Skocz do zawartości

przyczepa czy kamper


chris_66

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 200
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

chris...przyczepa  :yay:  :yay:

 

:]  :]  :]

 

Chris nie wiem czy czytałes uważnie ale tu nikt nie przytoczyła wad namiotu <> przyczepy namiotowej.... może w ten deseń?

 

:hmm:  :hmm:  :hmm:  :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WojtEwa... przy tych 120 km/h

...

 

Commandorze, filmik nagrałem jak mój kamper latał po wszystkich szczegółowych czynnościach pod maską. Zadbany, wyregulowany, dopieszczony. Potencjał do wykorzystania bez ograniczeń odległości bo nie miał tendencji do grzania się a po zabiegach tłumiących całkiem znośnie przy 100/tempomacie sobie pyrczał, przy tym jestem pewny że spaliłby mniej niż zestaw tak autostradą dociskany.

Na długich wzniosach, są pasy dla niemających mocy, uwierz że nie tylko kampery tym pasem jadą, nawet całkiem nowe TIRy jak mają DMC na max. Prawa fizyki dotyczą wszystkich.

Wiesz, to akurat nie są argumenty dla założyciela tematu, ale w całej tej przepychance mogę zacytować "a ja raz Niemcowi dałem w mordę"

:)

.

Chris, bierz kampera bo nie poznasz jego zalet!

Na CT.pl prawie wszyscy tylko kamperami... hihi.

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Chris, bierz kampera bo nie poznasz jego zalet!

 

 

zalety znam , miałem trzy sztuki 

ale ani przyczep ani kamperów nie ma sensownych w tej chwili

znajome okolice u niemców i holendrów świecą pustkami, francuzów odwiedzę w przyszłym tygodniu ale u nich to całkiem tragedia i ze sprzętem i z ludźmi  :]

Chris przestan sie juz mazac, bo tu zaraz wojna bedzie

 

zbroić się mam  :bzik: , saperką mam to może się okopię  :balwanek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra - nty raz to samo.

Po doświadczeniach w obu rozwiązaniach ostatecznie znalazłem i częściowo "dostrugałem" doposażenie ,że mam ppę jak kampera.

Moja ma :

/130 litrów wody czystej

/klasyczny prysznic /kabina/

/bojler gazowy gdzie jedno podgrzanie wystarcza dla 4-ch osób

/przestrzeń jakiej nie ma nie jeden kamper

/niezależną elektrykę jak w kamperze

/cenę równą 1/4 ceny kampera analogicznego do jej możliwości

 

i mogę ją porzucić i zawsze do niej wrócić ...czego nie mogłem zrobić z kamperem. :-)

 

No to temat do zamknięcia....kura i jajko dalej sobie żyje swoim życiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo kolejne salomonowe rozwiązanie, jedni mają przyczepy jak kampera - to może kup autobus przegubowy i zrób z niego kampera jak przyczepę :skromny:

No ewentualnie na TIRze, zawsze można odczepić naczepę i polecieć do miasta samym ciągnikiem.

Edytowane przez niebieski (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tragedia - w szczycie sezonu na zadupiu, czy zatłoczonej Cro, niech cos sie zdarzy Waszemu dziecku, małżonkowi - wyjedz z kampu, czekaj na karetkę która ma np 60km - wsiadasz w auto i gonisz na przeciw....

W zeszłym roku wylał mi się wrzatek na nogi właśnie w Chorwacji. Nie wyobrażam sobie, że miała bym wyjechać stamtąd szybko do szpitala kamperem. Najpierw wszystko spakować, wymanewrowac i jeszcze pod pogotowiem miejsce znaleźć. Autem zajęło nam to kilka minut.

Wg mnie jeżdżąc z dziećmi może się wiele rzeczy wydarzyć i dla mnie choćby pod tym względem lepiej wypada przyczepka z holownikiem. Choć na emeryturze mogłabym mieć i kampera

Edytowane przez wersowa (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cholera niech was weźmie, człowiek chciał popłakać nad odjechaną przyczepą a wy tu gwałty i rabunki już planujecie

 

Deus Vult!

 

http://www.memes.com/img/901041

Edytowane przez Lza (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Voku zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.