzoo - brawo za dawkę humoru.

 

50% to potężny wzrost !

Dane tak rzetelne jak cały temat :) dane z czapki

Poza tym mam czucie że Jarek założył temat, wyciągnął popcorn z piwem i ma polewke z pianobicia przez 5 stron. Wiadomo że taki temat tak się rozwinie :bzik:

I tu się kolego niestety bardzo mocno mylisz. Bardzo.

Zero intencji o jakie mnie podejrzewasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz jakie to są branże :hmm:  ja powiem tak, jakiś czas temu polikwidowali szkoły zawodowe bo stwierdzono że trzeba więcej

tych z wyższym wykształceniem, a teraz jest problem bo nie ma komu wbić gwoździa w ścianę :look:  nie ma fachowców od fizycznej

roboty a zostali Ci od zarządzania  :look:   no i oczywiście Ci fachowcy teraz bezczelnie żądają kasy większej jak minimalną krajową 

co oczywiście nie podoba się wezyrom i właścicielom firm którzy uważają ze Ci nieudacznicy życiowi powinni pracować za miskę ryżu.

 

Zgadzam się. Likwidacja zawodówek to była duża głupota. Zawodówki szybko potrafiły wypuścić sporo wykwalifikowanych pracowników, których dziś brakuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zero intencji o jakie mnie podejrzewasz.

Jak tak to zwracam honor :ok:

 

Fakt faktem, polacy są tak kreatywnym narodem, że gdyby nie ciągłe ograniczenia z góry, i ktoś kreatywny tam na górze już od 89r to polska mogłaby być naprawdę zamożnym i dobrze prosperującym krajem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niemcy :

" Ponad 14 000 nowych pojazdów rekreacyjnych to o 17,5% więcej niż w wybitnie udanym dla branży roku ubiegłym. Od początku tego roku

zarejestrowano w Niemczech 56.093 kamperów i przyczep kempingowych (+ 14,3 procent w porównaniu do roku poprzedniego)."

 

Tylko wokół tego tematu chciałem nawiązać dyskusję. Na tle potentata wcale nie wyglądamy i to możemy zawdzięczać naszym możnowładcom.

Naród jest dzielny ale to za mało ,żeby nastąpiła normalność w tych kwestiach.

I to całe sedno problemu .

 

Wątki OT typu "zarobki sprzątaczki" nijak mają się do tematu.

Dziękuję wszystkim za wypowiedzi w temacie i poza nim.

Temat w zasadzie do "zawieszenia".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.