Skocz do zawartości

Koniec jazdy samochodem na światłach mijania przez cały rok?


mymlon

Rekomendowane odpowiedzi

Te diody to dopiero widac... swiatlo jest bardzo biale az sine w odcieniu. A jeszcze co jest dobre, to to wlasnie ze kazda marka ma inne rozwiazanie i nie ma takiej monotonnosci, po dwoch audi odrazu widac ze bmw jedzie ze swoimi kocimi oczkami albo na odwrot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 55
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

a te ledy to w ogóle są widoczne?...

Widocze i nawet w słoneczny dzionek. U nas jeszcze jest mało tych furek ale zerkaj na obrysówki naczep TIR-ów te nowsze mają właśnie na ledach.U mnie w przyczepie boczne mam na ledach i mam ochote przednie przerobić na ledy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma takiej monotonnosci, po dwoch audi odrazu widac ze bmw jedzie ze swoimi kocimi oczkami albo na odwrot.

w audi to jest ten pas diód w reflektorze? jeśli tak no to ja to widziałem i kurna nie wiem czy to jest takie widoczne.

sprawdzają się te diody również w pochmurny dzień, w gęstym lesie?

hella ma reflektory dzienne również led, ale powiem Wam, że hurtownia samochodowa z którą współpracuję nie sprzedaje tego prawie w ogóle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uhu, albo w reflektorze albo jest pas diodek w zderzaku... jak widac je w bardzo sloneczny dzien, to pochmurny dzien tym bardziej. To oswietlenie ma dzialac na zasadzie odblasku, tz ma byc widoczne jak odblask ktory nie potrzebuje lini swiatla z innego zrodla, to po pierwsze a po drugie nie moze samo dawac lini swiatla zeby nie robic dodatkowego cienia rzeczy np drzewa, slupa itd czy czlowieka na poboczu.

 

ps.. jak sa obowiazkowe swiatla tak czy inaczej, to po co dodatkowo wydawac na swiatlo dzienne ktorego nie bedzie mozna uzywac z jego przeznaczeniem. Ja mam, a i tak musze wlaczyc normalne swiatla bo taki jest przepis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

jakiś czas temu spieraliśmy się w tym wątku na temat quadów, czy są bezpieczne i w ogóle. upowszechnienie się tych pojazdów zapewne zaowocuje coraz większą ilością podobnych zdarzeń jak te poniżej:

1. w lubuskiem

2. Sarbinowo

w niedzielę w Jantarze dorosły kretyn z bardzo małym dzieciakiem z przodu rozpędzony wymijał pieszych, w tym dzieci w wózkach i nikt nie interweniował, mimo że krążył tam i z powrotem wiele razy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kretyn z bardzo małym dzieciakiem

 

 

Są kretyni i są normalni. Nie można uogólniać wszystkiego do tych przykładów. Zawsze były wypadki i będą i pewnie nikt nad tym nie zapanuje... ludzka wyobraźnia nie zna granic :swieca:

 

Niemniej durne zachowania trzeba piętnować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rzecz w tym, że nikt tego nie robi, wszystko się jakoś usprawiedliwia i po sprawie :)

Kup pistolet :swieca: i strzelaj do tych idiotów, albo czekaj a selekcja naturalna zrobi swoje.

Swoja droga myślisz że nikt nie zostanie obarczony odpowiedzialnością za przywołane wypadki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i okazalo się że nie tylko my dyskutujemy nad zniesieniem obowiązku jeżdżenia na światłach tzn. że coraz więcej jest za zniesieniem tego przepisu aby ze skutkiem a nie na potrzeby następnych wyborow bo najgorzej by bylo że polityka powoduje takie zachowanie.POZDRAWIAM WSZYSTKICH po MOIM powrocie z bardzo długich wakacji. :swieca::)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.